2.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Beran Daniel331
Fiala Josef040
Krákora DavidFC Splávek250.4
Kypta MartinFC Palasio Plzeň130.33
Mertl Tomáš360.5
Mlynarčík Matúš441
Pejchar Tomáš1071.43
Pešek Tomáš450.81
Rubeš Zdeněk270.29
Světlík Petr030
Vaňourek Tomáš130.33
Zahálka LuděkSK Žraloci z Plzně651.2
Brankáři
hráč g/z z
Fiala Josef 2.8 4
Světlík Petr 2.7 3
Odehrané zápasy

DTJ Klabava - Exmet B          6 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub — Bláha Etienne Michel
2. 9. 2018

Zahálka Luděk 2
Kypta Martin 1
Mlynarčík Matúš 1
Pejchar Tomáš 1
Vaňourek Tomáš 1
Mertl Tomáš
Rubeš Zdeněk
Světlík Petr
Lambor Patrik 3
Spálenský Přemysl 1
Bouchal Radek
Brůžek Tomáš
Kratochvíl Jan
Svejkovský Jan
Tesař Pavel
Vávra Tomáš
Volín Stanislav

DTJ Klabava - FC Mafie Plzeň          6 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Navrátil Tomáš
9. 9. 2018

Pejchar Tomáš 3
Beran Daniel 2
Zahálka Luděk 1
Fiala Josef
Krákora David
Mertl Tomáš
Pešek Tomáš
Rubeš Zdeněk
Vaňourek Tomáš
Kasl Pavel 2
Liška Petr 1
Vyskočil Jiří 1
Bláha Jan
Brejník Lukáš
Machurka Martin
Šimice Petr
Tichota Jan ŽK
Vávra Tomáš

Real Plzeň - DTJ Klabava          2 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Hovorka Radim — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Šebek Jan 2
Angermayer Patrick
Denk Patrik
Kalčík Petr
Kopcsák Jozef
Nový Michal
Popík Štefan ŽK
Pospíšil Jakub
Salcman Martin
Krákora David 2
Mertl Tomáš 1
Mlynarčík Matúš 1
Kypta Martin
Pejchar Tomáš
Pešek Tomáš ŽK+ŽK
Rubeš Zdeněk
Světlík Petr
Zahálka Luděk

Faurecia - DTJ Klabava          4 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Repka Michal — Služba: Šteinerová Kateřina
23. 9. 2018

Netušil Tomáš 3
Pogádl Ľubomír 1
Čipak Miroslav
Gašpar Jaroslav
Harbuzinski Nicolas
Pavlíček Marek
Pejchar Tomáš 3
Rubeš Zdeněk 2
Beran Daniel
Fiala Josef
Krákora David
Kypta Martin
Mertl Tomáš
Vaňourek Tomáš

DTJ Klabava - FC DAB          6 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018

Pešek Tomáš 3
Zahálka Luděk 2
Pejchar Tomáš 1
Fiala Josef
Krákora David
Rubeš Zdeněk
Vojta Dominik 1
Fakan Jan 1
Schleis Karel 1 ŽK
Vojáček Michal
Tichý Daniel
Rozboud Karel
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Matas Martin ŽK+ŽK
Gita Tomáš
Brácha Michael

Napalm - DTJ Klabava          2 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018

Jäger Michal 1
Skala Petr 1
Šoltys Miloslav st.
Pech Jaroslav
Kerber Daniel
Ansorge Michal
Hrabák Dušan
Hejsek Jiří
Fučík Libor
Frič Jaromír
Brož Jiří
Wurm Jan
Beran Daniel 1
Mertl Tomáš 1
Pejchar Tomáš 1
Pešek Tomáš 1
Mlynarčík Matúš
Rubeš Zdeněk
Světlík Petr

DTJ Klabava - FC Fotbalisti          5 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Křen Tomáš — Služba: Větrovská Veronika
21. 10. 2018

Mlynarčík Matúš 2
Mertl Tomáš 1
Pejchar Tomáš 1
Zahálka Luděk 1
Fiala Josef
Krákora David
Pešek Tomáš
Rubeš Zdeněk
Haase Michael
Halml Jiří
Hořánek Adam
Jakoubek Ondřej
Kutný Petr
Pekník Tomáš
Richter Lukáš
Skora Vladimír

Pohár

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Odehrané zápasy