Městský Přebor

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bendl PetrA871.14
Eršek Roman480.5
Kanát MartinA641.5
Koulák Vítězslav090
Malý AdamGreen Rebels790.78
Repka Michal180.131
Rosocha Lukáš180.131
Suja Ján570.711
Šebek JanC010
Touš OndřejA1171.57
Zahradník Tomáš020
Brankáři
hráč g/z z
Koulák Vítězslav 2.4 9
Odehrané zápasy

SK Nová Ves - Czech Made B          0 : 2    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
2. 9. 2018

Boči Martin
Čech Jakub
Gillich Tomáš
Hoger Aleš
Holeček Tomáš ŽK
Kubeš Pavel
Štefánek David
Eršek Roman 1
Suja Ján 1
Bendl Petr
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Repka Michal ŽK
Zahradník Tomáš

Czech Made B - Dragonflies of Pilsen          6 : 4    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Touš Ondřej 4
Bendl Petr 1
Malý Adam 1
Eršek Roman
Kanát Martin
Koulák Vítězslav
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Suja Ján
Bílý Radek 2
Bittermann Zdeněk 1
Socha Filip 1 ŽK
Alexi Michal
Bruml Martin
Dzurnak Rado
Hejda Radek
Kepka Karel
Pleva Martin

Czech Made B - FC Kojak          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
23. 9. 2018

Bendl Petr 2
Touš Ondřej 1
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Repka Michal
Rosocha Lukáš ŽK
Suja Ján ŽK
Kotrnoch Ondřej 1
Dvořák Antonín ŽK
Ježek Richard
Křížek David ŽK
Řezáč Karel
Strejček Matěj
Šoltys Miloslav
Valenta Pavel

FC Inter Plzeň - Czech Made B          1 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Běláčová Veronika
30. 9. 2018

Kocáb Jan 1
Brejcha Vladimír
Duchoň Radek
Kalabza Pavel
Smutný David
Stuchlík Petr
Bendl Petr 2
Touš Ondřej 2
Eršek Roman 1
Rosocha Lukáš 1
Šebek Jan
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Repka Michal
Zahradník Tomáš

Czech Made B - FC Blizzard          2 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Suja Ján 1
Touš Ondřej 1
Bendl Petr
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Nohejl Michal 1
Běl Michal
Formánek Miroslav
Hrubý Jan
Křivánek Stanislav
Pecháček Jakub
Procházka Jan

Czech Made B - Tahouni          11 : 2    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018

Malý Adam 4
Bendl Petr 2
Eršek Roman 2
Suja Ján 2
Touš Ondřej 1
Koulák Vítězslav
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Juha Petr 1
Petričko Pavel 1
Bláha Zdeněk
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Tyml Libor

Czech Made B - The Wankers B          4 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Větrovská Veronika
21. 10. 2018

Touš Ondřej 2
Bendl Petr 1
Kanát Martin 1
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Rosocha Lukáš
Matlák David 2
Angermayer Patrick 1
Gita Tomáš 1
Kratochvíl Václav
Kravčík Pavel
Malý Michal
Navrátil Pavel
Sinkule Michael ŽK
Vitouš Josef

FK Lochotín B - Czech Made B          7 : 5    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
3. 11. 2018

Gabriel Patrik 3
Kolouch Petr 2
Stanka Jakub 1
Holý Michal 1
Salák Patrik ŽK
Mičkal Patrik
Kocour Stanislav
Kasýk Zdeněk ŽK
Hajžman Marek
Fürbacher Karel
Kanát Martin 4
Repka Michal 1
Koulák Vítězslav
Malý Adam
Rosocha Lukáš
Suja Ján
Touš Ondřej

Czech Made B - Pumidas B          4 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
4. 11. 2018

Malý Adam 2
Kanát Martin 1
Suja Ján 1
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Doležal Miloš 1
Vyleta Marcel 1
Barcal Jan
Hanuš Jaromír
Konáš David
Kuna Václav
Lhoták Zdeněk
Máj Dalibor
Pata Tomáš