Městský Přebor

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bendl PetrA871.14
Bodanský MartinA321.5
Bodanský MichalA010
Eršek Roman8160.51
Honomichl DavidGreen Rebels170.14
Kanát MartinA861.33
Koulák Vítězslav090
Landrgott PetrC010
Malý AdamGreen Rebels11170.65
Matas MartinFC DAB221
Popel DavidC120.5
Repka Michal4150.271
Rosocha Lukáš2160.131
Suja Ján10130.771
Šebek JanC020
Touš OndřejA1291.33
Tureček Martin851.6
Zahradník Tomáš020
Brankáři
hráč g/z z
Honomichl David 3.6 7
Koulák Vítězslav 2.4 9
Landrgott Petr 6 1
Odehrané zápasy

SK Nová Ves - Czech Made B          0 : 2    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
2. 9. 2018

Boči Martin
Čech Jakub
Gillich Tomáš
Hoger Aleš
Holeček Tomáš ŽK
Kubeš Pavel
Štefánek David
Eršek Roman 1
Suja Ján 1
Bendl Petr
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Repka Michal ŽK
Zahradník Tomáš

Czech Made B - Dragonflies of Pilsen          6 : 4    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Touš Ondřej 4
Bendl Petr 1
Malý Adam 1
Eršek Roman
Kanát Martin
Koulák Vítězslav
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Suja Ján
Bílý Radek 2
Bittermann Zdeněk 1
Socha Filip 1 ŽK
Alexi Michal
Bruml Martin
Dzurnak Rado
Hejda Radek
Kepka Karel
Pleva Martin

Czech Made B - FC Kojak          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
23. 9. 2018

Bendl Petr 2
Touš Ondřej 1
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Repka Michal
Rosocha Lukáš ŽK
Suja Ján ŽK
Kotrnoch Ondřej 1
Dvořák Antonín ŽK
Ježek Richard
Křížek David ŽK
Řezáč Karel
Strejček Matěj
Šoltys Miloslav
Valenta Pavel

FC Inter Plzeň - Czech Made B          1 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Běláčová Veronika
30. 9. 2018

Kocáb Jan 1
Brejcha Vladimír
Duchoň Radek
Kalabza Pavel
Smutný David
Stuchlík Petr
Bendl Petr 2
Touš Ondřej 2
Eršek Roman 1
Rosocha Lukáš 1
Šebek Jan
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Repka Michal
Zahradník Tomáš

Czech Made B - FC Blizzard          2 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Suja Ján 1
Touš Ondřej 1
Bendl Petr
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Nohejl Michal 1
Běl Michal
Formánek Miroslav
Hrubý Jan
Křivánek Stanislav
Pecháček Jakub
Procházka Jan

Czech Made B - Tahouni          11 : 2    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018

Malý Adam 4
Bendl Petr 2
Eršek Roman 2
Suja Ján 2
Touš Ondřej 1
Koulák Vítězslav
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Juha Petr 1
Petričko Pavel 1
Bláha Zdeněk
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Tyml Libor

Czech Made B - The Wankers B          4 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Větrovská Veronika
21. 10. 2018

Touš Ondřej 2
Bendl Petr 1
Kanát Martin 1
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Rosocha Lukáš
Matlák David 2
Angermayer Patrick 1
Gita Tomáš 1
Kratochvíl Václav
Kravčík Pavel
Malý Michal
Navrátil Pavel
Sinkule Michael ŽK
Vitouš Josef

FK Lochotín B - Czech Made B          7 : 5    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
3. 11. 2018

Gabriel Patrik 3
Kolouch Petr 2
Stanka Jakub 1
Holý Michal 1
Salák Patrik ŽK
Mičkal Patrik
Kocour Stanislav
Kasýk Zdeněk ŽK
Hajžman Marek
Fürbacher Karel
Kanát Martin 4
Repka Michal 1
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Rosocha Lukáš
Suja Ján
Touš Ondřej

Czech Made B - Pumidas B          4 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
4. 11. 2018

Malý Adam 2
Kanát Martin 1
Suja Ján 1
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Doležal Miloš 1
Vyleta Marcel 1
Barcal Jan
Hanuš Jaromír
Konáš David
Kuna Václav
Lhoták Zdeněk
Máj Dalibor
Pata Tomáš

FC Palasio Plzeň - Czech Made B          5 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
24. 3. 2019

Denk Patrik 2
Štolle Dominik 2
Souček David 1 ŽK
Kaiser Daniel
Kypta Martin
Hradecký Dominik
Svítil Ondřej
Doležal Jakub
Vávra Tomáš
Votýpka Petr
Ždych Jakub
Malý Adam 1
Repka Michal 1
Suja Ján 1
Eršek Roman ŽK
Honomichl David
Rosocha Lukáš
Touš Ondřej

FC Splávek - Czech Made B          2 : 6    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Heller Adam 1
Mašek Radek 1
Knížek Radim
Kubík Jan
Mráz Jiří
Sojka Jan
Svoboda Jaroslav ŽK
Veselý Tomáš
Bodanský Martin 3
Honomichl David 1
Kanát Martin 1
Touš Ondřej 1
Eršek Roman
Malý Adam
Repka Michal
Rosocha Lukáš

Czech Made B - SK Nová Ves          2 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra
7. 4. 2019

Suja Ján 1
Tureček Martin 1
Eršek Roman
Honomichl David
Malý Adam
Popel David
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Štefánek David 1
Gillich Tomáš
Hoger Aleš
Holeček Tomáš ŽK
Janovský Petr
Jiroušek Jakub
Kubeš Pavel

Czech Made B - FC Palasio Plzeň          5 : 6    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Malý Adam 2
Suja Ján 2
Kanát Martin 1
Bodanský Martin
Bodanský Michal
Eršek Roman
Honomichl David
Rosocha Lukáš
Kovářík Jan 3
Doležal Jakub 1
Hradecký Dominik 1
Štolle Dominik 1
Kypta Martin
Souček David
Suchý Vojtěch
Vávra Tomáš
Ždych Jakub

Dragonflies of Pilsen - Czech Made B          6 : 5    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
28. 4. 2019

Alexi Michal 3
Kučera Martin 2
Socha Filip 1
Bittermann Zdeněk
Junas Karel
Kepka Karel ŽK
Krejča Jan
Pekarovič Jan
Zdeněk Michal
Eršek Roman 1
Malý Adam 1
Repka Michal 1
Suja Ján 1
Tureček Martin 1
Landrgott Petr
Rosocha Lukáš

FC Kojak - Czech Made B          6 : 3    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Křížek David 3 ŽK
Dvořák Antonín 2
Křížek Michael 1
Ježek Richard
Kazi Filip
Kotrnoch Ondřej
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Valenta Pavel
Tureček Martin 2
Eršek Roman 1
Honomichl David
Malý Adam
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Suja Ján

Czech Made B - FC Inter Plzeň          4 : 3    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika
12. 5. 2019

Matas Martin 2
Tureček Martin 2
Eršek Roman
Honomichl David
Malý Adam
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Smutný David 2
Holub Adam 1
Duchoň Radek
Frank Pavel
Grubr Tomáš
Kalabza Pavel
Stuchlík Petr
Šebek Jan

FC Blizzard - Czech Made B          2 : 7    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Štefanová Eliška
19. 5. 2019

Běl Michal 1
Kukačka František 1
Havlíček Martin
Kotrch Miroslav
Pecháček Jakub
Procházka Jan
Eršek Roman 2
Tureček Martin 2
Popel David 1
Repka Michal 1
Rosocha Lukáš 1
Honomichl David
Malý Adam
Matas Martin
Suja Ján