4.C třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bublík Ondřej623
Čepický Jiří551
Dvořák Petr4110.361
Florian Jiří01401
Janda Martin6130.46
Janoušek Tomáš7100.7
Kalista Miroslav111
Kasl František3150.2
Kopřiva Martin31142.21
Majer Dušan981.131
Pagáč JaroslavDel Fuego FC Holýšov B010
Ščislák Daniel2100.24
Valenta Petr020
Vild JiříFC Predators270.29
Brankáři
hráč g/z z
Florian Jiří 4.1 14
Pagáč Jaroslav 3 1
Odehrané zápasy

Depo team - Starý dřeváky          4 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
2. 9. 2018

Němček Miroslav 2 ŽK
Němček Tomáš 2 ŽK
Chotěborský Dominik
Kluska Michal
Kopecký Patrik
Sušánka Jan ŽK+ŽK
Šlouf Pavel
Veber Kamil
Vlasák Václav
Kopřiva Martin 2
Čepický Jiří 1
Dvořák Petr 1
Kalista Miroslav 1
Florian Jiří
Janda Martin
Kasl František
Ščislák Daniel ŽK

Starý dřeváky - FC Bördelo Radčice          4 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Maišlová Lucie
9. 9. 2018

Majer Dušan 2
Čepický Jiří 1
Kopřiva Martin 1
Dvořák Petr
Janda Martin
Janoušek Tomáš
Kasl František
Pagáč Jaroslav
Ščislák Daniel
Kazda Robert 3
Brožík Ondřej
Čopan Michal
Justra Dominik
Kohout Jaroslav
Kohout Martin
Kolařík Roman
Polereczský Pavel
Průša Pavel

Starý dřeváky - Drebins Team B WSA          4 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
16. 9. 2018

Janda Martin 2
Dvořák Petr 1
Majer Dušan 1
Florian Jiří
Kasl František
Kopřiva Martin
Ščislák Daniel
Vild Jiří
Urban Lukáš 1
Slavík Michal 1
Pecháček Jakub 1
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Folk Jan
Plachý Daniel
Reichman Michal
Feigerle Tomáš
Čakarov Pavel

FC Vallecas - Starý dřeváky          4 : 5    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Soukup Petr 2
Velík Jakub 1
Plaščiak Patrik 1
Janovský Karel
Reithmaier Filip
Pospíšil Jakub
Novák Daniel
Javorský Štěpán
Janovský Petr
Žežulka Petr
Kopřiva Martin 5
Čepický Jiří
Dvořák Petr
Florian Jiří
Janoušek Tomáš
Kasl František
Majer Dušan
Valenta Petr

Dream Team B - Starý dřeváky          4 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018

Stuchlík Petr 2 ŽK
Hovorka Radim 1
Jedlička Ladislav 1
Macháček Martin
Sajfrt Michal
Špirk Dominik
Kopřiva Martin 1
Majer Dušan 1
Čepický Jiří
Florian Jiří
Janda Martin
Janoušek Tomáš
Kasl František
Vild Jiří

Starý dřeváky - BAF Žebrákův zen          3 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Poslední Matěj
14. 10. 2018

Dvořák Petr 1
Kopřiva Martin 1
Vild Jiří 1
Florian Jiří
Janda Martin
Janoušek Tomáš
Kasl František
Ščislák Daniel
Valenta Petr
Kocáb Jan 2
Steinbach Martin 1
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Černý Jan
Dvořák Jiří
Hos Josef
Pěnek Jan

(Ne)závislí - Starý dřeváky          1 : 12    ( 0 : 8 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Hypš David 1
Bláha Miroslav
Dzurnak Rado
Kopcsák Jozef
Michna Miroslav
Kopřiva Martin 6
Čepický Jiří 3
Janoušek Tomáš 2
Janda Martin 1
Dvořák Petr
Florian Jiří
Kasl František
Ščislák Daniel

Starý dřeváky - Warriors B          3 : 9    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Kopřiva Martin 2
Janda Martin 1
Dvořák Petr
Florian Jiří
Janoušek Tomáš
Kasl František
Kubásek Tomáš 3
Kutný Petr 2
Archalous Matěj 1
Sládek Michal 1
Turek David 1
Volák Jakub 1
Rajtmajer Filip
Štrunc Jan

Starý dřeváky - Depo team          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
7. 4. 2019

FC Bördelo Radčice - Starý dřeváky          3 : 9    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
13. 4. 2019

Brožík Ondřej 1
Kolařík Roman 1
Rath Pavel 1
Čech Jaroslav
Čopan Michal
Mildorf Lukáš
Polereczský Pavel
Janoušek Tomáš 3
Kopřiva Martin 3
Dvořák Petr 1
Majer Dušan 1
Ščislák Daniel 1
Florian Jiří
Janda Martin
Kasl František

Drebins Team B WSA - Starý dřeváky          6 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
28. 4. 2019

Pelán Petr 2
Folk Jan 2
Šimandl Martin 1
Kratochvíl Jakub 1
Rohlík Tomáš
Reichman Michal ŽK
Plachý Daniel
Čakarov Pavel
Mařík Ladislav
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš
Majer Dušan 1
Vild Jiří 1
Dvořák Petr ŽK
Florian Jiří ŽK
Janda Martin
Kasl František
Kopřiva Martin

Starý dřeváky - FC Vallecas          2 : 7    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Majer Dušan 2 ŽK
Dvořák Petr
Florian Jiří
Janda Martin
Janoušek Tomáš
Kasl František
Ščislák Daniel ŽK
Plaščiak Patrik 3
Janovský Karel 2
Velík Jakub 1
Jerman Martin 1
Anton Jaroslav
Soukup Petr
Novák Daniel
Karela Tomáš
Javorský Štěpán
Janovský Petr
Žežulka Petr

Starý dřeváky - Dream Team B          6 : 4    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Větrovská Veronika
12. 5. 2019

Kopřiva Martin 5
Kasl František 1
Florian Jiří
Janda Martin
Ščislák Daniel
Vild Jiří
Stuchlík Petr 2
Hovorka Radim 1
Kravčík Pavel 1
Jedlička Ladislav
Pilát Ivan
Sajfrt Michal ŽK
Špirk Dominik
Zuna Martin

BAF Žebrákův zen - Starý dřeváky          5 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Votýpková Kristýna — Brunner David
25. 5. 2019

Benedikt Martin 2
Černý Michal 2
Pěnek Jan 1
Belina Ladislav
Coufal Martin
Kocáb Jan
Kučera Petr
Navrátil Pavel
Kopřiva Martin 1
Majer Dušan 1
Ščislák Daniel 1 ŽK
Dvořák Petr
Florian Jiří
Janda Martin
Kasl František

Starý dřeváky - (Ne)závislí          10 : 0    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Adamčík Miroslav — Služba: Štefanová Eliška
2. 6. 2019

Kopřiva Martin 4
Janda Martin 2
Kasl František 2
Bublík Ondřej 1
Janoušek Tomáš 1
Florian Jiří
Vild Jiří
Dzurnak Rado
Gašpar Jaroslav
Hypš David
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav

Warriors B - Starý dřeváky          5 : 6    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
9. 6. 2019

Ivanko Miroslav 1
Křen Tomáš 1
Kubásek Tomáš 1
Kutný Petr 1 ŽK
Turek David 1
Archalous Matěj
Sládek Michal
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk
Bublík Ondřej 5
Janoušek Tomáš 1
Florian Jiří
Kasl František
Kopřiva Martin
Ščislák Daniel ŽK
Vild Jiří