1.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Cink Jaroslav260.33
Dvořák MichalA340.75
Faltus DerekA570.711
Folk Jan5511
Kružej LuděkPilsen Boys020
Mašek Michal070
Mrvka Jan250.41
Rajtolar Jiří670.86
Rajtolar Stanislav961.5
Reinwart Zdeněk050
Reis VáclavA010
Svoboda JiříA010
Tachovský Miloslav240.5
Vyrobik TomášAC Bolevec 2012010
Brankáři
hráč g/z z
Mašek Michal 3.3 7
Reinwart Zdeněk 2.5 2
Odehrané zápasy

FK Výkop - FC Playmakers Plzeň B          1 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub — Bláha Etienne Michel
2. 9. 2018

Jagerčík Josef 1
Baumgartl Jan
Běl Jan ŽK
Němec Martin
Němec Petr
Pohanka Tomáš
Tománek Jakub
Faltus Derek 1
Folk Jan 1
Rajtolar Jiří 1
Rajtolar Stanislav 1
Dvořák Michal
Kružej Luděk
Reinwart Zdeněk

FC Playmakers Plzeň B - Drebins Team          2 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora — Malcát David
15. 9. 2018

Folk Jan 1
Rajtolar Stanislav 1
Faltus Derek
Kružej Luděk
Mašek Michal
Rajtolar Jiří
Reinwart Zdeněk
Svoboda Jiří
Vyrobik Tomáš
Černý Vladimír 1
Urban Lukáš 1 ŽK
Černý Michal
Kindelmann Petr
Lukavský Jindřich
Nový Jiří
Pecháček Jakub
Starý Jiří

FC Playmakers Plzeň B - Camerlengo          1 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Faltus Derek 1
Mašek Michal
Mrvka Jan
Rajtolar Stanislav
Reinwart Zdeněk
Hodan Michael 1
Zeman Jiří 1
Hodek Jakub
Oliverius Jakub
Sikyta Jakub
Svoboda Ondřej
Svoboda Tomáš
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin

Green Rebels - FC Playmakers Plzeň B          12 : 2    ( 7 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018

Kovářík Jan 4
Bouřil Petr 3
Vajskébr Filip 2
Eršek Roman 1
Košťál Michal 1
Malý Adam 1
Bouzek Tomáš
Honomichl David
Faltus Derek 1
Tachovský Miloslav 1
Cink Jaroslav
Folk Jan
Mašek Michal
Mrvka Jan
Reinwart Zdeněk

FC Playmakers Plzeň B - Do Dna B          3 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Křen Tomáš — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018

Rajtolar Stanislav 2
Rajtolar Jiří 1
Cink Jaroslav
Faltus Derek ŽK+ŽK
Folk Jan ŽK
Mašek Michal
Tachovský Miloslav
Čejka Lukáš 1
Šťastný Petr 1
Berger Jiří
Šťovíček Martin ŽK
Palka Karel
Mrázek Denis
Matulka David
Koudele Tadeáš
Fiedler Tomáš
Terč Pavel

3 promile - FC Playmakers Plzeň B          3 : 14    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Malcát David 2
Chejlava Petr 1
Hajšman Miroslav
Krysl Tomáš
Štrunc Jan
Rajtolar Stanislav 4
Folk Jan 3
Rajtolar Jiří 3
Cink Jaroslav 2
Mrvka Jan 2
Mašek Michal
Tachovský Miloslav

Dream Team - FC Playmakers Plzeň B          1 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika
20. 10. 2018

Tichý Daniel 1
Gutwirth Adam
Hovorka Radim
Macháč Oldřich
Macháček Martin
Soucop Josif
Vodráška Martin
Dvořák Michal 2
Cink Jaroslav
Faltus Derek
Mašek Michal
Mrvka Jan ŽK
Rajtolar Jiří

FC Playmakers Plzeň B - AC Shape          3 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

Faltus Derek 2
Rajtolar Jiří 1
Cink Jaroslav
Dvořák Michal
Mašek Michal
Mrvka Jan
Reis Václav
Juha Petr 1
Blažek Lukáš ŽK
Klouda Josef
Liberský David ŽK
Nevečeřal Jakub
Sládek Milan

FC Playmakers Plzeň B - FC Hombre          3 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Fürbacher Karel — Služba: Větrovská Veronika
27. 10. 2018

Dvořák Michal 1
Rajtolar Stanislav 1
Tachovský Miloslav 1
Cink Jaroslav
Rajtolar Jiří
Reinwart Zdeněk
Zahálka Vít 2
Adamčík Miroslav 1
Fakan Jan 1
Hřebec Jaroslav
Pitlík Karel