4.C třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Belina Ladislav0150
Benedikt Martin490.44
Beránek Daniel250.4
Coufal Martin050
Černý Jan470.57
Černý Michal761.17
Černý Ota140.25
Dvořák Jiří010
Hecler Daniel881
Hos Josef450.8
Kačírek Petr170.14
Kocáb JanFC Inter Plzeň10130.77
Kučera Petr3130.23
Navrátil PavelThe Wankers C590.562
Pěnek Jan1140.07
Rostás LukášFbC Bory 2010441
Steinbach Martin780.88
Syrovátka Šimon441
Brankáři
hráč g/z z
Coufal Martin 1 1
Navrátil Pavel 2 1
Pěnek Jan 3 14
Odehrané zápasy

Warriors B - BAF Žebrákův zen          1 : 4    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Žebrová Andrea
2. 9. 2018

Ivanko Miroslav 1
Archalous Matěj
Turek David
Suchý Pavel
Sládek Michal
Rajtmajer Filip
Kubásek Tomáš
Křen Tomáš ŽK
Kodýtek Ondřej
Vinický Zdeněk
Beránek Daniel 1
Černý Ota 1
Hecler Daniel 1
Steinbach Martin 1
Belina Ladislav
Kačírek Petr
Kocáb Jan
Kučera Petr
Pěnek Jan

BAF Žebrákův zen - Depo team          2 : 6    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Maišlová Lucie — Fürbacher Karel
8. 9. 2018

Steinbach Martin 2
Belina Ladislav
Beránek Daniel
Coufal Martin
Černý Ota
Hos Josef
Kučera Petr
Pěnek Jan
Němček Miroslav 4
Chotěborský Dominik 2
Kluska Michal
Němček Tomáš ČK
Šlouf Pavel
Veber Kamil
Vlasák Václav

FC Bördelo Radčice - BAF Žebrákův zen          4 : 5    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
15. 9. 2018

Kohout Martin 2
Houdek Josef 1
Kolařík Roman 1
Brožík Ondřej
Kazda Robert
Komanec Petr
Lavička David
Mildorf Lukáš
Polereczský Pavel
Beránek Daniel 1
Černý Jan 1
Kocáb Jan 1
Kučera Petr 1
Steinbach Martin 1
Benedikt Martin
Hecler Daniel
Navrátil Pavel
Pěnek Jan

BAF Žebrákův zen - Drebins Team B WSA          6 : 4    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Rostás Lukáš 3
Syrovátka Šimon 2
Steinbach Martin 1
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Ota
Pěnek Jan
Reichman Michal 3
Kratochvíl Jakub 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Habr Martin
Mařík Ladislav ŽK
Pecháček Jakub
Plachý Daniel
Slavík Michal

FC Vallecas - BAF Žebrákův zen          1 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Žebrová Andrea
29. 9. 2018

Janovský Karel 1
Anton Jaroslav
Velík Jakub
Soukup Petr
Reithmaier Filip
Plaščiak Patrik
Novák Daniel
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Janovský Petr
Žežulka Petr
Syrovátka Šimon 1
Belina Ladislav
Beránek Daniel
Černý Jan
Hecler Daniel
Kocáb Jan
Kučera Petr
Pěnek Jan
Steinbach Martin

BAF Žebrákův zen - Dream Team B          2 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Hošek Jaroslav — Služba: Žebrová Andrea
6. 10. 2018

Hecler Daniel 1
Steinbach Martin 1
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Kocáb Jan
Kučera Petr
Navrátil Pavel ŽK
Sajfrt Michal 1 ŽK
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Macháček Martin
Špirk Dominik

Starý dřeváky - BAF Žebrákův zen          3 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Poslední Matěj
14. 10. 2018

Dvořák Petr 1
Kopřiva Martin 1
Vild Jiří 1
Florian Jiří
Janda Martin
Janoušek Tomáš
Kasl František
Ščislák Daniel
Valenta Petr
Kocáb Jan 2
Steinbach Martin 1
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Černý Jan
Dvořák Jiří
Hos Josef
Pěnek Jan

BAF Žebrákův zen - (Ne)závislí          4 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šteinerová Kateřina
27. 10. 2018

Černý Jan 2
Benedikt Martin 1
Hecler Daniel 1
Belina Ladislav
Pěnek Jan
Kučera Petr
Kocáb Jan
Kačírek Petr
Černý Ota
Steinbach Martin
Kopcsák Jozef 2
Ušiak Juraj 1
Škach Stanislav
Pogádl Ľubomír
Ňakat Ladislav
Michna Miroslav
Liška Roman
Hypš David
Dzurnak Rado
Čižmár Oto
Bláha Miroslav

BAF Žebrákův zen - Warriors B          4 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Větrovská Veronika
6. 4. 2019

Kocáb Jan 4
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Michal
Hos Josef
Kučera Petr
Navrátil Pavel
Pěnek Jan
Archalous Matěj 1
Ivanko Miroslav
Kubásek Tomáš
Kutný Petr
Suchý Pavel
Tvrz Tomáš
Vinický Zdeněk

Depo team - BAF Žebrákův zen          2 : 13    ( 1 : 7 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
14. 4. 2019

Němček Tomáš 2
Albl Václav
Hirma Tomáš
Kopecký Patrik
Vlasák Václav
Hecler Daniel 4
Hos Josef 3
Kučera Petr 2
Černý Jan 1
Černý Michal 1
Kačírek Petr 1
Navrátil Pavel 1
Belina Ladislav
Beránek Daniel

BAF Žebrákův zen - FC Bördelo Radčice          6 : 1    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
27. 4. 2019

Kocáb Jan 2
Navrátil Pavel 2
Hecler Daniel 1
Rostás Lukáš 1
Belina Ladislav
Černý Jan
Kačírek Petr
Kučera Petr
Pěnek Jan
Šmídl Petr 1
Brožík Ondřej
Čopan Michal
Kazda Robert
Komanec Petr
Mildorf Lukáš
Polereczský Pavel
Průša Pavel ŽK

Drebins Team B WSA - BAF Žebrákův zen          3 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šašková Barbora — Berger Jiří
5. 5. 2019

Pecháček Jakub 1
Plachý Daniel 1
Rohlík Tomáš 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Folk Jan
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Urban Lukáš
Černý Michal 2
Navrátil Pavel 1
Belina Ladislav
Hecler Daniel
Kačírek Petr
Kocáb Jan
Kučera Petr
Pěnek Jan
Rostás Lukáš

BAF Žebrákův zen - FC Vallecas          3 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
11. 5. 2019

Hos Josef 1
Kocáb Jan 1
Syrovátka Šimon 1
Belina Ladislav
Kučera Petr
Pěnek Jan
Janovský Karel 1
Novák Daniel 1
Soukup Petr 1
Velík Jakub 1
Anton Jaroslav
Janovský Petr
Javorský Štěpán
Plaščiak Patrik
Reithmaier Filip

Dream Team B - BAF Žebrákův zen          5 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Štrunc Jan — Služba: Štefanová Eliška
19. 5. 2019

Macháček Martin 2
Hovorka Radim 1
Kravčík Pavel 1
Voves Petr 1
Jedlička Ladislav
Pilát Ivan
Sajfrt Michal
Špirk Dominik
Černý Michal 1
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Kačírek Petr
Kocáb Jan
Navrátil Pavel ŽK
Pěnek Jan
Rostás Lukáš
Syrovátka Šimon

BAF Žebrákův zen - Starý dřeváky          5 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Votýpková Kristýna — Brunner David
25. 5. 2019

Benedikt Martin 2
Černý Michal 2
Pěnek Jan 1
Belina Ladislav
Coufal Martin
Kocáb Jan
Kučera Petr
Navrátil Pavel
Kopřiva Martin 1
Majer Dušan 1
Ščislák Daniel 1 ŽK
Dvořák Petr
Florian Jiří
Janda Martin
Kasl František

(Ne)závislí - BAF Žebrákův zen          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Radič Lukáš
9. 6. 2019

Kopcsák Jozef 2
Hypš David 1
Alexi Michal
Bláha Miroslav
Dzurnak Rado
Hrubý Jakub
Michna Miroslav
Pogádl Ľubomír
Benedikt Martin 1
Černý Michal 1
Navrátil Pavel 1
Belina Ladislav
Černý Jan
Kačírek Petr
Kocáb Jan
Kučera Petr
Pěnek Jan

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Belina Ladislav11280.13
Benedikt Martin10160.17
Beránek Daniel00020
Coufal Martin11280.13
Černý Jan21340.5
Černý Ota00020
Hecler Daniel12380.13
Hos Josef00060
Kocáb Jan20260.331
Kučera Petr12360.17
Pěnek Jan00080
Pyšek Jaroslav00020
Steinbach Martin01120
Brankáři
hráč g/z z
Pěnek Jan 2.4 8
Odehrané zápasy

FC DAB - BAF Žebrákův zen          3 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šteinerová Kateřina
9. 12. 2018

Vojta Dominik 1
Matas Martin 1
Rozboud Karel 1 1
Vojáček Michal
Větrovec Zdeněk
Tichý Daniel
Šmůla Filip
Schleis Karel 1
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Gita Tomáš
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Hecler Daniel
Kocáb Jan
Pěnek Jan
Pyšek Jaroslav
Steinbach Martin

FC Splávek - BAF Žebrákův zen          5 : 1    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Votýpková Kristýna
9. 12. 2018

Heller Adam 2 1
Djemali Bojan 1 2
Sojka Jan 1
Svoboda Jaroslav 1
Knížek Radim
Paštěka Vít 1
Kocáb Jan 1
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Hecler Daniel
Pěnek Jan
Pyšek Jaroslav
Steinbach Martin 1

AFK Hradiště 89 - BAF Žebrákův zen          0 : 0    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019

Dumnický Michal
Kellner Jiří
Kroc Jakub
Kuneš Václav
Lusk Vojtěch
Mařík David
Sichinger Petr
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Jan
Hecler Daniel
Hos Josef
Kocáb Jan
Kučera Petr
Pěnek Jan

BAF Žebrákův zen - The Wankers          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019

Hecler Daniel 1 1
Kocáb Jan 1
Belina Ladislav 1
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Jan
Hos Josef
Kučera Petr
Pěnek Jan
Chotěborský Dominik 1
Angermayer Patrick
Kovářík Petr
Kratochvíl Václav
Kravčík Pavel
Malý Michal
Nádvorník Michael
Sinkule Michael
Vitouš Josef 1

BAF Žebrákův zen - Dragonflies of Pilsen          0 : 2    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Šoltysová Petra
20. 1. 2019

Belina Ladislav
Coufal Martin
Černý Jan
Černý Ota
Hecler Daniel
Hos Josef
Kučera Petr
Pěnek Jan
Beránek Martin 1 1
Mattas Tomáš 1
Alexi Michal
Bittermann Zdeněk
Bruml Martin
Dzurnak Rado
Hejda Radek
Kepka Karel
Krejča Jan

BAF Žebrákův zen - FC RS          4 : 6    ( 4 : 6 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Maišlová Lucie
20. 1. 2019

Černý Jan 2 1
Coufal Martin 1 1
Kučera Petr 1 1
Belina Ladislav
Černý Ota
Hecler Daniel
Hos Josef
Pěnek Jan
Porada Petr 3 1
Bass David 1
Bečvář Miroslav 1
Skala Petr 1 1
Hejsek Jiří
Měsíček Zdeněk 1
Šoltys Miloslav st.
Tillinger Michal

FC Fighters - BAF Žebrákův zen          1 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Maišlová Lucie
27. 1. 2019

Špic Štěpán 1
Anděl Jakub
Bláha Pavel
Diviš Jakub
Forman Jakub
Novák Miroslav 1
Sirotek Vladimír
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Beránek Daniel
Coufal Martin
Hecler Daniel
Hos Josef
Kocáb Jan ŽK
Kučera Petr
Pěnek Jan

BAF Žebrákův zen - FC Predators          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Maišlová Lucie
27. 1. 2019

Belina Ladislav 1
Benedikt Martin 1
Beránek Daniel
Coufal Martin
Hecler Daniel 1
Hos Josef
Kocáb Jan
Kučera Petr 1
Pěnek Jan
Varga Karel 1
Bešta Jiří 1
Bláha Etienne Michel
Fryč Pavel
Götz Daniel
Klesa Tomáš
Klíč Tomáš
Krásný Michael
Picka Lukáš