2.A třída (NEDOHRÁNO)

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Ansorge Michal150.2
Brož Jiří380.381
Frič Jaromír250.4
Fučík Libor390.331
Hejsek Jiří380.38
Hrabák Dušan060
Jäger Michal470.57
Kerber DanielFC Psycho040
Pech Jaroslav580.63
Skala PetrFC RS1081.25
Šoltys Miloslav st.FC Psycho190.11
Vurm Jan030
Brankáři
hráč g/z z
Šoltys Miloslav st. 4.4 9
Odehrané zápasy

Napalm - FK Výkop          4 : 1    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
8. 9. 2019

Skala Petr 2
Fučík Libor 1
Hejsek Jiří 1
Brož Jiří
Šoltys Miloslav st.
Pech Jaroslav
Kerber Daniel
Jäger Michal
Frič Jaromír
Vurm Jan
Fleisner Miroslav 1
Dyk Pavel
Němec Martin
Němec Petr
Pohanka Tomáš
Tománek Jakub
Touš Ondřej

Exmet - Napalm          0 : 8    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška — Sypták Petr
15. 9. 2019

Brůžek Tomáš
Stanislav Jan
Svejkovský Jan
Tesař Pavel
Vávra Tomáš
Skala Petr 2
Pech Jaroslav 2
Brož Jiří 1
Frič Jaromír 1
Fučík Libor 1
Jäger Michal 1
Šoltys Miloslav st.
Kerber Daniel
Hejsek Jiří
Vurm Jan

FC Fotbalisti - Napalm          10 : 0    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika — Sypták Petr
22. 9. 2019

Filip Daniel 2
Hořánek Adam 2
Kutný Petr 2
Douša Jan 1
Jakoubek Ondřej 1
Jandoš Michal 1
Skora Vladimír 1
Haase Michael
Halml Jiří
Ansorge Michal
Skala Petr
Pech Jaroslav
Kerber Daniel
Jäger Michal
Hejsek Jiří
Fučík Libor
Frič Jaromír
Brož Jiří
Šoltys Miloslav st.

Napalm - FC Zmar          3 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019

Skala Petr 2
Brož Jiří 1 ŽK
Ansorge Michal
Fučík Libor ŽK
Hejsek Jiří
Hrabák Dušan
Kerber Daniel
Šoltys Miloslav st.
Vurm Jan
Král Michal 2
Kypta Martin 1
Souček David 1
Hynek Daniel
Mezera Martin ŽK
Vícha Petr
Vitouš Josef
Zemko Dominik

Bee Sting B - Napalm          3 : 2    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Sypták Petr
5. 10. 2019

Pavlíček Martin 1
Šroub Jan 1
Švarc Karel 1
Bartošek Jan
Holý Martin
Choulík Lukáš
Kolář Radim
Touš Petr
Zemčík Robert
Ansorge Michal 1
Jäger Michal 1
Brož Jiří
Fučík Libor
Hrabák Dušan
Pech Jaroslav
Skala Petr
Šoltys Miloslav st.

Napalm - AFK Hradiště 89          4 : 4    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2019

Fučík Libor 1
Hejsek Jiří 1
Jäger Michal 1
Skala Petr 1
Ansorge Michal
Hrabák Dušan
Pech Jaroslav
Šoltys Miloslav st.
Kuneš Václav 3
Mařík David 1
Dumnický Michal
Janoušek Martin
Lusk Vojtěch
Sichinger Petr
Štícha Šimon

Doubr Hůd - Napalm          9 : 4    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Zíka Michal 3
Růžek Jíří 2
Vítek Dominik 2
Bohmann Filip 1
Kilbergr Jan 1
Kůžel Martin
Roth Václav
Švarc Matěj
Pech Jaroslav 2
Hejsek Jiří 1
Skala Petr 1
Brož Jiří
Frič Jaromír
Fučík Libor
Hrabák Dušan
Šoltys Miloslav st.

FbC Bory 2010 - Napalm          6 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Štefanová Eliška
3. 11. 2019

Cigler Miroslav 2
Eret Tomáš 2
Pavlíček Marek 1
Žák Ondřej 1
Hruška Jan
Rostás Lukáš
Štěpánek Martin
Žák Adam
Skala Petr 2
Brož Jiří
Fučík Libor
Hejsek Jiří
Hrabák Dušan
Jäger Michal
Pech Jaroslav
Šoltys Miloslav st.

Napalm - Do Dna B          5 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019

Brož Jiří 1
Frič Jaromír 1
Jäger Michal 1
Pech Jaroslav 1
Šoltys Miloslav st. 1
Ansorge Michal
Fučík Libor
Hejsek Jiří
Hrabák Dušan
Sojka Jan 2
Přibáň Tadeáš 1
Čejka Lukáš
Kramer Lukáš
Krýda Martin
Šťastný Petr