3.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Behenský DavidSK Šeptem01401
Bouda Jiří3120.25
Černaj Petr050
Fichtl Luděk3150.21
Kropáček Jaroslav030
Kubásek Milan010
Kubásek TomášWarriors B7120.58
Prokš Adam24151.61
Sedláček Radek270.29
Stráník Petr020
Svoboda Václav6100.6
Weis Ondřej4140.29
Zenkl Zdeněk2130.15
Žídek Slavomír180.13
Brankáři
hráč g/z z
Behenský David 4.1 14
Kubásek Milan 7 1
Kubásek Tomáš 4 1
Odehrané zápasy

Seladons United - TJ Bouda          7 : 1    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub — Bláha Etienne Michel
2. 9. 2018

Dřímal Miloš 2
Štrunc Jan 1
Novák Vladislav 1
Krč Michal 1
Krč Daniel 1
Bělohlávek Martin 1
Koželuh Jakub
Klička Jakub
Somolík Petr
Balej Tomáš
Prokš Adam 1
Behenský David
Bouda Jiří
Fichtl Luděk
Kropáček Jaroslav
Sedláček Radek
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk

Hurikáni - TJ Bouda          4 : 7    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2018

Čákora Jan 3
Klinger Milan 1
Berger Jiří
Brůha Marek
Čorňák Jiří
Gärtner Jiří ŽK
Kepka Tomáš
Svoboda Václav 2
Weis Ondřej 2
Prokš Adam 1
Sedláček Radek 1
Zenkl Zdeněk 1
Fichtl Luděk
Kubásek Tomáš

TJ Bouda - Moes          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Kubásek Tomáš 2
Zenkl Zdeněk 1
Weis Ondřej
Svoboda Václav
Sedláček Radek
Prokš Adam
Kropáček Jaroslav
Fichtl Luděk
Bouda Jiří
Behenský David
Bláha Pavel 1
Hellmayer Ladislav
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Mitas Martin
Sirotek Vladimír

FC Splávek B - TJ Bouda          4 : 4    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018

Sojka Jan 2
Suk Jakub 1
Šik Michal 1
Říšský František
Veselý Aleš
Veselý Tomáš
Prokš Adam 3
Kubásek Tomáš 1
Behenský David
Bouda Jiří
Stráník Petr
Svoboda Václav

NFC Wan Plzeň - TJ Bouda          2 : 8    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Turek David 2
Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Martin
Krejčí Tomáš
Rajtmajer Marek ŽK
Špaček Miroslav
Volf Vladimír
Prokš Adam 6
Bouda Jiří 1
Sedláček Radek 1
Behenský David
Fichtl Luděk
Kubásek Tomáš
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk

The Wankers C - TJ Bouda          3 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
14. 10. 2018

Angermayer Patrick 2
Jandoš Michal 1
Diviš Jan
Hofman Jiří
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš
Lid Stanislav
Prokš Adam 4 ŽK
Fichtl Luděk 1
Behenský David
Bouda Jiří
Kropáček Jaroslav
Svoboda Václav
Weis Ondřej
Žídek Slavomír

TJ Bouda - FC Zmar          0 : 7    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šteinerová Kateřina
21. 10. 2018

Fichtl Luděk
Kubásek Milan
Stráník Petr
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk
Žídek Slavomír
Vitouš Josef 2
Král Michal 1
Liška Karel 1
Malý Michal 1
Petrák Dalibor 1
Štěpánek Petr 1
Mezera Martin
Vícha Petr
Zemko Dominik ŽK

TJ Bouda - FC Veselá          7 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
4. 11. 2018

Prokš Adam 5
Fichtl Luděk 1
Žídek Slavomír 1
Behenský David
Kubásek Tomáš
Svoboda Václav
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk
Pelc Miloslav 1
Sobotka Lukáš 1
Herejk Jakub
Janda Pavel
Linda Jiří
Rybař Matěj

Kaštani - TJ Bouda          8 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Tupý David 3
Metlička Daniel 2
Dušek Roman 1
Hazdra Petr 1
Hazdra Tomáš 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Müller Jan
Jebáček Karel
Forejt Jan
Černý Jan
Weis Ondřej 1
Behenský David
Bouda Jiří
Fichtl Luděk
Kubásek Tomáš
Prokš Adam
Svoboda Václav
Žídek Slavomír

FC Zmar - TJ Bouda          11 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Kulhánek Tomáš
7. 4. 2019

Král Michal 3
Vícha Petr 2
Souček David 2
Petrák Dalibor 1
Komorová Eliška 1
Vitouš Josef 1
Mezera Martin 1
Štěpánek Petr
Hynek Daniel
Malý Michal
Zemko Dominik
Bouda Jiří 1
Behenský David
Černaj Petr
Fichtl Luděk
Kubásek Tomáš
Prokš Adam
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk
Žídek Slavomír

TJ Bouda - Seladons United          1 : 3    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Kulhánek Tomáš
7. 4. 2019

Prokš Adam 1
Behenský David
Bouda Jiří
Černaj Petr
Fichtl Luděk
Kubásek Tomáš
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk
Krč Michal 1
Somolík Petr 1
Zimmermann Lukáš 1
Draský Jakub
Klička Jakub ŽK
Novák Vladislav
Riška David

FC Veselá - TJ Bouda          3 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Negru Maxim
14. 4. 2019

Janda Pavel 2
Rybař Matěj 1
Kastner Tomáš
Linda Jiří
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš
Behenský David
Zenkl Zdeněk
Weis Ondřej
Svoboda Václav
Sedláček Radek
Prokš Adam
Fichtl Luděk
Černaj Petr
Bouda Jiří
Žídek Slavomír

TJ Bouda - Hurikáni          9 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Větrovská Veronika
28. 4. 2019

Svoboda Václav 4
Kubásek Tomáš 2
Bouda Jiří 1
Fichtl Luděk 1
Prokš Adam 1
Behenský David
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk
Čorňák Jiří 1
Koranda Adam 1
Berger Jiří
Cimbota Zdeněk
Klinger Milan

Moes - TJ Bouda          6 : 2    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šašková Barbora — Kulhánek Tomáš
5. 5. 2019

Hajný Miroslav 2
Kepka Karel 2
Mitas Martin 1 ČK
Samek Václav 1
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Kutlák Jiří
Prokš Adam 1
Weis Ondřej 1
Behenský David ŽK
Fichtl Luděk ŽK
Kubásek Tomáš
Zenkl Zdeněk
Žídek Slavomír

TJ Bouda - FC Splávek B          1 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Roučka Filip
12. 5. 2019

Kubásek Tomáš 1
Behenský David
Zenkl Zdeněk
Weis Ondřej
Svoboda Václav
Sedláček Radek
Prokš Adam
Fichtl Luděk
Černaj Petr
Bouda Jiří
Žídek Slavomír
Veselý Tomáš 2
Mašek Radek 1
Sojka Jan 1
Kubík Jan
Mráz Jiří
Novák Miroslav
Špic Štěpán
Veselý Aleš
Vrba Lukáš

TJ Bouda - NFC Wan Plzeň          2 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
19. 5. 2019

Kubásek Tomáš 1
Prokš Adam 1
Behenský David
Bouda Jiří
Černaj Petr
Fichtl Luděk
Sedláček Radek
Svoboda Václav
Zenkl Zdeněk
Monhart Aleš 2
Holec Zdeněk
Košut Dalibor
Kovařík Martin
Krauz Petr
Krejčí Tomáš
Rajtmajer Marek
Špaček Miroslav