4.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Batěk Daniel661
Borovský Pavel6611
Cigler Pavel140.25
Douša Josef360.5
Gabriel David010
Jandoš MichalFC Persie661
Jerman Richard560.83
Kalfeřt David160.171
Kosť TomášFC Persie5511
Kurisko Ján080
Ludvík Jaroslav541.25
Mach Petr111
Procházka Jaroslav140.25
Zdeněk Jan130.331
Brankáři
hráč g/z z
Kurisko Ján 2.6 8
Odehrané zápasy

FC LDN - FC Fotbalisti B          3 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Hurt Pavel 1 ŽK
Klozar Tomáš 1 ŽK
Salák Patrik 1
Müller Jan ŽK
Piskáček Daniel
Tišer Petr
Batěk Daniel 1
Borovský Pavel 1
Jerman Richard 1
Ludvík Jaroslav 1
Cigler Pavel
Gabriel David
Kurisko Ján
Procházka Jaroslav
Zdeněk Jan ŽK

Šlapák CF - FC Fotbalisti B          1 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2018

Bereš Róbert 1
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Koča Zdeněk
Motyčka Petr
Schwetz Jakub
Smola Michal
Varga Lukáš
Zdeněk Jan 1
Mach Petr 1
Procházka Jaroslav
Ludvík Jaroslav
Kurisko Ján
Kalfeřt David
Jerman Richard
Jandoš Michal
Cigler Pavel
Batěk Daniel

FC Fotbalisti B - SK VSP          3 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018

Jandoš Michal 1
Kalfeřt David 1
Ludvík Jaroslav 1
Douša Josef
Jerman Richard
Kurisko Ján
Zdeněk Jan
Matějka Jiří 1
Göttinger Jan
Ilavskyj Viktor
Kalián Jan
Mareš Pavel
Moravec Vojtěch
Štika Jan
Vopršálek Filip

J-Tekt KVS Plzeň - FC Fotbalisti B          6 : 6    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
30. 9. 2018

Neubauer Lukáš 2
Mašek Jan 1
Nevečeřal Jakub 1
Pátek Jakub 1
Vlčák Stanislav 1
Hásek Ladislav
Merjavčík Petr
Batěk Daniel 2
Borovský Pavel 2
Kosť Tomáš 2 ŽK
Douša Josef
Kalfeřt David ŽK
Kurisko Ján

FC Fotbalisti B - FC Paradox Plzeň          13 : 2    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
7. 10. 2018

Jerman Richard 4
Ludvík Jaroslav 3
Jandoš Michal 2
Batěk Daniel 1
Borovský Pavel 1
Douša Josef 1
Kosť Tomáš 1
Kalfeřt David
Kurisko Ján
Bína Tomáš 1
Hellmayer Radek 1
Fiala Matěj
Pech Pavel
Tetur Dominik
Váchal Martin
Vladař Vladimír

Pilsen Boys - FC Fotbalisti B          1 : 7    ( 0 : 5 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Gita Tomáš
14. 10. 2018

Vojta Dominik 1
Kolářský David
Tintěra Lukáš
Thoma Pavel
Thoma Jiří
Schmirler David
Sechovský David
Procházka Martin
Petrák Lukáš
Panteleimon Nikolaos
Křepčík Jakub
Vozabule Miroslav
Batěk Daniel 2
Jandoš Michal 2
Borovský Pavel 1
Douša Josef 1
Kosť Tomáš 1
Kalfeřt David
Kurisko Ján

FC Fotbalisti B - Kometa          4 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Salcman Martin — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Procházka Jaroslav 1
Borovský Pavel 1
Cigler Pavel 1
Douša Josef 1
Kurisko Ján
Kosť Tomáš
Kalfeřt David
Jerman Richard
Jandoš Michal
Batěk Daniel
Šimek Štěpán 2
Krýda Martin 1 ŽK
Čiviš Petr
Flaišman Jan
Kraft Tomáš
Lukáš Ondřej
Purdeš Jan
Růžička Václav
Velíšek Petr

FC Stars Plzeň - FC Fotbalisti B          4 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika
27. 10. 2018

Jurčenko Kirill 2
Hrdlička Petr 1
Palkovič Pavol 1
Hošek Jaroslav
Kopil Rastislav
Sinkule Michael
Wurll Tomáš
Jandoš Michal 1
Kosť Tomáš 1
Borovský Pavel ŽK
Cigler Pavel
Douša Josef
Jerman Richard
Kurisko Ján
Procházka Jaroslav