3.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Anděl JakubFC Důraz9331
Anděl Jakub070
Bernard Jan851.6
Diviš JakubThe Wankers160.17
Dočekal Pavel0501
Forman Jakub230.67
Man Marek030
Novák Miroslav1271.711
Roztočil Jiří230.671
Sýkora Ondřej020
Šolc David060
Špic Štěpán8811
Štěpánek PetrFC Zmar170.141
Brankáři
hráč g/z z
Diviš Jakub 3.2 6
Šolc David 2 2
Odehrané zápasy

FC Fighters - STB          4 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Anděl Jakub 1 ŽK+ŽK
Forman Jakub 1
Novák Miroslav 1
Špic Štěpán 1
Bernard Jan
Diviš Jakub
Dočekal Pavel ŽK
Šolc David
Štěpánek Petr
Stoček Štěpán 2
Grůber Martin
Kuruc Tomáš
Procházka Daniel
Repka Michal
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Zemko Dominik

AFK Hradiště 89 - FC Fighters          9 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018

Gruber Petr 2
Kroc Jakub 2
Dumnický Michal 1
Kellner Jiří 1
Kuneš Václav 1
Štícha Šimon 1
Lusk Vojtěch
Žák Adam
Bernard Jan 3
Diviš Jakub 1
Anděl Jakub
Špic Štěpán
Šolc David
Sýkora Ondřej
Novák Miroslav
Man Marek
Forman Jakub
Dočekal Pavel
Štěpánek Petr

FC Predators - FC Fighters          3 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018

Bešta Jiří 2
Klesa Tomáš 1
Varga Karel
Varga Denis
Šilhavý David
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Götz Daniel ŽK
Červeňák Radim
Vild Jiří ŽK
Anděl Jakub 2
Novák Miroslav 2 ŽK+ŽK
Roztočil Jiří 1 ŽK
Špic Štěpán 1 ŽK
Anděl Jakub
Man Marek
Sýkora Ondřej
Šolc David

FC Persie - FC Fighters          1 : 10    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
7. 10. 2018

Polák Petr 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Kosť Tomáš
Pelán Petr
Anděl Jakub 6
Bernard Jan 1
Forman Jakub 1
Špic Štěpán 1
Štěpánek Petr 1
Anděl Jakub
Šolc David

FC Fighters - Doubr Hůd          5 : 4    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Poslední Matěj
14. 10. 2018

Novák Miroslav 2
Špic Štěpán 2
Bernard Jan 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Man Marek
Šolc David
Štěpánek Petr
Zíka Michal 2
Růžek Jíří 1
Vítek Dominik 1
Bohmann Filip
Chaloupka Matěj
Kůžel Martin
Opava Patrik
Roth Václav

FC Fighters - Bubudorf FC          9 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Bernard Jan 3
Novák Miroslav 3
Špic Štěpán 3
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Dočekal Pavel
Šolc David
Štěpánek Petr
Krejčík Roman
Kroupa Vojtěch
Lúčka František
Sommer Josef
Sovadina Jan
Šlapák Vilém
Šujan Zdeněk
Veselý Štěpán

TJ Sokol Vejprnice - FC Fighters          3 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
3. 11. 2018

Hajžman Michal 2
Rollinger Jaroslav 1
Hauser Martin ŽK
Loužecký Petr
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Novák Miroslav 2
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Dočekal Pavel
Roztočil Jiří
Špic Štěpán
Štěpánek Petr ŽK

Nabídka dne - FC Fighters          1 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
3. 11. 2018

Petrmichl Radek 1
Hebr Václav
Luňák David
Směšný Michal
Straka Michal
Zahálka Vít
Novák Miroslav 2
Roztočil Jiří 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Dočekal Pavel
Špic Štěpán
Štěpánek Petr

Pohár

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Anděl JakubFC Důraz51660.831
Anděl Jakub10140.25
Diviš JakubThe Wankers00060
Forman Jakub03340
Novák Miroslav45960.67
Roztočil Jiří00040
Šolc David00040
Špic Štěpán02260
Brankáři
hráč g/z z
Diviš Jakub 2.3 6
Odehrané zápasy

AFK Hradiště 89 - FC Fighters          0 : 3    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šteinerová Kateřina
9. 12. 2018

Dumnický Michal
Dytrt Jan
Gruber Petr
Kovačič Josef
Kuneš Václav
Lusk Vojtěch ŽK
Rada Matouš
Sichinger Petr
Štícha Šimon
Anděl Jakub 2 1
Novák Miroslav 1 2
Anděl Jakub
Bláha Pavel
Diviš Jakub
Roztočil Jiří
Šolc David
Špic Štěpán

Dragonflies of Pilsen - FC Fighters          5 : 2    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šteinerová Kateřina
9. 12. 2018

Hejda Radek 3
Dzurnak Rado 1
Mattas Tomáš 1
Alexi Michal
Beránek Martin
Bílý Radek
Bittermann Zdeněk 1
Kepka Karel
Anděl Jakub 1
Bláha Pavel 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Novák Miroslav 2
Roztočil Jiří
Šolc David
Špic Štěpán

FC RS - FC Fighters          3 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Služba: Šoltysová Petra
5. 1. 2019

Bass David 1
Hejsek Jiří 1
Skala Petr 1
Loužecký Petr ŽK
Porada Petr 2
Rada David
Stehlík Jiří 1
Šoltys Miloslav st.
Tillinger Michal
Anděl Jakub
Anděl Jakub
Bláha Pavel
Diviš Jakub
Forman Jakub
Novák Miroslav
Roztočil Jiří
Šolc David
Špic Štěpán

FC Fighters - FC Splávek          1 : 3    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Služba: Šoltysová Petra
5. 1. 2019

Anděl Jakub 1
Anděl Jakub
Bláha Pavel
Diviš Jakub
Forman Jakub
Novák Miroslav
Roztočil Jiří
Šolc David
Špic Štěpán
Djemali Bojan 1
Lejsek Teodor 1
Sojka Jan 1 1
Gillich Tomáš
Heller Adam 1
Heller David 1
Knížek Radim
Kubík Jan

FC Fighters - The Wankers          3 : 1    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Šoltysová Petra
20. 1. 2019

Sirotek Vladimír 2
Anděl Jakub 1
Diviš Jakub
Forman Jakub 1
Novák Miroslav 1
Špic Štěpán 1
Kanát Martin 1
Diviš Jan
Kovářík Petr
Kratochvíl Václav
Nádvorník Michael
Navrátil Pavel
Sinkule Michael
Vitouš Josef
Zíka Michal

FC Fighters - FC DAB          5 : 2    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Šoltysová Petra
20. 1. 2019

Novák Miroslav 3
Anděl Jakub 1 ŽK
Sirotek Vladimír 1
Diviš Jakub
Forman Jakub 2
Špic Štěpán 1
Fakan Jan 1
Větrovec Zdeněk 1
Matas Martin 1
Procházka Petr
Reichert Ondřej ČK
Rozboud Karel
Tichý Daniel
Vojáček Michal
Vojta Dominik