4.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Dvořák LukášFbC Bory 2010030
Kolářský David1111
Kotlár Lukáš842
Kružej Luděk0302
Kulda Daniel020
Kunzmann Vladimír010
Němec Ondřej160.17
Netušil Jan340.75
Panteleimon Nikolaos0201
Petrák Lukáš030
Procházka Martin350.6
Rajtolar JiříFC Playmakers Plzeň B010
Rajtolar StanislavFC Playmakers Plzeň B040
Sechovský David030
Schmirler David0201
Šloufová Michaela050
Thoma Pavel010
Tintěra Lukáš150.2
Vozabule Miroslav010
Wintrle Jakub010
Zavacki Jan120.5
Brankáři
hráč g/z z
Dvořák Lukáš 2.7 3
Kunzmann Vladimír 12 1
Panteleimon Nikolaos 5 2
Odehrané zápasy

Pilsen Boys - AC Bolevec 2012          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
8. 9. 2019

Procházka Martin 1
Kotlár Lukáš 1
Tintěra Lukáš 1
Šloufová Michaela
Schmirler David
Dvořák Lukáš
Petrák Lukáš
Netušil Jan
Němec Ondřej
Wintrle Jakub
Kocánek Miroslav 1
Ceplecha Jaroslav
Vacík Martin
Rasl Karel
Plaček Jiří
Pavlíček Jaroslav
Nový Michal
Maišl Stanislav
Holec Jan
Vyrobik Tomáš

FC Sylván - Pilsen Boys          6 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2019

Krejza Milan 2
Špic Štěpán 2
Muk Jan 1 ŽK
Novák Miroslav 1
Formánek Karel
Purdeš Jan
Rybička Martin
Starý Jan ŽK
Špecián Matěj
Netušil Jan 2
Kružej Luděk
Tintěra Lukáš
Thoma Pavel
Šloufová Michaela
Schmirler David ŽK
Rajtolar Stanislav
Rajtolar Jiří
Panteleimon Nikolaos ČK
Němec Ondřej
Vozabule Miroslav

Tigons - Pilsen Boys          12 : 1    ( 6 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Větrovská Veronika
22. 9. 2019

Müller Jakub 4
Vořech Daniel 2
Janouškovec Tomáš 2
Bystřický Jan 1
Šroubek Jakub 1
Růžek Jíří 1
Panský Josef 1
Šašek Jan
Šauer Dominik
Fajfrlík Karel
Vořech Jan
Němec Ondřej 1
Kulda Daniel
Kunzmann Vladimír
Netušil Jan
Petrák Lukáš
Procházka Martin
Rajtolar Stanislav
Šloufová Michaela
Zavacki Jan

Pilsen Boys - Warriors B          4 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019

Zavacki Jan 1
Procházka Martin 1
Kotlár Lukáš 1
Kolářský David 1 ŽK
Němec Ondřej
Petrák Lukáš
Rajtolar Stanislav
Sechovský David
Tintěra Lukáš
Dvořák Lukáš
Křen Tomáš 2 ŽK
Kubásek Tomáš 1
Turek David 1
Forghieri Daniel
Kroužek Miroslav ŽK
Reisinger Lukáš
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk

Magna Seating - Pilsen Boys          3 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Repka Michal — Radič Lukáš
6. 10. 2019

Atamaniuk Andrii 1 ŽK
Schuster Vlastimil 1
Samko Erik 1
Rajchl Michal
Rajchl Karel
Lieser Ondřej
Hrubý Zbyněk
Halúska Peter
Fořt Karel
Bogusevschii Maxim
Bodnár Ján
Valko Michal
Kotlár Lukáš 4
Procházka Martin 1
Šloufová Michaela
Sechovský David
Rajtolar Stanislav
Dvořák Lukáš
Němec Ondřej
Kulda Daniel
Kružej Luděk ŽK
Tintěra Lukáš

Pilsen Boys - F.C. Holá Beznaděj          3 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
13. 10. 2019

Kotlár Lukáš 2
Netušil Jan 1
Kružej Luděk ŽK
Němec Ondřej
Panteleimon Nikolaos
Procházka Martin
Sechovský David
Šloufová Michaela
Tintěra Lukáš
Rath Pavel 3
Potluka Otakar 1
Baranský Josef
Buzov Viktor
Gribov Kole
Sauer Lukáš
Švejcar Vladimír
Tsidylkin Ivan
Wiener Martin