4.B třída (NEDOHRÁNO)

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Čakarov Pavel180.13
Černý MichalA111
Feigerle Tomáš090
Folk JanFC DAB531.671
Habr Martin120.5
Kratochvíl Jakub170.14
Mařík Ladislav480.5
Pecháček JakubA751.4
Pelán PetrFC Persie350.6
Plachý Daniel250.4
Reichman Michal280.25
Rohlík Tomáš140.25
Slavík Michal441
Starý JiříA010
Šimandl Martin450.8
Urban Lukáš661
Brankáři
hráč g/z z
Černý Michal 11 1
Feigerle Tomáš 2.9 9
Odehrané zápasy

Drebins Team B WSA - International          3 : 11    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Štrunc Jan
8. 9. 2019

Pecháček Jakub 2
Černý Michal 1
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Reichman Michal
Starý Jiří
Urban Lukáš
Dinchev Plamen 4
Lipovský Michal 2
Pieniak Daniel 2
Medveď Peter 2
Gyula Béla 1
Černý Tomáš
Schön Daniel
Mazurkiewicz Arkadiusz
Doroš Daniel
Šváb Jan

Drebins Team B WSA - Dream Team B          5 : 5    ( 0 : 5 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2019

Folk Jan 2 ŽK
Kratochvíl Jakub 1
Reichman Michal 1
Slavík Michal 1
Feigerle Tomáš
Mařík Ladislav
Plachý Daniel
Šimandl Martin
Macháček Martin 2
Špirk Dominik 2
Zuna Martin 1
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Kabourková Denisa
Pilát Ivan
Sajfrt Michal

Legendární Háčkovo Levá - Drebins Team B WSA          7 : 1    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Maišlová Lucie
22. 9. 2019

Zíka Michal 3
Kadlec Jaroslav 2
Folprecht Daniel 1
Mjahký Jan 1
Brožek Martin
Čimera Radek
Fremr Jan
Interholz Petr
Pelán Petr 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Plachý Daniel
Rohlík Tomáš

Drebins Team B WSA - Kometa          5 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Zemko Dominik
29. 9. 2019

Pelán Petr 2
Urban Lukáš 2
Šimandl Martin 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Plachý Daniel
Balcar Aleš
Duspiva Lukáš
Flaišman Jan
Houdek Petr
Růžička Václav
Velíšek Petr

(Ne)závislí - Drebins Team B WSA          3 : 5    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Repka Michal — Pospíšil Jakub
6. 10. 2019

Sypták Petr 2
Kopcsák Jozef 1 ŽK
Čipak Tomáš
Dzurnak Rado
Gašpar Jaroslav ŽK
Čipak Miroslav
Liška Roman
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav
Bláha Miroslav
Mařík Ladislav 2
Čakarov Pavel 1
Rohlík Tomáš 1
Urban Lukáš 1
Feigerle Tomáš
Reichman Michal

FC DAB B - Drebins Team B WSA          3 : 7    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2019

Pitlík Karel 2
Potoček Matěj 1
Šura Dominik
Syrovátka Jiří
Sinkule Michael
Procházka Petr
Janoch Tomáš
Mirtlová Natálie
Kubík Tomáš
Jebas Jan
Vojta Dominik
Folk Jan 3
Pecháček Jakub 2
Mařík Ladislav 1
Slavík Michal 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Reichman Michal

Drebins Team B WSA - No Star          6 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Štefanová Eliška
20. 10. 2019

Plachý Daniel 2
Slavík Michal 1
Reichman Michal 1
Urban Lukáš 1
Habr Martin 1
Pelán Petr
Kratochvíl Jakub
Rohlík Tomáš
Feigerle Tomáš
Čakarov Pavel
Toušek Martin 1
Bykov Jaroslav
Čihák Vítek
Neubauer Lukáš
Sikora Ondřej
Toušek David
Žurek Martin

FC Debakl - Drebins Team B WSA          5 : 3    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
27. 10. 2019

Hasler Miroslav 3
Frýdl Tomáš 1
Sýkora Tomáš 1
Frýdl Jiří
Hosnedl Lukáš
Kulišan Stanislav
Nahodil Jiří
Tančous Jakub
Šimandl Martin 2
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Pelán Petr
Reichman Michal

Drebins Team B WSA - STB          4 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Repka Michal
3. 11. 2019

Urban Lukáš 2
Mařík Ladislav 1
Pecháček Jakub 1
Šimandl Martin
Rohlík Tomáš
Reichman Michal
Pelán Petr
Folk Jan
Feigerle Tomáš
Čakarov Pavel
Grůber Martin
Kuruc Tomáš
Procházka Michal
Repka Michal
Stavrev Ivan
Stoček Štěpán
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Zemko Dominik

NFC Wan Plzeň - Drebins Team B WSA          2 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
9. 11. 2019

Monhart Aleš 2
Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Ladislav
Kovařík Martin
Krejčí Tomáš
Špaček Miroslav
Šulek Jiří
Šimandl Martin 1
Slavík Michal 1
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Reichman Michal
Plachý Daniel
Mařík Ladislav
Habr Martin
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš