4.C třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Čakarov Pavel180.13
Feigerle Tomáš080
Folk JanFC Playmakers Plzeň B741.751
Habr Martin010
Kratochvíl Jakub370.43
Mařík Ladislav160.171
Pecháček Jakub380.38
Pelán PetrFC Persie632
Plachý Daniel040
Reichman Michal580.63
Rohlík Tomáš150.2
Slavík Michal340.75
Urban Lukáš140.25
Brankáři
hráč g/z z
Feigerle Tomáš 4.3 8
Odehrané zápasy

Drebins Team B WSA - FC Vallecas          0 : 6    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš
Červený Lukáš 2
Jerman Martin 2
Janovský Karel 1
Plaščiak Patrik 1
Anton Jaroslav
Javorský Štěpán
Soukup Petr
Velík Jakub

Dream Team B - Drebins Team B WSA          3 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Hovorka Radim 2
Macháček Milan 1
Jedlička Ladislav
Sajfrt Michal
Stuchlík Petr
Špirk Dominik
Reichman Michal 1
Slavík Michal 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Plachý Daniel
Rohlík Tomáš

Starý dřeváky - Drebins Team B WSA          4 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
16. 9. 2018

Janda Martin 2
Dvořák Petr 1
Majer Dušan 1
Florian Jiří
Kasl František
Kopřiva Martin
Ščislák Daniel
Vild Jiří
Urban Lukáš 1
Slavík Michal 1
Pecháček Jakub 1
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Folk Jan
Plachý Daniel
Reichman Michal
Feigerle Tomáš
Čakarov Pavel

BAF Žebrákův zen - Drebins Team B WSA          6 : 4    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Rostás Lukáš 3
Syrovátka Šimon 2
Steinbach Martin 1
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Ota
Pěnek Jan
Reichman Michal 3
Kratochvíl Jakub 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Habr Martin
Mařík Ladislav ŽK
Pecháček Jakub
Plachý Daniel
Slavík Michal

Drebins Team B WSA - (Ne)závislí          6 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
30. 9. 2018

Folk Jan 2 ŽK
Pelán Petr 2
Mařík Ladislav 1
Rohlík Tomáš 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Michna Miroslav 1
Bláha Miroslav ŽK
Havelec Jan
Hirner Daniel
Hrubý Jakub
Hypš David
Kišša Peter
Ňakat Ladislav

Warriors B - Drebins Team B WSA          4 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
7. 10. 2018

Radič Lukáš 3
Hurda Filip 1
Brož Jan
Ivanko Miroslav
Křen Tomáš
Sládek Michal
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk
Folk Jan 3
Reichman Michal 1
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Rohlík Tomáš
Plachý Daniel
Pelán Petr
Mařík Ladislav
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš

Depo team - Drebins Team B WSA          6 : 9    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Kosť Tomáš
14. 10. 2018

Šlouf Pavel 2
Hirma Tomáš 1
Chotěborský Dominik 1
Němček Miroslav 1 ŽK
Sušánka Jan 1 ŽK+ŽK
Veber Kamil
Vlasák Václav
Pelán Petr 4
Folk Jan 2
Kratochvíl Jakub 2
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Mařík Ladislav
Reichman Michal
Urban Lukáš

FC Bördelo Radčice - Drebins Team B WSA          4 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

Rath Pavel 2
Justra Dominik 1
Kazda Robert 1
Brožík Ondřej
Čech Jaroslav
Kohout Martin
Kolařík Roman
Lavička David
Polereczský Pavel
Čakarov Pavel 1
Slavík Michal 1
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš

Pohár

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Čakarov Pavel00020
Feigerle Tomáš00020
Folk JanFC Playmakers Plzeň B10120.51
Habr Martin011201
Kratochvíl Jakub00020
Pecháček Jakub00020
Reichman Michal00020
Rohlík Tomáš00020
Urban Lukáš00020
Brankáři
hráč g/z z
Feigerle Tomáš 0.5 2
Odehrané zápasy

Warriors - Drebins Team B WSA          0 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Votýpková Kristýna
9. 12. 2018

Forghieri Daniel
Tvrz Tomáš
Šťastný Tomáš
Solový Jan
Sládek Michal
Reisinger Lukáš ŽK
Reiser Ondřej
Radič Lukáš
Koryťák Tomáš
Volák Jakub
Folk Jan 1 ŽK
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Habr Martin 1 ŽK
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš

FC Inter Plzeň - Drebins Team B WSA          1 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Votýpková Kristýna
9. 12. 2018

Šebek Jan 1
Brejcha Vladimír
Duchoň Radek
Frank Pavel
Grubr Tomáš
Hejnal Michal
Kalabza Pavel
Smutný David 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Folk Jan
Habr Martin
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš