4.C třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Čakarov Pavel1130.08
Feigerle Tomáš0160
Folk JanFC Playmakers Plzeň B1191.222
Habr Martin030
Kratochvíl Jakub4130.31
Mařík Ladislav3120.251
Pecháček Jakub7140.5
Pelán PetrFC Persie11101.1
Plachý Daniel2110.18
Reichman Michal7130.542
Rohlík Tomáš3100.3
Slavík Michal570.71
Šimandl Martin130.33
Urban Lukáš1100.1
Brankáři
hráč g/z z
Feigerle Tomáš 3.8 16
Odehrané zápasy

Drebins Team B WSA - FC Vallecas          0 : 6    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš
Červený Lukáš 2
Jerman Martin 2
Janovský Karel 1
Plaščiak Patrik 1
Anton Jaroslav
Javorský Štěpán
Soukup Petr
Velík Jakub

Dream Team B - Drebins Team B WSA          3 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Hovorka Radim 2
Macháček Milan 1
Jedlička Ladislav
Sajfrt Michal
Stuchlík Petr
Špirk Dominik
Reichman Michal 1
Slavík Michal 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Plachý Daniel
Rohlík Tomáš

Starý dřeváky - Drebins Team B WSA          4 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
16. 9. 2018

Janda Martin 2
Dvořák Petr 1
Majer Dušan 1
Florian Jiří
Kasl František
Kopřiva Martin
Ščislák Daniel
Vild Jiří
Urban Lukáš 1
Slavík Michal 1
Pecháček Jakub 1
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Folk Jan
Plachý Daniel
Reichman Michal
Feigerle Tomáš
Čakarov Pavel

BAF Žebrákův zen - Drebins Team B WSA          6 : 4    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Rostás Lukáš 3
Syrovátka Šimon 2
Steinbach Martin 1
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Ota
Pěnek Jan
Reichman Michal 3
Kratochvíl Jakub 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Habr Martin
Mařík Ladislav ŽK
Pecháček Jakub
Plachý Daniel
Slavík Michal

Drebins Team B WSA - (Ne)závislí          6 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
30. 9. 2018

Folk Jan 2 ŽK
Pelán Petr 2
Mařík Ladislav 1
Rohlík Tomáš 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Michna Miroslav 1
Bláha Miroslav ŽK
Havelec Jan
Hirner Daniel
Hrubý Jakub
Hypš David
Kišša Peter
Ňakat Ladislav

Warriors B - Drebins Team B WSA          4 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
7. 10. 2018

Radič Lukáš 3
Hurda Filip 1
Brož Jan
Ivanko Miroslav
Křen Tomáš
Sládek Michal
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk
Folk Jan 3
Reichman Michal 1
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Rohlík Tomáš
Plachý Daniel
Pelán Petr
Mařík Ladislav
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš

Depo team - Drebins Team B WSA          6 : 9    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Kosť Tomáš
14. 10. 2018

Šlouf Pavel 2
Hirma Tomáš 1
Chotěborský Dominik 1
Němček Miroslav 1 ŽK
Sušánka Jan 1 ŽK+ŽK
Veber Kamil
Vlasák Václav
Pelán Petr 4
Folk Jan 2
Kratochvíl Jakub 2
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Mařík Ladislav
Reichman Michal
Urban Lukáš

FC Bördelo Radčice - Drebins Team B WSA          4 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

Rath Pavel 2
Justra Dominik 1
Kazda Robert 1
Brožík Ondřej
Čech Jaroslav
Kohout Martin
Kolařík Roman
Lavička David
Polereczský Pavel
Čakarov Pavel 1
Slavík Michal 1
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš

FC Vallecas - Drebins Team B WSA          1 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Líkařová Markéta
6. 4. 2019

Janovský Karel 1
Anton Jaroslav
Reithmaier Filip
Plaščiak Patrik
Novák Daniel
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Janovský Petr ŽK
Červený Lukáš
Žežulka Petr
Pelán Petr 2
Pecháček Jakub 1
Feigerle Tomáš
Rohlík Tomáš
Slavík Michal
Šimandl Martin
Urban Lukáš

Drebins Team B WSA - Dream Team B          5 : 1    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Šťastný Petr — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Slavík Michal 2
Folk Jan 1
Reichman Michal 1
Pecháček Jakub 1
Feigerle Tomáš
Plachý Daniel
Pelán Petr
Kratochvíl Jakub
Habr Martin
Šimandl Martin
Stuchlík Petr 1
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Macháček Martin
Sajfrt Michal
Špirk Dominik
Zuna Martin

Drebins Team B WSA - Starý dřeváky          6 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
28. 4. 2019

Pelán Petr 2
Folk Jan 2
Šimandl Martin 1
Kratochvíl Jakub 1
Rohlík Tomáš
Reichman Michal ŽK
Plachý Daniel
Čakarov Pavel
Mařík Ladislav
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš
Majer Dušan 1
Vild Jiří 1
Dvořák Petr ŽK
Florian Jiří ŽK
Janda Martin
Kasl František
Kopřiva Martin

Drebins Team B WSA - BAF Žebrákův zen          3 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šašková Barbora — Berger Jiří
5. 5. 2019

Pecháček Jakub 1
Plachý Daniel 1
Rohlík Tomáš 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Folk Jan
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Urban Lukáš
Černý Michal 2
Navrátil Pavel 1
Belina Ladislav
Hecler Daniel
Kačírek Petr
Kocáb Jan
Kučera Petr
Pěnek Jan
Rostás Lukáš

(Ne)závislí - Drebins Team B WSA          2 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
12. 5. 2019

Hrubý Jakub 1
Michna Miroslav 1
Bláha Miroslav
Dzurnak Rado
Hypš David
Ňakat Ladislav
Pogádl Ľubomír
Reichman Michal 1
Mařík Ladislav 1
Čakarov Pavel
Slavík Michal
Plachý Daniel
Pelán Petr
Pecháček Jakub
Kratochvíl Jakub
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš

Drebins Team B WSA - Warriors B          1 : 6    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
19. 5. 2019

Mařík Ladislav 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Pelán Petr
Plachý Daniel
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš
Suchý Pavel 2
Křen Tomáš 1
Kubásek Tomáš 1
Kutný Petr 1
Sládek Michal 1
Hořánek Adam
Kroužek Miroslav
Štrunc Jan
Vinický Zdeněk

Drebins Team B WSA - Depo team          2 : 10    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Roučka Filip — Brunner David
25. 5. 2019

Folk Jan 1
Pelán Petr 1
Feigerle Tomáš
Mařík Ladislav
Plachý Daniel
Reichman Michal
Hirma Tomáš 4
Němček Tomáš 3
Vlasák Václav 2
Šlouf Pavel 1
Kluska Michal

Drebins Team B WSA - FC Bördelo Radčice          3 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
2. 6. 2019

Pecháček Jakub 1
Rohlík Tomáš 1
Plachý Daniel 1
Reichman Michal ŽK
Pelán Petr
Čakarov Pavel
Mařík Ladislav
Kratochvíl Jakub
Habr Martin
Folk Jan ŽK
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš
Rath Pavel 1
Brožík Ondřej
Justra Dominik
Kohout Jaroslav
Kohout Martin
Komanec Petr
Lavička David
Polereczský Pavel
Řežábek Filip

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Čakarov Pavel21390.22
Černý Michal00020
Feigerle Tomáš00070
Folk Jan22460.332
Habr Martin22460.331
Kratochvíl Jakub00060
Lukavský Jindřich00050
Mařík Ladislav00060
Nový Jiří11230.331
Pecháček Jakub00070
Reichman Michal11270.14
Rohlík Tomáš20290.221
Urban Lukáš20260.331
Vondrášek Dominik00030
Brankáři
hráč g/z z
Feigerle Tomáš 1.9 7
Pecháček Jakub 0.5 2
Odehrané zápasy

Warriors - Drebins Team B WSA          0 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Votýpková Kristýna
9. 12. 2018

Forghieri Daniel
Tvrz Tomáš
Šťastný Tomáš
Solový Jan
Sládek Michal
Reisinger Lukáš ŽK
Reiser Ondřej
Radič Lukáš
Koryťák Tomáš
Volák Jakub
Folk Jan 1 ŽK
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Habr Martin 1 ŽK
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš

FC Inter Plzeň - Drebins Team B WSA          1 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Votýpková Kristýna
9. 12. 2018

Šebek Jan 1
Brejcha Vladimír
Duchoň Radek
Frank Pavel
Grubr Tomáš
Hejnal Michal
Kalabza Pavel
Smutný David 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Folk Jan
Habr Martin
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš

FK Výkop - Drebins Team B WSA          1 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Kindelmann Petr (p) — Služba: Votýpková Kristýna
5. 1. 2019

Němec Petr 1
Baumgartl Jan
Dyk Pavel
Jagerčík Josef
Loužecký Michal
Němec Martin 1
Tománek Jakub
Habr Martin 1
Čakarov Pavel
Folk Jan
Lukavský Jindřich
Mařík Ladislav
Nový Jiří 1
Pecháček Jakub
Rohlík Tomáš

Drebins Team B WSA - FC Palasio Plzeň          1 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019

Nový Jiří 1
Čakarov Pavel 1
Folk Jan ŽK
Habr Martin
Lukavský Jindřich
Mařík Ladislav
Pecháček Jakub
Rohlík Tomáš
Kovářík Jan
Kypta Martin
Souček David
Štolle Dominik
Vávra Tomáš
Votýpka Petr
Ždych Jakub

Drebins Team B WSA - FC Kojak          1 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Šoltysová Petra
20. 1. 2019

Folk Jan 1
Čakarov Pavel
Urban Lukáš
Rohlík Tomáš
Reichman Michal
Pecháček Jakub
Mařík Ladislav
Kratochvíl Jakub
Feigerle Tomáš
Vondrášek Dominik
Böhm Lukáš 1
Řezáč Karel 1
Dvořák Antonín
Ježek Richard
Křížek Michael 1
Šoltys Miloslav 1

Drebins Team B WSA - FC Zmar          4 : 2    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Šoltysová Petra
20. 1. 2019

Urban Lukáš 2
Rohlík Tomáš 1
Reichman Michal 1
Čakarov Pavel
Pecháček Jakub
Mařík Ladislav
Kratochvíl Jakub
Folk Jan 2
Feigerle Tomáš
Vondrášek Dominik
Hynek Daniel 1 1
Král Michal 1 ŽK
Komorová Eliška
Mezera Martin
Petrák Dalibor
Štěpánek Petr
Vícha Petr
Zemko Dominik

Hurikáni - Drebins Team B WSA          2 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra
26. 1. 2019

Žák Stanislav 2
Berger Jiří
Cimbota Zdeněk
Gärtner Jiří 1
Jelínek Jan 1
Máj Dalibor
Monhart Aleš
Čakarov Pavel
Urban Lukáš ŽK+ŽK
Rohlík Tomáš ŽK
Reichman Michal
Nový Jiří ČK
Mařík Ladislav
Lukavský Jindřich
Kratochvíl Jakub
Feigerle Tomáš
Černý Michal
Vondrášek Dominik

STB - Drebins Team B WSA          1 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra
26. 1. 2019

Picek Jan 1
Grůber Martin
Honomichl David
Kindelmann Petr 1
Procházka Michal
Repka Michal
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel
Čakarov Pavel 1
Černý Michal
Feigerle Tomáš
Habr Martin
Kratochvíl Jakub
Lukavský Jindřich
Mařík Ladislav
Reichman Michal 1
Rohlík Tomáš

FC Jerigo 1994 Plzeň - Drebins Team B WSA          5 : 3    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Votýpková Kristýna
10. 2. 2019

Bendl Petr 1
Kristl Tomáš 1 1
Malý Adam 1
Rous Jan 1 1
Trnka Martin 1 1
Lenk Ondřej
Pechr Jiří
Vitouš Ondřej 1
Čakarov Pavel 1
Habr Martin 1 1
Rohlík Tomáš 1
Feigerle Tomáš
Lukavský Jindřich
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Urban Lukáš