4.A třída (NEDOHRÁNO)

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Dvořák LukášFbC Bory 2010040
Kolářský David1111
Kotlár Lukáš842
Kružej Luděk0402
Kulda Daniel050
Kunzmann Vladimír040
Němec Ondřej180.13
Netušil Jan380.38
Panteleimon Nikolaos0401
Petrák Lukáš050
Poláček Josef020
Procházka Martin480.51
Rajtolar JiříFC Playmakers Plzeň B010
Rajtolar StanislavFC Playmakers Plzeň B360.5
Sechovský David040
Schmirler David240.52
Šloufová Michaela070
Thoma Pavel040
Tintěra Lukáš390.33
Vozabule Miroslav020
Wintrle Jakub010
Zavacki Jan140.25
Brankáři
hráč g/z z
Dvořák Lukáš 2.8 4
Kunzmann Vladimír 7 2
Panteleimon Nikolaos 5.8 4
Odehrané zápasy

Pilsen Boys - AC Bolevec 2012          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
8. 9. 2019

Procházka Martin 1
Kotlár Lukáš 1
Tintěra Lukáš 1
Šloufová Michaela
Schmirler David
Dvořák Lukáš
Petrák Lukáš
Netušil Jan
Němec Ondřej
Wintrle Jakub
Kocánek Miroslav 1
Ceplecha Jaroslav
Vacík Martin
Rasl Karel
Plaček Jiří
Pavlíček Jaroslav
Nový Michal
Maišl Stanislav
Holec Jan
Vyrobik Tomáš

FC Sylván - Pilsen Boys          6 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2019

Krejza Milan 2
Špic Štěpán 2
Muk Jan 1 ŽK
Novák Miroslav 1
Formánek Karel
Purdeš Jan
Rybička Martin
Starý Jan ŽK
Špecián Matěj
Netušil Jan 2
Kružej Luděk
Tintěra Lukáš
Thoma Pavel
Šloufová Michaela
Schmirler David ŽK
Rajtolar Stanislav
Rajtolar Jiří
Panteleimon Nikolaos ČK
Němec Ondřej
Vozabule Miroslav

Tigons - Pilsen Boys          12 : 1    ( 6 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Větrovská Veronika
22. 9. 2019

Müller Jakub 4
Vořech Daniel 2
Janouškovec Tomáš 2
Bystřický Jan 1
Šroubek Jakub 1
Růžek Jíří 1
Panský Josef 1
Šašek Jan
Šauer Dominik
Fajfrlík Karel
Vořech Jan
Němec Ondřej 1
Kulda Daniel
Kunzmann Vladimír
Netušil Jan
Petrák Lukáš
Procházka Martin
Rajtolar Stanislav
Šloufová Michaela
Zavacki Jan

Pilsen Boys - Warriors B          4 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019

Zavacki Jan 1
Procházka Martin 1
Kotlár Lukáš 1
Kolářský David 1 ŽK
Němec Ondřej
Petrák Lukáš
Rajtolar Stanislav
Sechovský David
Tintěra Lukáš
Dvořák Lukáš
Křen Tomáš 2 ŽK
Kubásek Tomáš 1
Turek David 1
Forghieri Daniel
Kroužek Miroslav ŽK
Reisinger Lukáš
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk

Magna Seating - Pilsen Boys          3 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Repka Michal — Radič Lukáš
6. 10. 2019

Atamaniuk Andrii 1 ŽK
Schuster Vlastimil 1
Samko Erik 1
Rajchl Michal
Rajchl Karel
Lieser Ondřej
Hrubý Zbyněk
Halúska Peter
Fořt Karel
Bogusevschii Maxim
Bodnár Ján
Valko Michal
Kotlár Lukáš 4
Procházka Martin 1
Šloufová Michaela
Sechovský David
Rajtolar Stanislav
Dvořák Lukáš
Němec Ondřej
Kulda Daniel
Kružej Luděk ŽK
Tintěra Lukáš

Pilsen Boys - F.C. Holá Beznaděj          3 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
13. 10. 2019

Kotlár Lukáš 2
Netušil Jan 1
Kružej Luděk ŽK
Němec Ondřej
Panteleimon Nikolaos
Procházka Martin
Sechovský David
Šloufová Michaela
Tintěra Lukáš
Rath Pavel 3
Potluka Otakar 1
Baranský Josef
Buzov Viktor
Gribov Kole
Sauer Lukáš
Švejcar Vladimír
Tsidylkin Ivan
Wiener Martin

Šlapák CF - Pilsen Boys          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

FC Predators - Pilsen Boys          2 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
26. 10. 2019

Hromádka Pavel 1
Klíč Tomáš 1
Götz Daniel
Picka Lukáš
Rýdl Jiří
Vild Jiří
Kulda Daniel
Thoma Pavel
Šloufová Michaela
Procházka Martin
Poláček Josef
Petrák Lukáš
Panteleimon Nikolaos
Netušil Jan
Němec Ondřej
Kunzmann Vladimír
Tintěra Lukáš

FC Bördelo Radčice - Pilsen Boys          11 : 0    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šašková Barbora
26. 10. 2019

Kazda Robert 4
Lavička David 3
Janouškovec František 2
Kolařík Roman 1
Mildorf Lukáš 1
Brožík Ondřej
Polereczký Pavel
Průša Pavel ŽK
Wallenfels Jaroslav
Kulda Daniel
Thoma Pavel
Šloufová Michaela
Poláček Josef
Petrák Lukáš
Panteleimon Nikolaos
Netušil Jan
Němec Ondřej
Kunzmann Vladimír
Tintěra Lukáš

FC Paradox Plzeň - Pilsen Boys          2 : 6    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Štefanová Eliška
3. 11. 2019

Bína Tomáš 1 ŽK
Hellmayer Radek 1
Roučka Filip
Šoffr Jiří
Tetur Dominik
Tomášek Petr
Váchal Martin
Rajtolar Stanislav 2
Schmirler David 2
Tintěra Lukáš 1
Procházka Martin 1
Kulda Daniel
Thoma Pavel
Sechovský David
Netušil Jan
Kunzmann Vladimír
Zavacki Jan

Pilsen Boys - Kanonýři          2 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019

Rajtolar Stanislav 1
Tintěra Lukáš 1
Dvořák Lukáš
Kružej Luděk
Netušil Jan
Procházka Martin ŽK
Schmirler David ŽK
Vozabule Miroslav
Zavacki Jan
Folk Jan 1
Kouřil Matěj 1
Mudra Lukáš 1
Kilbergr Jan
Polák Lukáš
Rohlík Tomáš
Šteffel Radek
Tyml Václav
Vondra Daniel