3.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Angyal Marián1120.082
Bernát Pavel0170
Gurgul Martin060
Hrabchak Denys480.5
Ivanov Zlatomir2150.13
Jindra Václav3140.21
Kasl PavelFC Mafie Plzeň120.5
Krpelan Kamil020
Kushnir Dmytro5140.36
Palkovič PavolFC Stars Plzeň5110.45
Ponikelský Patrik0130
Ragančík SlavomírMD Elektronik C.F.480.5
Richter Patrik41182.281
Tichota JanFC Mafie Plzeň130.33
Viuseanco Oleg14180.78
Brankáři
hráč g/z z
Bernát Pavel 4.3 3
Palkovič Pavol 2 2
Ponikelský Patrik 4.8 13
Odehrané zápasy

Bubudorf FC - FC Internazionale          3 : 13    ( 1 : 6 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Žebrová Andrea
2. 9. 2018

Huttr Šimon 1
Pipich Marek 1
Šujan Zdeněk 1
Císařovský Daniel
Darda Zdeněk
Hrách Jan
Šimek Michal
Veselý Štěpán
Richter Patrik 5
Viuseanco Oleg 4
Kushnir Dmytro 2
Jindra Václav 2
Krpelan Kamil
Ivanov Zlatomir
Ponikelský Patrik
Ragančík Slavomír
Bernát Pavel
Tichota Jan
Angyal Marián

STB - FC Internazionale          3 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Stoček Štěpán 2
Grůber Martin 1
Procházka Daniel
Repka Michal
Vodrážka Pavel
Richter Patrik 3
Viuseanco Oleg 2
Ivanov Zlatomir 1
Bernát Pavel
Gurgul Martin
Palkovič Pavol
Ragančík Slavomír

Doubr Hůd - FC Internazionale          7 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
15. 9. 2018

Vítek Dominik 3
Bohmann Filip 1
Růžek Jíří 1
Zíka Michal 1
Kilbergr Jan 1
Kůžel Martin
Opava Patrik
Janka Jakub
Švarc Matěj
Dolanský Kryštof
Zíka Marek ŽK
Roth Václav
Richter Patrik 1
Angyal Marián
Bernát Pavel
Gurgul Martin
Ivanov Zlatomir
Palkovič Pavol
Ponikelský Patrik
Viuseanco Oleg

Nabídka dne - FC Internazionale          3 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Křivánek Stanislav 2
Holčák Michal 1
Hřebec Jaroslav ŽK
Petrmichl Radek
Směšný Michal
Straka Michal
Richter Patrik 3
Palkovič Pavol 1
Bernát Pavel
Gurgul Martin
Ivanov Zlatomir
Jindra Václav
Krpelan Kamil
Ponikelský Patrik
Viuseanco Oleg

AFK Hradiště 89 - FC Internazionale          5 : 5    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
7. 10. 2018

Dumnický Michal 2
Lusk Vojtěch 2
Kratochvíl Václav 1
Gruber Petr
Kroc Jakub
Kuneš Václav
Rada Matouš
Sichinger Petr
Štícha Šimon
Richter Patrik 3
Ivanov Zlatomir 1
Viuseanco Oleg 1
Bernát Pavel
Gurgul Martin
Jindra Václav
Kushnir Dmytro
Ponikelský Patrik

FC Predators - FC Internazionale          4 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Červeňák Radim 1
Götz Daniel 1
Klíč Tomáš 1
Krásný Michael 1
Bešta Jiří
Bláha Etienne Michel
Klesa Tomáš
Richter Patrik 2 ŽK
Bernát Pavel
Tichota Jan
Ponikelský Patrik
Palkovič Pavol
Kushnir Dmytro
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Gurgul Martin
Viuseanco Oleg

FC Persie - FC Internazionale          1 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Malý Michal 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Jindra Ondřej
Kosť Tomáš
Kruml David
Mareš Ondřej
Palkovič Pavol 1
Tichota Jan 1
Richter Patrik 1
Ragančík Slavomír
Bernát Pavel
Kushnir Dmytro
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Gurgul Martin
Viuseanco Oleg

FC Internazionale - TJ Sokol Vejprnice          5 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Repka Michal
24. 3. 2019

Richter Patrik 3
Palkovič Pavol 1
Kushnir Dmytro 1
Ragančík Slavomír
Ponikelský Patrik
Angyal Marián
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Bernát Pavel
Viuseanco Oleg
Zimmermann Tomáš 1
Hajžman Michal
Hauser Martin
Hora Matěj
Loužecký Michal
Loužecký Petr
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Rollinger Jaroslav

FC Internazionale - FC Fighters          3 : 7    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Zemko Dominik
31. 3. 2019

Richter Patrik 3
Angyal Marián
Bernát Pavel
Ivanov Zlatomir
Jindra Václav
Kushnir Dmytro
Ponikelský Patrik
Viuseanco Oleg
Štěpánek Petr 3
Novák Miroslav 2
Bernard Jan 1
Man Marek 1
Anděl Jakub
Dočekal Pavel
Šolc David
Vrba Lukáš

FC Internazionale - Bubudorf FC          6 : 7    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
7. 4. 2019

Hrabchak Denys 2
Ragančík Slavomír 2
Kushnir Dmytro 1
Richter Patrik 1
Ponikelský Patrik
Palkovič Pavol
Angyal Marián
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Bernát Pavel
Viuseanco Oleg
Pipich Marek 2
Darda Zdeněk 1
Giňa Milan 1
Hahner Tomáš 1
Vaník Rostislav 1
Veselý Štěpán 1
Sovadina Jan
Šlapák Vilém

FC Internazionale - STB          4 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Pospíšil Jakub — Služba: Roučka Filip
13. 4. 2019

Richter Patrik 2
Hrabchak Denys 1
Ragančík Slavomír 1
Bernát Pavel
Ivanov Zlatomir
Jindra Václav
Ponikelský Patrik
Viuseanco Oleg
Repka Michal 1
Vodrážka Pavel 1
Grůber Martin
Kuruc Tomáš
Procházka Michal
Světlík Vladimír
Zemko Dominik

FC Internazionale - Doubr Hůd          0 : 4    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Štrunc Jan
28. 4. 2019

Angyal Marián
Richter Patrik
Ragančík Slavomír
Palkovič Pavol
Kushnir Dmytro
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Hrabchak Denys
Bernát Pavel
Viuseanco Oleg
Chaloupka Matěj 1
Vítek Dominik 1
Švarc Matěj 1
Zíka Michal 1
Opava Patrik
Kůžel Martin
Růžek Jíří
Kilbergr Jan
Janka Jakub
Zíka Marek
Roth Václav

FC Internazionale - Nabídka dne          5 : 4    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šašková Barbora — Berger Jiří
5. 5. 2019

Richter Patrik 3
Viuseanco Oleg 1
Ragančík Slavomír 1
Ponikelský Patrik
Kushnir Dmytro
Kasl Pavel
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Hrabchak Denys
Bernát Pavel
Angyal Marián
Zahálka Vít 2
Hřebec Jaroslav 1
Hřebec Martin 1
Holčák Michal
Křivánek Stanislav
Petrmichl Radek
Směšný Michal

TJ Sokol Vejprnice - FC Internazionale          5 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Pelikán Jiří — Služba: Štefanová Eliška
11. 5. 2019

Havlíček Pavel 2
Loužecký Petr 1
Motyka Tomáš 1 ŽK
Zimmermann Tomáš 1 ŽK
Herzog Ondřej
Tengler Petr
Angyal Marián 1 ŽK
Richter Patrik 1
Viuseanco Oleg 1
Bernát Pavel
Hrabchak Denys
Jindra Václav
Kushnir Dmytro
Palkovič Pavol
Ponikelský Patrik

FC Internazionale - AFK Hradiště 89          5 : 5    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
19. 5. 2019

Richter Patrik 3
Kasl Pavel 1
Kushnir Dmytro 1
Angyal Marián
Bernát Pavel
Hrabchak Denys
Jindra Václav
Viuseanco Oleg
Lusk Vojtěch 3
Dumnický Michal 2
Kratochvíl Václav
Kroc Jakub
Kuneš Václav
Rada Matouš
Sichinger Petr
Štícha Šimon

FC Internazionale - FC Predators          9 : 4    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Štefanová Eliška
26. 5. 2019

Viuseanco Oleg 4
Richter Patrik 3
Hrabchak Denys 1
Palkovič Pavol 1
Angyal Marián
Ivanov Zlatomir
Kushnir Dmytro
Ponikelský Patrik
Götz Daniel 2
Fryč Pavel 1
Klíč Tomáš 1
Bešta Jiří
Červeňák Radek
Krásný Michael
Picka Lukáš

FC Internazionale - FC Persie          3 : 11    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
2. 6. 2019

Richter Patrik 2
Jindra Václav 1
Angyal Marián ŽK
Bernát Pavel
Hrabchak Denys
Ivanov Zlatomir
Kushnir Dmytro
Ponikelský Patrik
Viuseanco Oleg
Kosť Tomáš 4
Malý Michal 3
Walter Miroslav 2
Davídek Ondřej 1
Jandoš Michal 1
Budač Michal
Kravčík Pavel
Pelán Petr
Šauer Dominik

FC Fighters - FC Internazionale          4 : 4    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra
9. 6. 2019

Forman Jakub 2
Štěpánek Petr 1
Špic Štěpán 1
Anděl Jakub
Šolc David
Roztočil Jiří
Novák Miroslav
Dočekal Pavel
Diviš Jakub
Vrba Lukáš
Richter Patrik 2
Palkovič Pavol 1
Viuseanco Oleg 1
Angyal Marián
Bernát Pavel
Kushnir Dmytro