3.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Arnet Jan020
Aubrecht Jan010
Bouzek TomášGreen Rebels010
Černý Jan0120
Dušek Roman5150.331
Feiferlík David460.67
Forejt Jan2120.17
Hazdra Petr3100.3
Hazdra Tomáš5130.38
Janda Jan010
Jebáček Karel0100
Mach Martin8120.673
Metlička Daniel8110.73
Müller Jan7120.58
Pipta MichalDrebins Team010
Soukup Petr3130.23
Suchý Jan020
Škreko Miroslav2150.13
Tupý David380.38
Brankáři
hráč g/z z
Janda Jan 11 1
Pipta Michal 1 1
Soukup Petr 3.2 13
Odehrané zápasy

Kaštani - FC Veselá          4 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Hazdra Tomáš 2
Müller Jan 1
Metlička Daniel 1
Arnet Jan
Soukup Petr
Mach Martin
Jebáček Karel
Forejt Jan
Dušek Roman
Černý Jan
Škreko Miroslav
Janda Pavel
Kastner Tomáš
Linda Jiří
Pelc Miloslav
Rybař Matěj ŽK
Sobotka Lukáš
Veselý Martin ŽK

Moes - Kaštani          2 : 4    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Kepka Karel 1
Kolečko Petr 1
Bláha Pavel
Kaiser Daniel ŽK
Mitas Martin
Müller Jan 2
Forejt Jan 1
Mach Martin 1 ŽK
Černý Jan
Soukup Petr
Metlička Daniel
Jebáček Karel
Hazdra Tomáš
Feiferlík David
Dušek Roman
Škreko Miroslav

Kaštani - NFC Wan Plzeň          4 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Touš Petr — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Feiferlík David 2
Hazdra Tomáš 1
Metlička Daniel 1
Černý Jan
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Müller Jan
Mach Martin
Hazdra Petr
Dušek Roman
Tupý David
Rajtmajer Marek 1
Špaček Miroslav 1
Holec Zdeněk
Kolář Petr
Kovařík Martin
Krejčí Tomáš

Kaštani - Seladons United          0 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šašková Barbora
30. 9. 2018

Černý Jan
Dušek Roman
Feiferlík David
Hazdra Petr
Hazdra Tomáš
Mach Martin ŽK
Metlička Daniel
Pipta Michal
Škreko Miroslav
Novák Vladislav 1 ŽK
Bělohlávek Martin
Dřímal Michal
Dřímal Miloš
Krč Daniel
Krč Michal
Somolík Petr

Hurikáni - Kaštani          11 : 2    ( 7 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Čejka Lukáš 4
Čorňák Jiří 3
Salaba Aleš 2
Berger Jiří 1
Cimbota Zdeněk 1
Brůha Marek
Gärtner Jiří
Hazdra Petr 1
Dušek Roman 1
Müller Jan
Jebáček Karel
Janda Jan
Hazdra Tomáš
Arnet Jan
Forejt Jan
Bouzek Tomáš
Aubrecht Jan
Škreko Miroslav

FC Splávek B - Kaštani          4 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Sojka Jan 2
Šik Michal 1
Špic Štěpán 1
Kubík Jan
Mašek Radek
Navrátil Ladislav
Říšský František
Veselý Tomáš
Müller Jan 3
Metlička Daniel 1
Mach Martin 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Dušek Roman
Hazdra Tomáš
Hazdra Petr
Forejt Jan
Tupý David

The Wankers C - Kaštani          5 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Křen Tomáš — Služba: Větrovská Veronika
21. 10. 2018

Angermayer Patrick 1
Herbst Lukáš 1
Hofman Jiří 1
Ježek Petr 1
Nádvorník Michael 1
Diviš Jan
Jandoš Michal
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš
Mach Martin 1
Dušek Roman 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Müller Jan
Metlička Daniel
Černý Jan
Jebáček Karel
Hazdra Petr
Forejt Jan
Tupý David

FC Zmar - Kaštani          9 : 0    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
4. 11. 2018

Vitouš Josef 3
Malý Michal 2
Štěpánek Petr 2
Král Michal 1
Souček David 1
Mezera Martin
Vícha Petr
Zemko Dominik
Černý Jan
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Müller Jan
Metlička Daniel
Mach Martin ŽK
Jebáček Karel
Hazdra Tomáš
Hazdra Petr
Forejt Jan
Dušek Roman ŽK
Tupý David

Kaštani - TJ Bouda          8 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Tupý David 3
Metlička Daniel 2
Dušek Roman 1
Hazdra Petr 1
Hazdra Tomáš 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Müller Jan
Jebáček Karel
Forejt Jan
Černý Jan
Weis Ondřej 1
Behenský David
Bouda Jiří
Fichtl Luděk
Kubásek Tomáš
Prokš Adam
Svoboda Václav
Žídek Slavomír

FC Veselá - Kaštani          3 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
7. 4. 2019

Bass David 2
Rybař Matěj 1
Janda Pavel
Kastner Tomáš
Linda Jiří
Melka František
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš
Mach Martin 2
Hazdra Tomáš 1
Metlička Daniel 1
Soukup Petr 1
Škreko Miroslav 1
Černý Jan
Dušek Roman
Forejt Jan
Hazdra Petr

Kaštani - Moes          3 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Metlička Daniel 2
Dušek Roman 1
Černý Jan
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Mach Martin
Jebáček Karel
Hazdra Tomáš
Forejt Jan
Feiferlík David
Tupý David
Sirotek Vladimír 2
Samek Václav 1
Bláha Pavel
Hajný Miroslav
Klečka Václav
Mitas Martin

NFC Wan Plzeň - Kaštani          1 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
27. 4. 2019

Hajžman Adam 1
Benda Jiří
Turek David
Špaček Miroslav
Reidl Jiří
Rajtmajer Marek
Krejčí Tomáš
Krauz Petr
Kovařík Martin
Holec Zdeněk
Volf Vladimír
Soukup Petr 2
Mach Martin 1
Feiferlík David 1
Škreko Miroslav
Müller Jan
Dušek Roman
Jebáček Karel
Hazdra Petr
Forejt Jan
Tupý David

Kaštani - FC Zmar          2 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šašková Barbora — Kulhánek Tomáš
5. 5. 2019

Dušek Roman 1
Feiferlík David 1
Černý Jan
Hazdra Tomáš
Jebáček Karel
Mach Martin
Müller Jan
Soukup Petr
Škreko Miroslav
Vitouš Josef 3
Souček David 1
Král Michal
Malý Michal
Mezera Martin
Štěpánek Petr
Vícha Petr
Zemko Dominik

Seladons United - Kaštani          4 : 4    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Větrovská Veronika
12. 5. 2019

Krč Michal 2
Krč Daniel 1
Novák Vladislav 1
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Somolík Petr
Mach Martin 2
Škreko Miroslav 1
Müller Jan 1
Suchý Jan
Soukup Petr
Černý Jan
Jebáček Karel
Hazdra Tomáš
Forejt Jan
Dušek Roman
Tupý David

Kaštani - Hurikáni          2 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Štrunc Jan — Služba: Štefanová Eliška
19. 5. 2019

Forejt Jan 1
Hazdra Petr 1
Černý Jan
Suchý Jan
Soukup Petr
Müller Jan
Metlička Daniel
Hazdra Tomáš
Dušek Roman
Škreko Miroslav
Čejka Lukáš 2
Čorňák Jiří 2
Cimbota Zdeněk
Gärtner Jiří
Kepka Tomáš
Koranda Adam