2.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bohmann FilipDoubr Hůd030
Franče Jan010
Hankovec Jan180.13
Hankovec Jiří150.21
Helma Václav130.331
Košař Miroslav651.2
Kůžel Martin080
Palka Karel120.5
Prokopec Martin230.67
Rosocha LukášCzech Made B0802
Roubal Jan130.33
Štolle Jakub020
Švarc Daniel010
Švarc Matěj080
Zacharda Karel150.2
Zíka Michal77111
Brankáři
hráč g/z z
Kůžel Martin 3.4 8
Odehrané zápasy

FC Brush - FC 11° Excelent          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Navrátil Tomáš — Služba: Šašková Barbora
9. 9. 2018

Holický Marek 2
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš
Javorský Michal
Veselý Václav
Zdvořan Jiří ŽK+ŽK
Zíka Michal 1 ŽK
Hankovec Jan
Košař Miroslav
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Roubal Jan
Švarc Daniel
Švarc Matěj
Zacharda Karel

FC 11° Excelent - Czech Made C          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora — Malcát David
15. 9. 2018

Del Fuego FC Holýšov B - FC 11° Excelent          4 : 6    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018

Myška Michal 2 ŽK
Heinz Jakub 1
Vrzal Tomáš 1
Kovačka Matěj
Pagáč Jaroslav
Zelený Karel
Zíka Michal 3
Hankovec Jan 1
Palka Karel 1
Prokopec Martin 1
Hankovec Jiří ŽK
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Štolle Jakub
Švarc Matěj

FC 11° Excelent - Tahouni B          5 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Žebrová Andrea
29. 9. 2018

Zíka Michal 2
Košař Miroslav 2
Helma Václav 1
Švarc Matěj
Štolle Jakub
Rosocha Lukáš
Palka Karel
Kůžel Martin
Hankovec Jan
Franče Jan
Beránek Tomáš 3
Mitas Martin 1
Petričko Pavel 1
Dvořák Jan
Henrich Pavel
Henrich Petr
Kalina Pavel
Pechr Jiří ŽK

SK Žraloci z Plzně - FC 11° Excelent          3 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Rom Filip 2
Zigmund Petr 1
Kolář Radim
Navrátil Pavel
Pavel Jiří
Švec Petr
Zahálka Luděk
Roubal Jan 1
Zacharda Karel 1
Bohmann Filip
Hankovec Jan
Hankovec Jiří
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Švarc Matěj
Zíka Michal

FC 11° Excelent - Tvoje máma          2 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Prokopec Martin 1
Hankovec Jiří 1
Zacharda Karel
Švarc Matěj
Rosocha Lukáš
Bohmann Filip
Kůžel Martin
Helma Václav ŽK
Hankovec Jan
Zíka Michal
Kotík Ondřej 1 ŽK
Pták Ondřej 1
Mařík David 1 ŽK
Šustr Jan
Matuška Martin
Baumruk Martin
Fiala Vít
Dumnický Michal
Čižmar Viktor
Bejček Jiří
Vítovec Martin

Autobahn - FC 11° Excelent          5 : 1    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina
21. 10. 2018

Jung Jan 4
Hrdina Jan 1
Barcal Jan
Jernek Petr
Kolečko Jan
Kolečko Martin
Křivánek Stanislav
Sosnovec Roman
Trylč Ladislav
Košař Miroslav 1
Hankovec Jan
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš ŽK
Roubal Jan
Švarc Matěj
Zacharda Karel

FC 11° Excelent - Nová Hospoda          2 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
27. 10. 2018

Košař Miroslav 1
Zíka Michal 1
Bohmann Filip
Hankovec Jan
Hankovec Jiří
Helma Václav
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Švarc Matěj
Popule Michal 2
Bečaver Martin 1
Valenta Václav
Velík Jakub
Vokáč Miroslav

Oranjes B - FC 11° Excelent          2 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
4. 11. 2018

Titěra Jan 2
Hess Aleš
Jícha David
Kadlec Michal
Netáhlo Zdeněk
Sinkule Michael
Košař Miroslav 2
Hankovec Jan
Hankovec Jiří
Kůžel Martin
Prokopec Martin
Rosocha Lukáš ŽK
Švarc Matěj
Zacharda Karel
Zíka Michal ŽK+ŽK