3.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Balej Tomáš040
Bělohlávek Martin771
Draský Jakub130.33
Dřímal Michal160.17
Dřímal Miloš790.781
Klička Jakub1140.071
Koželuh Jakub370.43
Krč Daniel10130.77
Krč Michal21151.41
Novák Vladislav5120.422
Riška David150.2
Somolík Petr4130.31
Štrunc Jan111
Zimmermann Lukáš120.51
Brankáři
hráč g/z z
Klička Jakub 2.7 14
Krč Daniel 0 1
Odehrané zápasy

Seladons United - TJ Bouda          7 : 1    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub — Bláha Etienne Michel
2. 9. 2018

Dřímal Miloš 2
Štrunc Jan 1
Novák Vladislav 1
Krč Michal 1
Krč Daniel 1
Bělohlávek Martin 1
Koželuh Jakub
Klička Jakub
Somolík Petr
Balej Tomáš
Prokš Adam 1
Behenský David
Bouda Jiří
Fichtl Luděk
Kropáček Jaroslav
Sedláček Radek
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk

Seladons United - Hurikáni          9 : 3    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Žebrová Andrea
9. 9. 2018

Bělohlávek Martin 2
Dřímal Miloš 2
Koželuh Jakub 2
Dřímal Michal 1
Krč Daniel 1
Krč Michal 1
Klička Jakub
Novák Vladislav
Jelínek Jan 2
Gärtner Jiří 1
Brůha Marek
Cimbota Zdeněk
Čorňák Jiří
Salaba Aleš ŽK

Seladons United - FC Splávek B          6 : 2    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
16. 9. 2018

Krč Michal 3
Bělohlávek Martin 2
Krč Daniel 1
Draský Jakub
Klička Jakub
Novák Vladislav ŽK
Somolík Petr
Sojka Jan 1
Vukovič Slavko 1
Mašek Radek
Navrátil Ladislav
Říšský František
Suk Jakub
Šik Michal
Veselý Aleš
Veselý Tomáš

Seladons United - The Wankers C          0 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018

Balej Tomáš
Bělohlávek Martin
Dřímal Michal
Dřímal Miloš
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Krč Daniel
Krč Michal
Somolík Petr
Angermayer Patrick 1
Nádvorník Michael 1
Diviš Jan
Jandoš Michal
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš

Kaštani - Seladons United          0 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šašková Barbora
30. 9. 2018

Černý Jan
Dušek Roman
Feiferlík David
Hazdra Petr
Hazdra Tomáš
Mach Martin ŽK
Metlička Daniel
Pipta Michal
Škreko Miroslav
Novák Vladislav 1 ŽK
Bělohlávek Martin
Dřímal Michal
Dřímal Miloš
Krč Daniel
Krč Michal
Somolík Petr

Seladons United - FC Veselá          7 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
7. 10. 2018

Bělohlávek Martin 2
Klička Jakub 1
Krč Daniel 1
Krč Michal 1
Novák Vladislav 1
Somolík Petr 1
Dřímal Miloš
Janda Pavel 1
Rybař Matěj 1
Kastner Tomáš
Linda Jiří
Melka František
Nedorost Jakub
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš
Veselý Martin

Moes - Seladons United          4 : 8    ( 4 : 3 )

Rozhodčí: Batěk Daniel — Služba: Maišlová Lucie
14. 10. 2018

Hellmayer Ladislav 2
Mitas Martin 2
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Kepka Karel
Kolečko Petr
Pangrác Roman
Dřímal Miloš 3
Krč Michal 3
Krč Daniel 1
Riška David 1
Balej Tomáš
Klička Jakub
Somolík Petr

Seladons United - NFC Wan Plzeň          4 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Krč Michal 3
Novák Vladislav 1
Balej Tomáš
Klička Jakub
Krč Daniel
Riška David
Somolík Petr
Kovařík Martin 1
Krauz Petr 1
Rajtmajer Marek
Špaček Miroslav
Turek David

FC Zmar - Seladons United          6 : 3    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Malý Michal 2
Vitouš Josef 2
Souček David 1
Zemko Dominik 1
Komorová Eliška
Král Michal
Mezera Martin
Vícha Petr
Votava Zdeněk
Krč Daniel 2
Krč Michal 1
Bělohlávek Martin
Dřímal Michal
Dřímal Miloš
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Novák Vladislav
Somolík Petr

TJ Bouda - Seladons United          1 : 3    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Kulhánek Tomáš
7. 4. 2019

Prokš Adam 1
Behenský David
Bouda Jiří
Černaj Petr
Fichtl Luděk
Kubásek Tomáš
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk
Krč Michal 1
Somolík Petr 1
Zimmermann Lukáš 1
Draský Jakub
Klička Jakub ŽK
Novák Vladislav
Riška David

Hurikáni - Seladons United          3 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Roučka Filip
13. 4. 2019

Berger Jiří 1
Čorňák Jiří 1 ŽK
Gärtner Jiří 1
Cimbota Zdeněk
Kepka Tomáš
Koranda Adam
Draský Jakub 1
Krč Daniel 1
Krč Michal 1
Klička Jakub
Novák Vladislav
Somolík Petr
Zimmermann Lukáš ŽK

FC Splávek B - Seladons United          3 : 1    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
27. 4. 2019

Veselý Tomáš 1
Sojka Jan 1
Šik Michal 1
Mráz Jiří
Vrba Lukáš
Veselý Aleš
Špic Štěpán
Říšský František
Navrátil Ladislav
Vukovič Slavko
Somolík Petr 1
Dřímal Michal
Dřímal Miloš ŽK
Klička Jakub
Krč Daniel
Krč Michal ŽK
Novák Vladislav

The Wankers C - Seladons United          3 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Jandoš Michal 1
Kroc Jakub 1
Kulhánek Tomáš 1
Angermayer Patrick
Diviš Jan
Ježek Petr
Kravčík Pavel
Navrátil Pavel
Krč Michal 2
Koželuh Jakub 1
Krč Daniel 1
Somolík Petr 1
Klička Jakub
Novák Vladislav
Riška David

Seladons United - Kaštani          4 : 4    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Větrovská Veronika
12. 5. 2019

Krč Michal 2
Krč Daniel 1
Novák Vladislav 1
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Somolík Petr
Mach Martin 2
Škreko Miroslav 1
Müller Jan 1
Suchý Jan
Soukup Petr
Černý Jan
Jebáček Karel
Hazdra Tomáš
Forejt Jan
Dušek Roman
Tupý David

FC Veselá - Seladons United          2 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
19. 5. 2019

Nedorost Jakub 1
Pelc Miloslav 1 ŽK
Bass David
Janda Pavel
Kastner Tomáš
Melka František
Sobotka Lukáš
Krč Michal 2
Dřímal Michal
Dřímal Miloš
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Riška David