2.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Cigler Miroslav331
Dvořák Lukáš020
Eret Tomáš340.75
Hruška Jan040
Komínek Jiří0101
Nosek Josef431.33
Pavlíček Marek010
Rostás Lukáš020
Sartorius MichalFC Důraz111
Štěpánek Martin0301
Žák Adam321.5
Žák Ondřej01011
Brankáři
hráč g/z z
Dvořák Lukáš 3 2
Hruška Jan 12 1
Žák Adam 2 1
Odehrané zápasy

Oranjes - FbC Bory 2010          6 : 3    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Maišlová Lucie
6. 9. 2020

Koc Václav 4
Kadlec Michal 2
Hess Aleš
Hucl Jan
Kotka František
Stadler Pavel
Titěra Jan
Urie Daniel
Vachout František ŽK
Cigler Miroslav 1
Eret Tomáš 1
Sartorius Michal 1
Dvořák Lukáš
Hruška Jan
Komínek Jiří ŽK
Nosek Josef
Štěpánek Martin
Žák Ondřej ŽK+ČK

FC 11° Excelent - FbC Bory 2010          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Líkařová Markéta
12. 9. 2020

FC DAB - FbC Bory 2010          12 : 0    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Šik Michal — Služba: Mach Jan
19. 9. 2020

Schleis Karel 3
Tichý Daniel 3
Potoček Matěj 2
Václavík Tomáš 2
Gita Tomáš 1
Maur Matěj 1
Kutlák Ivan
Lecjaks Lukáš
Reichert Ondřej
Eret Tomáš
Hruška Jan
Pavlíček Marek
Štěpánek Martin

FbC Bory 2010 - Napalm          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Fajfrlíková Lenka
27. 9. 2020

FC Fotbalisti - FbC Bory 2010          2 : 5    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Šašková Barbora
4. 10. 2020

Filip Daniel 2
Douša Jan
Douša Josef
Hořánek Adam
Jakoubek Ondřej ŽK
Jerman Richard
Skora Vladimír ŽK
Cigler Miroslav 2
Eret Tomáš 1
Nosek Josef 1
Žák Adam 1
Hruška Jan
Rostás Lukáš
Štěpánek Martin ŽK

FbC Bory 2010 - FC Zmar          6 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Hošek Jaroslav — Služba: Štefanová Eliška
11. 10. 2020

Nosek Josef 3
Žák Adam 2
Eret Tomáš 1
Cigler Miroslav
Dvořák Lukáš
Hruška Jan
Rostás Lukáš
Král Michal
Mezera Martin
Petrák Dalibor
Štěpánek Petr
Votava Zdeněk
Zemko Dominik