1.A třída (NEDOHRÁNO)

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Alexi Michal221
Bílý Radek531.67
Bittermann Zdeněk480.5
Bruml Martin212
Dzurnak Rado180.13
Kepka Karel480.5
Kopcsák JozefReal Plzeň130.33
Krejča Jan060
Królikowsky Aleksander140.25
Mattas Tomáš661
Pekarovič Jan020
Pleva Martin0401
Socha Filip541.25
Brankáři
hráč g/z z
Dzurnak Rado 8.5 2
Krejča Jan 4 6
Odehrané zápasy

Autobahn - Dragonflies of Pilsen          1 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2019

Lokaj Ondřej 1
Barcal Jan
Hebr Václav
Hemzáček Jiří
Jung Jan
Křivánek Stanislav
Nosek Alfons
Trylč Jakub
Trylč Ladislav
Bittermann Zdeněk 1
Alexi Michal
Bílý Radek
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Mattas Tomáš
Pleva Martin

SK Šeptem - Dragonflies of Pilsen          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika — Sypták Petr
22. 9. 2019

Dragonflies of Pilsen - 3 promile          3 : 11    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019

Bruml Martin 2
Królikowsky Aleksander 1
Bílý Radek
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Pleva Martin
Chejlava Petr 4
Sklenář Václav 2
Antony Štefan 1
Čechura Tomáš 1
Malcát David 1
Pelikán Jiří 1
Štrunc Jan 1

FC Playmakers Plzeň B - Dragonflies of Pilsen          3 : 14    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Repka Michal — Hošek Jaroslav — Služba: Šoltysová Petra
5. 10. 2019

Faltus Derek 1
Rajtolar Stanislav 1
Štěpán Lukáš 1
Köhr Daniel
Paum František
Reinwart Zdeněk
Bílý Radek 5
Socha Filip 3
Bittermann Zdeněk 2
Mattas Tomáš 2
Dzurnak Rado 1
Kepka Karel 1
Krejča Jan
Pleva Martin

FC Důraz - Dragonflies of Pilsen          2 : 0    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2019

Sartorius Michal 1
Bratek Jan 1
Pojer Daniel
Kalaš Petr
Hladký Filip
Helus Michael
Forman Jakub
Dočekal Pavel
Beneš Martin
Anděl Jakub
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Mattas Tomáš
Pleva Martin ŽK
Socha Filip

FC Psycho - Dragonflies of Pilsen          6 : 2    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
19. 10. 2019

Malý Adam 2
Nový Pavel 2
Krušina Martin 1
Šoltys Miloslav 1
Kočandrle Petr
Šoltys Miloslav st.
Vondrka Pavel
Kepka Karel 1
Socha Filip 1
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Mattas Tomáš
Pekarovič Jan

Dream Team - Dragonflies of Pilsen          7 : 3    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
26. 10. 2019

Macháček Martin 2
Špirk Dominik 2
Tichý Daniel 2
Němček Miroslav 1 ŽK
Holub Adam
Hovorka Radim
Macháček Milan
Vodráška Martin
Bittermann Zdeněk 1
Kepka Karel 1
Socha Filip 1
Dzurnak Rado
Krejča Jan
Królikowsky Aleksander
Pekarovič Jan

Dragonflies of Pilsen - AC Shape          3 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Štefanová Eliška
3. 11. 2019

Mattas Tomáš 3
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Krejča Jan
Królikowsky Aleksander
Ježek Richard 2
Korynta Jakub 1
Liberský David 1
Nevečeřal Jakub 1
Blažek Lukáš
Klouda Josef
Sládek Milan

FC Jerigo 1994 Plzeň - Dragonflies of Pilsen          6 : 5    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019

Koc Václav 2
Řezáč Ota 2
Kozel Jan 1
Sejrek Josef 1
Herejk David
Loužecký Michal
Řežábek Filip
Touš Ondřej
Alexi Michal 2
Kepka Karel 1
Kopcsák Jozef 1
Mattas Tomáš 1
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Krejča Jan
Królikowsky Aleksander

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Alexi Michal8311130.621
Beránek Martin145110.091
Bittermann Zdeněk22480.252
Bruml Martin02240
Gašpar Jaroslav10140.252
Jirák Radek00020
Kepka Karel426130.31
Kopcsák Jozef000701
Krejča Jan011130
Królikowsky Aleksander00020
Kučera Martin02240
Macoun Daniel10313110.911
Mattas Tomáš24690.22
Socha Filip8311130.62
Brankáři
hráč g/z z
Krejča Jan 3 13
Odehrané zápasy

Tahouni - Dragonflies of Pilsen          1 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Služba: Šoltysová Petra
7. 12. 2019

Švejda Filip 1
Juha Petr
Kalina Pavel
Kastelic Oliver 1
Mitas Martin
Pechr Jiří
Veselovský Miroslav
Beránek Martin 1
Alexi Michal
Gašpar Jaroslav
Kepka Karel
Krejča Jan
Mattas Tomáš 1
Socha Filip

Dragonflies of Pilsen - Tvoje máma          1 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Služba: Šoltysová Petra
7. 12. 2019

Socha Filip 1
Alexi Michal
Beránek Martin
Gašpar Jaroslav ŽK
Kepka Karel
Krejča Jan
Mattas Tomáš
Baumruk Martin
Bejček Jiří
Dumnický Michal
Hurtado Adrien
Jurek Petr
Kotík Ondřej
Mařík David
Šustr Jan

AFK Hradiště 89 - Dragonflies of Pilsen          3 : 3    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Adamčík Miroslav (p)
15. 12. 2019

Kellner Jiří 1
Kuneš Václav 1
Lusk Vojtěch 1 1
Chvojka Michal 1
Janoušek Martin
Kratochvíl Václav 1
Kroc Jakub
Sichinger Petr
Macoun Daniel 2
Socha Filip 1
Alexi Michal
Bittermann Zdeněk 1
Bruml Martin
Gašpar Jaroslav ŽK
Jirák Radek
Kepka Karel
Krejča Jan

Dragonflies of Pilsen - FC Persie          3 : 3    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Služba: Šoltysová Petra — Adamčík Miroslav (p)
15. 12. 2019

Alexi Michal 1
Gašpar Jaroslav 1
Socha Filip 1
Bittermann Zdeněk ŽK
Bruml Martin 2
Jirák Radek
Kepka Karel
Krejča Jan
Macoun Daniel
Davídek Ondřej 1
Kosť Tomáš 1
Pressl Jan 1
Budač Michal
Černý Tomáš
Hynek Daniel
Jandoš Michal 2
Kruml David
Šauer Dominik 1

Dragonflies of Pilsen - Plzeňský ležák          1 : 4    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Pechr Jiří (p) — Služba: Repka Michal
4. 1. 2020

Macoun Daniel 1
Alexi Michal ŽK
Mattas Tomáš
Kučera Martin
Królikowsky Aleksander
Krejča Jan
Kepka Karel
Bittermann Zdeněk
Beránek Martin 1
Socha Filip
Matula Patrik 2
Fürbacher Karel 1
Holý Michal 1 2
Kuncendorfer Jan
Ráb Michal
Stuchl Václav
Stupka Lukáš
Vričan Jiří
Vričan Martin 1

The Wankers - Dragonflies of Pilsen          3 : 4    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Služba: Repka Michal
4. 1. 2020

Knapp Tomáš 1
Kovářík Petr 1
Syrovátko Vojta 1 1
Angermayer Patrick 1
Sinkule Michael
Vitouš Josef 1
Vorel Jaroslav
Zíka Michal
Alexi Michal 2
Macoun Daniel 2
Mattas Tomáš
Kučera Martin 2
Królikowsky Aleksander
Krejča Jan
Kepka Karel 1
Bittermann Zdeněk
Beránek Martin
Socha Filip

FC Splávek - Dragonflies of Pilsen          3 : 3    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael (p) — Služba: Repka Michal — Adamčík Miroslav (p)
26. 1. 2020

Gillich Tomáš 1 ŽK
Knížek Radim 1
Kubík Jan 1
Kašpar Václav 2
Mašek Radek
Mráz Jiří
Porada Petr
Veselý Tomáš 1
Vukovič Slavko
Macoun Daniel 1 1
Mattas Tomáš 1 1
Socha Filip 1
Alexi Michal 1
Beránek Martin
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Kučera Martin

Dragonflies of Pilsen - Hurikáni          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael (p) — Služba: Repka Michal — Adamčík Miroslav (p)
26. 1. 2020

Macoun Daniel 1
Socha Filip 1
Alexi Michal
Beránek Martin 1
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Kučera Martin
Mattas Tomáš
Šťovíček Martin 1
Čejka Lukáš 1 ŽK
Čorňák Jiří ŽK
Gärtner Jiří
Koranda Adam
Monhart Aleš

Oranjes - Dragonflies of Pilsen          2 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Sinkule Michael — Služba: Židlický Marek
2. 2. 2020

Dergachov Dmytro 1 1
Kalaš Pavel 1 1
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kotka František
Kugler Martin
Mikeska Jiří
Titěra Jan
Alexi Michal 2
Bittermann Zdeněk 1
Socha Filip 1 2
Beránek Martin 1
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Macoun Daniel

Tigons - Dragonflies of Pilsen          2 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
8. 2. 2020

Růžek Jíří 1
Šašek Jan 1
Vořech Daniel
Švenda Jaroslav
Bystřický Jan 1
Panský Josef
Müller Jakub
Janouškovec Tomáš 1
Frémund Adam
Vořech Jan
Bittermann Zdeněk 1
Kepka Karel 1
Socha Filip 1
Alexi Michal
Beránek Martin
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Macoun Daniel 1
Mattas Tomáš

Dragonflies of Pilsen - Tigons          6 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
16. 2. 2020

Alexi Michal 2 1
Kepka Karel 2
Mattas Tomáš 1 2
Macoun Daniel 1
Krejča Jan 1
Kopcsák Jozef ŽK
Bruml Martin
Bittermann Zdeněk 1
Beránek Martin
Socha Filip 1
Bystřický Jan
Vořech Daniel
Švenda Jaroslav
Šroubek Jakub
Růžek Jíří
Panský Josef
Müller Jakub
Janouškovec Tomáš
Frémund Adam
Vořech Jan ŽK

FC Inter Plzeň - Dragonflies of Pilsen          10 : 3    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
22. 2. 2020

Kasýk Zdeněk 3
Shklyarskyy Bohdan 3 1
Meszaros Michal 2 2 ŽK
Holub Adam 1
Janda Tomáš 1 1
Havlíček Ondřej 2
Hejnal Michal 2
Špicl Michal
Vacín Jan
Macoun Daniel 2
Alexi Michal 1
Beránek Martin 1 ŽK
Bittermann Zdeněk ŽK
Kepka Karel 1
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Mattas Tomáš
Socha Filip

Dragonflies of Pilsen - FC Inter Plzeň          2 : 7    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
1. 3. 2020

Kepka Karel 1
Socha Filip 1
Alexi Michal 1
Beránek Martin
Bruml Martin
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Macoun Daniel 1 ŽK
Šebek Jan 3 1
Holub Adam 2
Shklyarskyy Bohdan 1
Špicl Michal 1
Grubr Tomáš
Havlíček Ondřej 1
Janda Tomáš 1
Kasýk Zdeněk 4
Vacín Jan