1.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Berger Jiří170.14
Čejka LukášA240.5
Fiedler TomášA040
Holý Martin010
Koudele TadeášA250.4
Krýda Martin560.83
Matulka DavidSK Šeptem280.25
Mrázek DenisFC Blizzard4411
Palka KarelFC 11° Excelent140.25
Šťastný Petr280.25
Šťovíček Martin150.22
Terč Pavel0301
Vaic Petr350.6
Brankáři
hráč g/z z
Berger Jiří 4.4 7
Holý Martin 6 1
Šťastný Petr 6 1
Odehrané zápasy

Green Rebels - Do Dna B          7 : 1    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub — Bláha Etienne Michel
2. 9. 2018

Malý Adam 4
Bouřil Petr 1
Bouzek Tomáš 1
Suja Ján 1
Eršek Roman
Honomichl David
Košťál Michal
Vajskébr Filip
Krýda Martin 1
Berger Jiří
Šťastný Petr
Šťovíček Martin

Do Dna B - 3 promile          6 : 4    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2018

Mrázek Denis 2
Krýda Martin 1
Matulka David 1
Palka Karel 1
Vaic Petr 1
Berger Jiří
Koudele Tadeáš
Šťastný Petr
Hajšman Miroslav 2
Malcát David 2
Antony Štefan
Čechura Tomáš
Krysl Tomáš
Štrunc Jan

Do Dna B - Drebins Team          3 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Repka Michal — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Mrázek Denis 2
Matulka David 1
Fiedler Tomáš
Krýda Martin
Palka Karel
Šťastný Petr
Vaic Petr
Černý Michal 2
Černý Vladimír 1
Habr Martin 1
Pecháček Jakub 1
Urban Lukáš 1
Kindelmann Petr
Kratochvíl Jakub

Camerlengo - Do Dna B          6 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018

Zamborský Martin 2
Zeman Jiří 2
Sikyta Jakub 1
Svoboda Tomáš 1
Hodan Michael
Straka Martin
Svoboda Ondřej
Šoltys Miloslav
Krýda Martin 2
Berger Jiří
Fiedler Tomáš
Matulka David
Šťastný Petr
Vaic Petr

FC Playmakers Plzeň B - Do Dna B          3 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Křen Tomáš — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018

Rajtolar Stanislav 2
Rajtolar Jiří 1
Cink Jaroslav
Faltus Derek ŽK+ŽK
Folk Jan ŽK
Mašek Michal
Tachovský Miloslav
Čejka Lukáš 1
Šťastný Petr 1
Berger Jiří
Šťovíček Martin ŽK
Palka Karel
Mrázek Denis
Matulka David
Koudele Tadeáš
Fiedler Tomáš
Terč Pavel

Do Dna B - FC Hombre          2 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Berger Jiří 1
Šťastný Petr 1
Šťovíček Martin
Palka Karel
Mrázek Denis ČK
Matulka David
Koudele Tadeáš
Fiedler Tomáš
Čejka Lukáš
Terč Pavel ŽK
Pitlík Karel 2
Adamčík Miroslav 1
Urban Martin 1
Adamčík Jan
Hřebec Jaroslav
Křížek Daniel
Rosocha Marek
Sedlecký Libor

Do Dna B - AC Shape          2 : 6    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Koudele Tadeáš 2
Čejka Lukáš
Holý Martin
Matulka David
Terč Pavel
Ježek Richard 2
Korynta Jakub 2
Juha Petr 1
Sládek Milan 1
Blažek Lukáš
Klouda Josef
Liberský David
Motyčka Tomáš

FK Výkop - Do Dna B          2 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
21. 10. 2018

Baumgartl Jan 1
Touš Ondřej 1
Dyk Pavel
Fleisner Miroslav
Jagerčík Josef
Němec Martin
Němec Petr
Pohanka Tomáš
Tománek Jakub
Krýda Martin 1
Šťovíček Martin 1 ŽK
Vaic Petr 1
Berger Jiří
Matulka David
Šťastný Petr

Do Dna B - Dream Team          2 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Větrovská Veronika
27. 10. 2018

Čejka Lukáš 1
Vaic Petr 1
Berger Jiří
Koudele Tadeáš
Krýda Martin
Matulka David
Šťastný Petr
Šťovíček Martin
Fürbacher Karel 4
Tichý Daniel 1
Hovorka Radim
Macháč Oldřich
Macháček Martin ŽK
Soucop Josif ŽK
Vodráška Martin
Wohlráb Jan