1.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bartošek Jan160.17
Buřič OldřichA130.33
Holý MartinDo Dna B090
Jůna František030
Kindelmann Petr020
Klepáček Jan010
Škach Ondřej270.29
Šroub Jan1291.33
Švarc KarelA551
Touš Petr180.13
Trojovský Martin331
Záhořík PavelA221
Zemčík Robert270.29
Brankáři
hráč g/z z
Holý Martin 7.7 9
Odehrané zápasy

FC TBC - Bee Sting B          5 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Picek Jan 3
Nový Jiří 1
Zahradník Tomáš 1
Bilinchuk Andrei
Kašpar Václav
Liška Kamil
Rogaczewski Jan
Šroub Jan 2
Švarc Karel 2
Záhořík Pavel 1
Bartošek Jan
Holý Martin
Škach Ondřej
Touš Petr
Trojovský Martin
Zemčík Robert

Bee Sting B - Krvavá Tlačenka          0 : 12    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Maišlová Lucie — Fürbacher Karel
15. 9. 2018

Bartošek Jan
Holý Martin
Kindelmann Petr
Šroub Jan
Švarc Karel
Touš Petr
Zemčík Robert
Lochman Matěj 3
Mašek Jakub 3
Kolář Václav 2
Mašek Michal 1
Böhm Lukáš 1
Grätsch Dominik 1
Gemov Martin 1
Karas Michal
Mařík Matyáš
Šmídl Milan

FC Důraz - Bee Sting B          8 : 3    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
16. 9. 2018

Anděl Jakub 3 ŽK
Forman Jakub 2
Kožíšek Lukáš 2
Kalaš Petr 1
Bratek Jan
Hladký Filip
Sartorius Michal
Bartošek Jan 1
Šroub Jan 1
Zemčík Robert 1
Holý Martin
Škach Ondřej
Švarc Karel
Touš Petr

FC Jerigo 1994 Plzeň - Bee Sting B          8 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
23. 9. 2018

Touš Ondřej 2
Řežábek Filip 2
Koc Václav 2
Herejk David 1
Sejrek Josef 1
Řezáč Ota
Loužecký Michal
Kaňka Lukáš
Hirma Tomáš
Frantl Pavel
Šroub Jan 3
Trojovský Martin 2
Holý Martin
Jůna František
Švarc Karel
Touš Petr

Bee Sting B - FC RS          2 : 9    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018

Buřič Oldřich 1
Škach Ondřej 1
Bartošek Jan
Holý Martin
Šroub Jan
Bass David 3
Porada Petr 3
Loužecký Petr 1
Měsíček Zdeněk 1
Stehlík Jiří 1
Bečvář Miroslav
Hejsek Jiří
Kaiser Daniel
Skala Petr

Plzeňský ležák - Bee Sting B          4 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
7. 10. 2018

Zdvořan Jiří 2
Vričan Jiří 1
Vričan Martin 1 ŽK
Ernst Tomáš
Helma Karel
Holý Robert
Stupka Lukáš
Švarc Karel 3
Šroub Jan 1
Trojovský Martin 1
Holý Martin
Jůna František
Kindelmann Petr
Škach Ondřej
Touš Petr
Zemčík Robert

Bee Sting B - SK Šeptem          0 : 7    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Buřič Oldřich
Holý Martin
Jůna František
Škach Ondřej
Šroub Jan
Touš Petr
Zemčík Robert
Bodanský Martin 4
Bodanský Michal 1
Martiška Ivan 1
Matulka David 1
Behenský David
Kratochvíl Václav
Špetka Jiří
Turek Michal

Do Ugandy jedou pandy - Bee Sting B          10 : 3    ( 6 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

Denk Patrik 4
Myška Michal 4
Šobr Dominik 1
Zelený Tomáš 1
Loukota Jiří
Pytlík Lukáš
Šroub Jan 2
Škach Ondřej 1
Bartošek Jan
Holý Martin
Klepáček Jan
Touš Petr
Zemčík Robert

Bee Sting B - FC Psycho          7 : 6    ( 5 : 5 )

Rozhodčí: Fürbacher Karel — Služba: Větrovská Veronika
27. 10. 2018

Šroub Jan 3
Touš Petr 1
Záhořík Pavel 1
Zemčík Robert 1
Bartošek Jan
Buřič Oldřich
Holý Martin
Škach Ondřej
Krušina Martin 3
Kerber Daniel 2
Karika Jan 1
Kočandrle Petr
Malý Adam
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Vondrka Pavel