4.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Filip DanielFC Fotbalisti221
Hurt Pavel2100.21
Kilián Jaroslav680.75
Klozar Tomáš340.751
Končel JiříPlzeňský ležák881
Martínek Luboš030
Martiriggiano Marcello010
Moulis Josef641.5
Müller Jan1110.091
Nevečeřal David020
Piskáček Daniel170.14
Salák PatrikFK Lochotín B9100.9
Sladký Radek010
Tišer Petr010
Tupý Luboš010
Václavíková Lucie180.13
Brankáři
hráč g/z z
Klozar Tomáš 8 1
Müller Jan 5.6 9
Tišer Petr 4 1
Odehrané zápasy

FC LDN - Pilsen Boys          3 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Klozar Tomáš 1
Končel Jiří 1
Filip Daniel 1
Hurt Pavel
Kilián Jaroslav
Müller Jan
Nevečeřal David
Sladký Radek
Václavíková Lucie
Kolářský David 2 ŽK
Tintěra Lukáš 2
Mrázek Denis 1
Thoma Pavel
Thoma Jiří
Schmirler David
Rybička Martin
Poláček Josef
Panteleimon Nikolaos
Kunzmann Vladimír
Kružej Luděk
Vojta Dominik

FC LDN - FC Fotbalisti B          3 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Hurt Pavel 1 ŽK
Klozar Tomáš 1 ŽK
Salák Patrik 1
Müller Jan ŽK
Piskáček Daniel
Tišer Petr
Batěk Daniel 1
Borovský Pavel 1
Jerman Richard 1
Ludvík Jaroslav 1
Cigler Pavel
Gabriel David
Kurisko Ján
Procházka Jaroslav
Zdeněk Jan ŽK

FC LDN - FC Stars Plzeň          1 : 8    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
15. 9. 2018

Müller Jan 1
Hurt Pavel
Kilián Jaroslav
Klozar Tomáš
Salák Patrik
Václavíková Lucie
Palkovič Pavol 2
Sinkule Michael 2
Jelani Timur 1
Jurčenko Kirill 1
Kohút Lukáš 1
Kopil Rastislav 1
Wurll Tomáš

FC LDN - Kometa          7 : 5    ( 5 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Salák Patrik 3
Končel Jiří 2
Moulis Josef 2
Hurt Pavel
Müller Jan
Nevečeřal David
Piskáček Daniel
Václavíková Lucie
Šimek Štěpán 2
Krýda Martin 2
Purdeš Jan 1
Šloufová Michala
Růžička Václav
Purdeš Pavel
Čiviš Petr
Němec Ondřej
Kraft Tomáš
Jeníček David
Houdek Petr
Velíšek Petr

FC LDN - SK VSP          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Žebrová Andrea — Pospíšil Jakub
29. 9. 2018

Šlapák CF - FC LDN          0 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Křen Tomáš — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018

Bereš Róbert
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Koča Zdeněk
Motyčka Petr
Smola Michal
Varga Lukáš
Moulis Josef 1
Piskáček Daniel 1
Hurt Pavel
Končel Jiří
Müller Jan
Salák Patrik
Václavíková Lucie

FC LDN - J-Tekt KVS Plzeň          6 : 4    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

Kilián Jaroslav 2
Moulis Josef 2
Končel Jiří 1
Salák Patrik 1
Hurt Pavel
Müller Jan
Piskáček Daniel
Václavíková Lucie
Neubauer Lukáš 2 ŽK
Hásek Ladislav 1
Nevečeřal Jakub 1 ŽK
Merjavčík Petr
Pátek Jakub
Velík Jakub
Vlčák Stanislav

FC Paradox Plzeň - FC LDN          8 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Kadlec Jiří 4
Bína Tomáš 2
Fiala Matěj 1
Trnka František 1
Hellmayer Radek
Tetur Dominik
Váchal Martin
Verner Martin
Filip Daniel 1
Václavíková Lucie 1
Hurt Pavel
Kilián Jaroslav
Müller Jan

Pilsen Boys - FC LDN          6 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
7. 4. 2019

Kolářský David 4
Tintěra Lukáš 1
Kotlár Lukáš 1
Němec Ondřej
Netušil Jan
Panteleimon Nikolaos
Procházka Martin
Sechovský David
Thoma Pavel ŽK
Petrák Lukáš
Hurt Pavel 1
Kilián Jaroslav 1
Salák Patrik 1
Končel Jiří
Martínek Luboš
Müller Jan
Tupý Luboš
Václavíková Lucie

FC Fotbalisti B - FC LDN          11 : 3    ( 7 : 1 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Cigler Pavel 2
Jerman Richard 2
Kalfeřt David 2
Kosť Tomáš 2
Douša Josef 1
Mach Petr 1
Procházka Jaroslav 1
Kurisko Ján
Zdeněk Jan
Kilián Jaroslav 2
Moulis Josef 1
Martiriggiano Marcello
Müller Jan
Piskáček Daniel
Salák Patrik
Václavíková Lucie

FC Stars Plzeň - FC LDN          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
27. 4. 2019

Kometa - FC LDN          4 : 4    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Votýpková Kristýna — Zemko Dominik
4. 5. 2019

Krýda Martin 2
Kydlíček Ondřej 1
Lukáš Ondřej 1
Flaišman Jan
Hladík Martin
Houdek Petr
Kraft Tomáš
Velíšek Petr
Salák Patrik 2
Klozar Tomáš 1
Končel Jiří 1
Hurt Pavel
Müller Jan

SK VSP - FC LDN          7 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Roučka Filip
12. 5. 2019

Moravec Vojtěch 2
Štika Jan 2
Holka Lukáš 1
Mareš Pavel 1
Toušek Lukáš 1
Macurik Marián
Končel Jiří 1
Kilián Jaroslav
Martínek Luboš
Müller Jan
Piskáček Daniel
Salák Patrik

FC LDN - Šlapák CF          4 : 9    ( 3 : 4 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
18. 5. 2019

Končel Jiří 2
Kilián Jaroslav 1
Salák Patrik 1
Hurt Pavel
Martínek Luboš
Piskáček Daniel
Bereš Róbert 5
Mikuš Tomáš 4
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Varga Lukáš