2.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Ciganek Zdeněk280.25
Ernst TomášPlzeňský ležák370.431
Holický Marek360.5
Hosnedl Lukáš070
Javorský Michal480.52
Lochman MatějKrvavá Tlačenka130.33
Sartorius Milan120.5
Šipla David010
Tančous Jakub460.67
Veselý Václav020
Zdvořan JiříPlzeňský ležák651.2
Brankáři
hráč g/z z
Hosnedl Lukáš 5 7
Veselý Václav 11 1
Odehrané zápasy

FC Brush - Tahouni B          3 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
14. 9. 2019

Ernst Tomáš 1
Javorský Michal 1
Sartorius Milan 1
Ciganek Zdeněk
Holický Marek
Hosnedl Lukáš
Lochman Matěj
Tančous Jakub
Angermayer Patrick 1
Bláha Zdeněk
Dvořák Jan
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Procházka Martin
Rašek Martin

Real Plzeň - FC Brush          5 : 6    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Maišlová Lucie
22. 9. 2019

Popík Štefan 3
Kopcsák Jozef 2
Fronk Michal
Kalčík Petr
Mašek Jakub
Salcman Martin
Šebek Jan
Valenta Václav
Zítek Jakub
Zdvořan Jiří 3
Ernst Tomáš 1
Holický Marek 1
Javorský Michal 1
Ciganek Zdeněk
Hosnedl Lukáš
Lochman Matěj
Tančous Jakub

FC Brush - Hurikáni          1 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Radič Lukáš — Služba: Štefanová Eliška
28. 9. 2019

Holický Marek 1
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš
Hosnedl Lukáš
Javorský Michal
Tančous Jakub
Veselý Václav
Šťovíček Martin 2
Cimbota Zdeněk 1
Koranda Adam 1
Monhart Aleš 1
Berger Jiří
Čorňák Jiří
Gärtner Jiří

FC DAB - FC Brush          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
5. 10. 2019

Tichý Daniel 1
Vojáček Michal 1
Vojta Dominik 1
Brácha Michael
Lecjaks Lukáš
Matas Martin
Potoček Matěj
Růžička Jan
Větrovec Zdeněk
Zdvořan Jiří 2
Ernst Tomáš 1 ŽK
Ciganek Zdeněk
Holický Marek
Hosnedl Lukáš
Javorský Michal ŽK
Sartorius Milan

FC Brush - FC RS          4 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
12. 10. 2019

Holický Marek 1
Javorský Michal 1 ŽK
Tančous Jakub 1
Zdvořan Jiří 1
Ciganek Zdeněk
Hosnedl Lukáš
Porada Petr 2
Tillinger Michal 2
Rada David 1 ŽK
Hejsek Jiří
Loužecký Petr
Měsíček Zdeněk
Skala Petr
Stehlík Jiří
Šoltys Miloslav st.

FC Brush - FC Fighters          2 : 9    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Ciganek Zdeněk 2
Ernst Tomáš
Hosnedl Lukáš
Javorský Michal
Šipla David
Zdvořan Jiří
Forman Jakub 2
Novák Miroslav 2
Roztočil Jiří 2
Anděl Jakub 1
Špic Štěpán 1
Štěpánek Petr 1
Diviš Jakub
Vrba Lukáš

FC Brush - Oranjes          1 : 7    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
26. 10. 2019

Lochman Matěj 1
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš
Holický Marek
Hosnedl Lukáš
Javorský Michal
Tančous Jakub
Kadlec Michal 2
Kalaš Pavel 2
Titěra Jan 2
Vachovec Michal 1
Flachs Robert
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kugler Martin ŽK

FC Brush - Seladons United          4 : 11    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Služba: Větrovská Veronika — Hess Aleš
2. 11. 2019

Tančous Jakub 3
Javorský Michal 1
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš
Veselý Václav
Zdvořan Jiří
Bělohlávek Martin 3
Zimmermann Lukáš 3
Dřímal Michal 2
Dřímal Miloš 1
Novák Vladislav 1
Vaník Rostislav 1
Klička Jakub
Krč Daniel
Somolík Petr

FC 11° Excelent - FC Brush          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora
9. 11. 2019