3.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bešta Jiří12121
Bláha Etienne Michel01401
Červeňák Radek150.21
Červeňák Radim490.441
Demitrov Michal270.29
Fryč Pavel5120.421
Götz Daniel7160.442
Hromádka Pavel170.141
Klesa Tomáš490.44
Klíč Tomáš10160.631
Krásný Michael2140.14
Majer Lukáš020
Picka Lukáš2100.21
Plzák Lukáš020
Procházka Mikoláš040
Rýdl Jiří050
Šilhavý David050
Varga Denis470.571
Varga Karel170.14
Vild Jiří5150.331
Brankáři
hráč g/z z
Bláha Etienne Michel 4.1 12
Götz Daniel 5.5 2
Hromádka Pavel 6 2
Krásný Michael 9 1
Varga Karel 6 1
Odehrané zápasy

FC Predators - TJ Sokol Vejprnice          7 : 5    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Bešta Jiří 2
Červeňák Radim 2
Vild Jiří 1
Klesa Tomáš 1
Götz Daniel 1
Fryč Pavel
Bláha Etienne Michel
Procházka Mikoláš
Rýdl Jiří
Varga Denis
Varga Karel
Klíč Tomáš
Havlíček Pavel 2
Hora Matěj 2
Rollinger Jaroslav 1
Hauser Martin ŽK
Zimmermann Tomáš
Motyka Tomáš
Míčko Lukáš
Loukota Filip
Janošík Jan ŽK
Žemlička Jiří

FC Predators - Doubr Hůd          1 : 7    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Varga Denis 1
Bláha Etienne Michel
Varga Karel
Šilhavý David
Rýdl Jiří
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Klesa Tomáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Vild Jiří
Vítek Dominik 3
Zíka Michal 3
Roth Václav 1 ŽK
Bohmann Filip
Chaloupka Matěj
Kůžel Martin
Švarc Matěj
Zíka Marek

FC Predators - FC Persie          2 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Bešta Jiří 1
Varga Denis 1 ŽK
Šilhavý David
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Klesa Tomáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří
Davídek Ondřej 2
Kosť Tomáš 2
Kruml David 1
Jandoš Michal
Kopecký Jiří
Polák Petr

FC Predators - FC Fighters          3 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018

Bešta Jiří 2
Klesa Tomáš 1
Varga Karel
Varga Denis
Šilhavý David
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Götz Daniel ŽK
Červeňák Radim
Vild Jiří ŽK
Anděl Jakub 2
Novák Miroslav 2 ŽK+ŽK
Roztočil Jiří 1 ŽK
Špic Štěpán 1 ŽK
Anděl Jakub
Man Marek
Sýkora Ondřej
Šolc David

FC Predators - Bubudorf FC          3 : 7    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018

Bešta Jiří 1
Varga Denis 1
Klíč Tomáš 1
Šilhavý David
Rýdl Jiří
Plzák Lukáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Červeňák Radim
Vild Jiří
Hrách Jan 3
Kapusta Lukáš 1
Krejčík Roman 1
Sovadina Jan 1
Šlapák Vilém 1
Darda Zdeněk
Pipich Marek ŽK

FC Predators - FC Internazionale          4 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Červeňák Radim 1
Götz Daniel 1
Klíč Tomáš 1
Krásný Michael 1
Bešta Jiří
Bláha Etienne Michel
Klesa Tomáš
Richter Patrik 2 ŽK
Bernát Pavel
Tichota Jan
Ponikelský Patrik
Palkovič Pavol
Kushnir Dmytro
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Gurgul Martin
Viuseanco Oleg

FC Predators - STB          2 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

Vild Jiří 2
Bláha Etienne Michel
Götz Daniel
Klesa Tomáš
Klíč Tomáš
Šilhavý David
Varga Denis
Grůber Martin 1
Stoček Štěpán 1
Brož Jan
Procházka Daniel
Procházka Michal
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel ŽK
Zemko Dominik

FC Predators - Nabídka dne          9 : 3    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Fürbacher Karel — Služba: Větrovská Veronika
27. 10. 2018

Bešta Jiří 2
Klesa Tomáš 2
Červeňák Radim 1
Fryč Pavel 1
Götz Daniel 1
Varga Denis 1
Varga Karel 1
Bláha Etienne Michel
Krásný Michael
Rýdl Jiří
Vild Jiří
Holčák Michal 1
Hřebec Jaroslav 1
Novák Jaroslav 1
Křivánek Stanislav
Luňák David
Petrmichl Radek
Směšný Michal
Sosnovec Roman
Zahálka Vít

AFK Hradiště 89 - FC Predators          3 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika
4. 11. 2018

Dumnický Michal 1
Kuneš Václav 1
Lusk Vojtěch 1
Kratochvíl Václav
Kroc Jakub
Rada Matouš
Sichinger Petr
Klíč Tomáš 1
Krásný Michael 1
Bešta Jiří
Bláha Etienne Michel
Červeňák Radim
Klesa Tomáš
Plzák Lukáš
Vild Jiří

TJ Sokol Vejprnice - FC Predators          5 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Větrovská Veronika
6. 4. 2019

Zimmermann Tomáš 3
Hajžman Michal 1
Loukota Filip 1
Loužecký Petr
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Rollinger Jaroslav
Žemlička Jiří
Bešta Jiří 1
Götz Daniel 1
Klíč Tomáš 1
Rýdl Jiří
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klesa Tomáš
Hromádka Pavel
Demitrov Michal
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří

STB - FC Predators          1 : 7    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šteinerová Kateřina
13. 4. 2019

Vodrážka Pavel 1
Grůber Martin
Kuruc Tomáš
Procházka Michal
Repka Michal ŽK
Roučka Filip
Světlík Vladimír
Zemko Dominik
Klíč Tomáš 4 ŽK
Bešta Jiří 2
Hromádka Pavel 1
Demitrov Michal
Varga Karel
Picka Lukáš
Majer Lukáš
Krásný Michael
Bláha Etienne Michel
Götz Daniel
Fryč Pavel ŽK
Vild Jiří

Doubr Hůd - FC Predators          6 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Pelikán Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina
13. 4. 2019

Kůžel Martin 2
Švarc Matěj 2
Roth Václav 1
Růžek Jíří 1
Bohmann Filip ŽK
Dolanský Kryštof
Chaloupka Matěj
Opava Patrik
Zíka Michal
Götz Daniel 1
Bláha Etienne Michel
Hromádka Pavel ŽK
Klíč Tomáš
Krásný Michael
Varga Karel
Vild Jiří

FC Predators - AFK Hradiště 89          7 : 7    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
27. 4. 2019

Fryč Pavel 2
Vild Jiří 2
Demitrov Michal 1
Klíč Tomáš 1
Picka Lukáš 1
Bláha Etienne Michel
Götz Daniel
Hromádka Pavel
Krásný Michael
Lusk Vojtěch 4
Kroc Jakub 2
Kratochvíl Václav 1
Dumnický Michal
Kuneš Václav
Sichinger Petr

FC Persie - FC Predators          6 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Kosť Tomáš 2
Polák Petr 2
Mareš Ondřej 1
Pressl Jan 1
Jandoš Michal
Kopecký Jiří
Kruml David
Šantín David
Šauer Dominik
Bešta Jiří
Majer Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Hromádka Pavel
Fryč Pavel
Demitrov Michal
Červeňák Radim ČK
Červeňák Radek
Bláha Etienne Michel
Varga Karel

FC Internazionale - FC Predators          9 : 4    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Štefanová Eliška
26. 5. 2019

Viuseanco Oleg 4
Richter Patrik 3
Hrabchak Denys 1
Palkovič Pavol 1
Angyal Marián
Ivanov Zlatomir
Kushnir Dmytro
Ponikelský Patrik
Götz Daniel 2
Fryč Pavel 1
Klíč Tomáš 1
Bešta Jiří
Červeňák Radek
Krásný Michael
Picka Lukáš

Nabídka dne - FC Predators          6 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra
9. 6. 2019

Hřebec Jaroslav 2
Holčák Michal 1
Hřebec Martin 1
Křivánek Stanislav 1 ŽK
Petrmichl Radek 1
Hebr Václav ŽK
Luňák David
Směšný Michal
Zahálka Vít
Bešta Jiří 1
Picka Lukáš ŽK
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Götz Daniel ŽK
Fryč Pavel
Demitrov Michal
Červeňák Radek
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří

Bubudorf FC - FC Predators          3 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
16. 6. 2019

Pipich Marek 3
Darda Zdeněk
Giňa Milan
Hahner Tomáš
Lúčka František
Sovadina Jan
Šlapák Vilém
Veselý Štěpán
Červeňák Radek 1 ŽK
Fryč Pavel 1
Bláha Etienne Michel ŽK
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Hromádka Pavel
Götz Daniel
Demitrov Michal
Červeňák Radim
Vild Jiří

FC Fighters - FC Predators          4 : 2    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
16. 6. 2019

Novák Miroslav 2
Diviš Jakub 1 ŽK
Sedlák Jan 1
Anděl Jakub
Dočekal Pavel
Roztočil Jiří
Špic Štěpán
Štěpánek Petr
Vrba Lukáš
Picka Lukáš 1
Demitrov Michal 1
Červeňák Radek
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Hromádka Pavel
Götz Daniel
Fryč Pavel
Červeňák Radim
Vild Jiří

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Bešta Jiří01160
Bláha Etienne Michel00060
Červeňák Radek10120.5
Červeňák Radim01120
Fryč Pavel00080
Götz Daniel30360.5
Klesa Tomáš01120
Klíč Tomáš00080
Krásný Michael10180.13
Picka Lukáš00060
Rýdl Jiří00020
Šarközi David00020
Varga Denis02240
Varga Karel20280.25
Vild Jiří00040
Brankáři
hráč g/z z
Bláha Etienne Michel 4 6
Götz Daniel 4.5 2
Odehrané zápasy

FC RS - FC Predators          3 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šteinerová Kateřina
8. 12. 2018

Bass David 1
Tillinger Michal 1
Bečvář Miroslav 1
Hejsek Jiří
Loužecký Petr
Měsíček Zdeněk
Skala Petr 1
Stehlík Jiří
Šlajs David
Šoltys Miloslav st.
Porada Petr
Bešta Jiří
Varga Denis
Šarközi David
Rýdl Jiří
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Fryč Pavel
Bláha Etienne Michel
Varga Karel

The Wankers - FC Predators          6 : 0    ( 6 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šteinerová Kateřina
8. 12. 2018

Kravčík Pavel 2 3
Malý Michal 2
Chotěborský Dominik 1 1
Vitouš Josef 1
Angermayer Patrick
Kratochvíl Václav 2
Nádvorník Michael
Sinkule Michael
Bešta Jiří
Varga Denis
Šarközi David
Rýdl Jiří
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Fryč Pavel
Bláha Etienne Michel
Varga Karel

FC DAB - FC Predators          3 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019

Schleis Karel 1 1
Matas Martin 1
Tichý Daniel 1
Větrovec Zdeněk
Šmůla Filip
Fakan Jan
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Gita Tomáš 2
Vojáček Michal
Götz Daniel 2
Bešta Jiří
Varga Karel
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Fryč Pavel
Červeňák Radim 1
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří

FC Predators - Dragonflies of Pilsen          0 : 4    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019

Bešta Jiří
Varga Karel
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Červeňák Radim
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří
Hejda Radek 3
Alexi Michal 1
Beránek Martin 2
Bílý Radek
Bruml Martin 1
Kepka Karel
Krejča Jan
Mattas Tomáš 1

FC Predators - FC Splávek          0 : 5    ( 0 : 5 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Maišlová Lucie
20. 1. 2019

Červeňák Radek
Fryč Pavel
Götz Daniel
Klíč Tomáš
Krásný Michael
Varga Denis
Varga Karel
Vild Jiří
Sojka Jan 2
Gillich Tomáš 1 1
Lejsek Teodor 1 1
Veselý Tomáš 1
Djemali Bojan
Knížek Radim
Kubík Jan
Mráz Jiří
Svoboda Jaroslav 2

FC Predators - AFK Hradiště 89          3 : 5    ( 3 : 5 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
20. 1. 2019

Červeňák Radek 1
Götz Daniel 1
Krásný Michael 1
Fryč Pavel
Klíč Tomáš
Varga Denis 2
Varga Karel
Vild Jiří
Kuneš Václav 2 1
Lusk Vojtěch 2
Štícha Šimon 1
Dumnický Michal 2
Gruber Petr 1
Kroc Jakub
Rada Matouš
Sichinger Petr

BAF Žebrákův zen - FC Predators          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Maišlová Lucie
27. 1. 2019

Belina Ladislav 1
Benedikt Martin 1
Beránek Daniel
Coufal Martin
Hecler Daniel 1
Hos Josef
Kocáb Jan
Kučera Petr 1
Pěnek Jan
Varga Karel 1
Bešta Jiří 1
Bláha Etienne Michel
Fryč Pavel
Götz Daniel
Klesa Tomáš
Klíč Tomáš
Krásný Michael
Picka Lukáš

FC Fighters - FC Predators          6 : 1    ( 6 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Maišlová Lucie
27. 1. 2019

Sirotek Vladimír 2
Diviš Jakub 1 2
Forman Jakub 1
Novák Miroslav 1 1
Špic Štěpán 1
Anděl Jakub
Bláha Pavel 1 ŽK
Varga Karel 1
Bešta Jiří
Bláha Etienne Michel
Fryč Pavel
Götz Daniel
Klesa Tomáš 1
Klíč Tomáš
Krásný Michael
Picka Lukáš