2.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Binter Aleš111
Hodys Tomáš150.2
Kolář Radim070
Kučera PetrBAF Žebrákův zen340.75
Navrátil PavelThe Wankers C040
Pavel Jiří150.2
Rom Filip230.671
Rubeš ZdeněkDTJ Klabava370.43
Smetana Jan111
Švec Petr670.86
Zahálka Luděk570.71
Zigmund Petr1142.75
Brankáři
hráč g/z z
Kolář Radim 5 4
Navrátil Pavel 2 4
Odehrané zápasy

Autobahn - SK Žraloci z Plzně          5 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Křivánek Stanislav 2
Jernek Petr 1
Jung Jan 1
Kolečko Martin 1
Barcal Jan
Hebr Václav
Hrdina Jan
Trylč Ladislav
Kučera Petr 1
Rubeš Zdeněk 1
Hodys Tomáš
Kolář Radim
Navrátil Pavel
Pavel Jiří
Švec Petr
Zahálka Luděk

Nová Hospoda - SK Žraloci z Plzně          0 : 6    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
9. 9. 2018

Bečaver Martin
Ficu Ladislav
Humpál David
Kubík Milan ŽK
Kulišan Stanislav
Valenta Václav
Velík Jakub
Vokáč Miroslav
Švec Petr 2
Zahálka Luděk 2
Kučera Petr 1
Rubeš Zdeněk 1
Kolář Radim
Navrátil Pavel

Oranjes B - SK Žraloci z Plzně          1 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
16. 9. 2018

Kotka František 1 ŽK
Hess Aleš
Mikeska Jan
Mikeska Jiří
Mravík Michal ŽK
Sinkule Michael
Švec Petr 3
Kučera Petr 1
Zahálka Luděk 1
Kolář Radim
Rubeš Zdeněk

SK Žraloci z Plzně - FC Brush          2 : 5    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Pavel Jiří 1
Smetana Jan 1
Hodys Tomáš
Kolář Radim
Rom Filip
Rubeš Zdeněk
Holický Marek 4
Javorský Michal 1
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš ŽK
Hosnedl Lukáš
Veselý Václav
Zdvořan Jiří

SK Žraloci z Plzně - Czech Made C          8 : 8    ( 4 : 5 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Běláčová Veronika
30. 9. 2018

Zigmund Petr 7
Hodys Tomáš 1
Kolář Radim
Rubeš Zdeněk
Švec Petr
Zahálka Luděk
Maur Matěj 4
Sojka Jan 3
Tětek Jakub 1
Lev Luboš
Repka Michal ŽK
Válek Matěj
Vodrážka Pavel

SK Žraloci z Plzně - FC 11° Excelent          3 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Rom Filip 2
Zigmund Petr 1
Kolář Radim
Navrátil Pavel
Pavel Jiří
Švec Petr
Zahálka Luděk
Roubal Jan 1
Zacharda Karel 1
Bohmann Filip
Hankovec Jan
Hankovec Jiří
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Švarc Matěj
Zíka Michal

Tahouni B - SK Žraloci z Plzně          6 : 4    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018

Juha Petr 3
Tyml Libor 3
Dvořák Jan
Henrich Pavel
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Zigmund Petr 2
Rubeš Zdeněk 1
Zahálka Luděk 1
Hodys Tomáš
Kolář Radim
Pavel Jiří
Rom Filip ŽK+ŽK
Švec Petr

Del Fuego FC Holýšov B - SK Žraloci z Plzně          1 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Votýpková Kristýna
21. 10. 2018

Heinz Jakub 1
Hladík Drahoslav
Múčka Jakub
Myška Michal
Pagáč Jaroslav
Pinker Petr
Vitásek Lukáš
Binter Aleš 1
Švec Petr 1
Zahálka Luděk 1
Zigmund Petr 1
Hodys Tomáš
Kučera Petr
Navrátil Pavel
Pavel Jiří
Rubeš Zdeněk