3.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Hajžman Michal4100.4
Hauser Martin190.114
Havlíček PavelExmet570.71
Herzog Ondřej020
Hora MatějFK Lochotín14111.27
Janošík Jan120.51
Loukota Filip490.44
Loužecký MichalFC Jerigo 1994 Plzeň170.14
Loužecký Petr13111.181
Míčko Lukáš551
Motyka Tomáš3130.232
Rada Vlastimil0100
Rollinger Jaroslav6140.43
Tengler Petr010
Zimmermann Tomáš10150.673
Žemlička Jiří030
Brankáři
hráč g/z z
Hora Matěj 11 1
Janošík Jan 8.5 2
Loužecký Michal 5.5 6
Motyka Tomáš 3.9 8
Tengler Petr 3 1
Odehrané zápasy

FC Predators - TJ Sokol Vejprnice          7 : 5    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Bešta Jiří 2
Červeňák Radim 2
Vild Jiří 1
Klesa Tomáš 1
Götz Daniel 1
Fryč Pavel
Bláha Etienne Michel
Procházka Mikoláš
Rýdl Jiří
Varga Denis
Varga Karel
Klíč Tomáš
Havlíček Pavel 2
Hora Matěj 2
Rollinger Jaroslav 1
Hauser Martin ŽK
Zimmermann Tomáš
Motyka Tomáš
Míčko Lukáš
Loukota Filip
Janošík Jan ŽK
Žemlička Jiří

TJ Sokol Vejprnice - FC Persie          2 : 10    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2018

Janošík Jan 1
Loužecký Michal 1
Loužecký Petr
Motyka Tomáš ŽK
Zimmermann Tomáš ŽK
Davídek Ondřej 3
Kosť Tomáš 2
Nevlazla Tomáš 2
Jandoš Michal 1
Malý Michal 1
Němček Miroslav 1
Kopecký Jiří
Kruml David
Pelán Petr

TJ Sokol Vejprnice - Bubudorf FC          5 : 11    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Havlíček Pavel 1
Hora Matěj 1
Loukota Filip 1
Míčko Lukáš 1
Zimmermann Tomáš 1
Hauser Martin
Rollinger Jaroslav
Huttr Šimon 5
Sommer Josef 3
Kapusta Lukáš 2
Hahner Tomáš 1
Císařovský Daniel
Hrách Jan ŽK
Kroupa Vojtěch
Pipich Marek ŽK

TJ Sokol Vejprnice - STB          3 : 6    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Hora Matěj 2
Míčko Lukáš 1
Loukota Filip
Loužecký Michal
Rada Vlastimil
Rollinger Jaroslav
Zimmermann Tomáš
Repka Michal 2
Stoček Štěpán 2
Vodrážka Pavel 2
Grůber Martin ŽK
Kindelmann Petr
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír
Zemko Dominik

TJ Sokol Vejprnice - Nabídka dne          4 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Hora Matěj 2
Míčko Lukáš 2
Hauser Martin
Loukota Filip
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Zimmermann Tomáš
Novák Jaroslav 1
Petrmichl Radek 1
Zahálka František 1
Hebr Václav
Holčák Michal
Hřebec Jaroslav
Luňák David
Směšný Michal

Doubr Hůd - TJ Sokol Vejprnice          7 : 1    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

Bohmann Filip 3
Vítek Dominik 2
Janka Jakub 1
Kilbergr Jan 1
Kůžel Martin
Opava Patrik
Roth Václav
Růžek Jíří
Švarc Matěj
Míčko Lukáš 1
Hajžman Michal
Hora Matěj
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Rollinger Jaroslav
Zimmermann Tomáš

TJ Sokol Vejprnice - AFK Hradiště 89          5 : 6    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Fürbacher Karel — Služba: Větrovská Veronika
27. 10. 2018

Loužecký Petr 5
Hauser Martin
Havlíček Pavel
Loužecký Michal
Rada Vlastimil
Rollinger Jaroslav
Zimmermann Tomáš
Kroc Jakub 3
Štícha Šimon 2
Kuneš Václav 1
Dumnický Michal ŽK
Gruber Petr
Kratochvíl Václav
Rada Matouš
Sichinger Petr

TJ Sokol Vejprnice - FC Fighters          3 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
3. 11. 2018

Hajžman Michal 2
Rollinger Jaroslav 1
Hauser Martin ŽK
Loužecký Petr
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Novák Miroslav 2
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Dočekal Pavel
Roztočil Jiří
Špic Štěpán
Štěpánek Petr ŽK

FC Internazionale - TJ Sokol Vejprnice          5 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Repka Michal
24. 3. 2019

Richter Patrik 3
Palkovič Pavol 1
Kushnir Dmytro 1
Ragančík Slavomír
Ponikelský Patrik
Angyal Marián
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Bernát Pavel
Viuseanco Oleg
Zimmermann Tomáš 1
Hajžman Michal
Hauser Martin
Hora Matěj
Loužecký Michal
Loužecký Petr
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Rollinger Jaroslav

TJ Sokol Vejprnice - FC Predators          5 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Větrovská Veronika
6. 4. 2019

Zimmermann Tomáš 3
Hajžman Michal 1
Loukota Filip 1
Loužecký Petr
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Rollinger Jaroslav
Žemlička Jiří
Bešta Jiří 1
Götz Daniel 1
Klíč Tomáš 1
Rýdl Jiří
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klesa Tomáš
Hromádka Pavel
Demitrov Michal
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří

FC Fighters - TJ Sokol Vejprnice          6 : 1    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Bernard Jan 2
Šolc David 2
Špic Štěpán 1
Vrba Lukáš 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Man Marek
Štěpánek Petr
Motyka Tomáš 1
Hajžman Michal
Hauser Martin ŽK
Rada Vlastimil
Rollinger Jaroslav

FC Persie - TJ Sokol Vejprnice          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika — Kulhánek Tomáš
28. 4. 2019

Budač Michal 1
Kosť Tomáš 1
Malý Michal 1
Šantín David 1
Šauer Dominik 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Kruml David
Pelán Petr
Hora Matěj 1
Hajžman Michal
Loukota Filip
Motyka Tomáš
Rollinger Jaroslav
Zimmermann Tomáš

Bubudorf FC - TJ Sokol Vejprnice          4 : 6    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Hahner Tomáš 2
Giňa Milan 1
Hrách Jan 1
Darda Zdeněk
Kroupa Vojtěch
Pipich Marek
Sommer Josef
Sovadina Jan
Veselý Štěpán
Loužecký Petr 2
Zimmermann Tomáš 2
Hora Matěj 1
Rollinger Jaroslav 1
Hajžman Michal
Motyka Tomáš
Žemlička Jiří

TJ Sokol Vejprnice - FC Internazionale          5 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Pelikán Jiří — Služba: Štefanová Eliška
11. 5. 2019

Havlíček Pavel 2
Loužecký Petr 1
Motyka Tomáš 1 ŽK
Zimmermann Tomáš 1 ŽK
Herzog Ondřej
Tengler Petr
Angyal Marián 1 ŽK
Richter Patrik 1
Viuseanco Oleg 1
Bernát Pavel
Hrabchak Denys
Jindra Václav
Kushnir Dmytro
Palkovič Pavol
Ponikelský Patrik

TJ Sokol Vejprnice - Doubr Hůd          2 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
11. 5. 2019

Loukota Filip 1
Motyka Tomáš 1
Herzog Ondřej
Loužecký Michal
Loužecký Petr ŽK
Zimmermann Tomáš
Zíka Michal 2
Růžek Jíří 1
Dolanský Kryštof 1
Chaloupka Matěj
Janka Jakub
Kůžel Martin
Švarc Matěj
Vítek Dominik
Zíka Marek
Bohmann Filip

STB - TJ Sokol Vejprnice          5 : 8    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šteinerová Kateřina
18. 5. 2019

Grůber Martin 1
Procházka Daniel 1
Procházka Michal 1
Repka Michal 1
Vodrážka Pavel 1
Roučka Filip
Stoček Štěpán
Světlík Vladimír
Hora Matěj 2
Loužecký Petr 2
Zimmermann Tomáš 2
Loukota Filip 1
Rollinger Jaroslav 1
Hajžman Michal
Havlíček Pavel
Loužecký Michal
Rada Vlastimil

Nabídka dne - TJ Sokol Vejprnice          1 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Malcát David — Štrunc Jan — Služba: Štefanová Eliška
26. 5. 2019

Novák Jaroslav 1
Holčák Michal
Křivánek Stanislav
Luňák David
Petrmichl Radek
Směšný Michal
Straka Michal ŽK
Loužecký Petr 1
Rollinger Jaroslav
Rada Vlastimil
Motyka Tomáš
Hajžman Michal
Loukota Filip
Hora Matěj
Havlíček Pavel
Hauser Martin ŽK
Zimmermann Tomáš ŽK

AFK Hradiště 89 - TJ Sokol Vejprnice          7 : 9    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Radič Lukáš
9. 6. 2019

Hasenöhrl Lukáš 3
Kuneš Václav 2
Gruber Petr 1
Štícha Šimon 1
Lusk Vojtěch
Rada Matouš
Sichinger Petr
Hora Matěj 3
Loužecký Petr 2
Rollinger Jaroslav 2
Hajžman Michal 1
Hauser Martin 1
Havlíček Pavel
Loužecký Michal