2.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bohmann FilipDoubr Hůd040
Hankovec Jan140.25
Hankovec Jiří460.67
Helma Václav150.2
Košař Miroslav010
Krysl Kamil3 promile321.5
Kůžel Martin080
Palka Karel1352.6
Prokopec Martin120.5
Rosocha LukášCzech Made370.43
Štolle Jakub340.75
Švarc Daniel460.671
Švarc Matěj170.14
Zacharda Karel010
Zíka Michal1381.63
Brankáři
hráč g/z z
Kůžel Martin 3.9 8
Odehrané zápasy

Seladons United - FC 11° Excelent          3 : 10    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Sypták Petr
14. 9. 2019

Bělohlávek Martin 2
Novák Vladislav 1
Dřímal Michal ŽK
Dřímal Miloš
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Riška David
Zimmermann Lukáš
Palka Karel 5
Švarc Daniel 2 ŽK
Hankovec Jiří 1
Krysl Kamil 1
Rosocha Lukáš 1
Bohmann Filip
Kůžel Martin
Švarc Matěj
Zíka Michal

Oranjes - FC 11° Excelent          1 : 11    ( 0 : 6 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Větrovská Veronika
22. 9. 2019

Mikeska Jan 1
Flachs Robert
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kugler Martin
Kyrian Daniel
Mikeska Jiří
Nový Josef
Vachovec Michal
Zíka Michal 4
Švarc Daniel 2
Hankovec Jan 1
Hankovec Jiří 1
Rosocha Lukáš 1
Štolle Jakub 1
Švarc Matěj 1
Helma Václav
Kůžel Martin

FC 11° Excelent - Tahouni B          8 : 2    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Štefanová Eliška
28. 9. 2019

Palka Karel 4
Štolle Jakub 2
Prokopec Martin 1
Zíka Michal 1
Hankovec Jan
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Zacharda Karel
Dvořák Jan 1
Rous Jan 1
Beránek Tomáš
Kalina Pavel
Mitas Martin
Petričko Pavel
Procházka Martin

Real Plzeň - FC 11° Excelent          1 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Repka Michal — Radič Lukáš
6. 10. 2019

Valenta Václav 1
Ficu Ladislav
Kalčík Petr
Kopcsák Jozef
Popík Štefan
Soukup Petr
Zítek Jakub
Zuna Martin
Zíka Michal 3
Hankovec Jiří 1
Helma Václav 1
Palka Karel 1
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Štolle Jakub
Švarc Daniel
Švarc Matěj

FC 11° Excelent - Hurikáni          4 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
12. 10. 2019

Krysl Kamil 2
Palka Karel 1
Zíka Michal 1
Hankovec Jiří
Helma Václav
Kůžel Martin
Prokopec Martin
Švarc Daniel
Švarc Matěj
Čejka Lukáš 2 ŽK
Cimbota Zdeněk 1
Kepka Tomáš 1
Brůha Marek
Čorňák Jiří ŽK
Koranda Adam
Monhart Aleš
Šťovíček Martin

FC DAB - FC 11° Excelent          8 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Folk Jan 3
Gita Tomáš 2
Fakan Jan 1
Tichý Daniel 1
Vojta Dominik 1
Lecjaks Lukáš
Potoček Matěj
Šura Dominik ŽK
Hankovec Jiří 1
Rosocha Lukáš 1
Zíka Michal 1
Bohmann Filip
Helma Václav
Kůžel Martin
Štolle Jakub
Švarc Matěj

FC 11° Excelent - FC RS          4 : 5    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora
26. 10. 2019

Zíka Michal 2
Palka Karel 2
Hankovec Jiří
Košař Miroslav
Kůžel Martin
Hankovec Jan
Rosocha Lukáš
Švarc Daniel
Švarc Matěj
Bohmann Filip
Bass David 2 ŽK
Hejsek Jiří 1
Skala Petr 1
Tillinger Michal 1
Hladík Drahoslav
Stehlík Jiří

FC Fighters - FC 11° Excelent          7 : 1    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Roučka Filip
3. 11. 2019

Špic Štěpán 2
Anděl Jakub 1
Forman Jakub 1
Novák Miroslav 1
Sedlák Jan 1
Vrba Lukáš 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Dočekal Pavel
Zíka Michal 1
Bohmann Filip
Hankovec Jan
Helma Václav
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Švarc Daniel
Švarc Matěj

FC 11° Excelent - FC Brush          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora
9. 11. 2019