Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 -

FC Palasio Plzeň - The Wankers          4 : 0    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šašek Šimon (služba)
28. 1. 2023 | 16:30

Hradecký Dominik 1
Kužma Marek 1
Souček David 1 2
Svítil Ondřej 1
Doležal Jakub
Suchý Vojtěch
Štolle Dominik 1
Ždych Jakub 1
Diviš Jan
Kovářík Petr
Kratochvíl Václav
Malý Michal
Matlák David ŽK
Mudra Lukáš
Sinkule Michael
Šubrt Václav

Moes & Dragonflies - FC Palasio Plzeň          0 : 6    ( 0 : 6 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šašek Šimon (služba)
28. 1. 2023 | 17:00

Bláha Pavel
Bruml Martin
Kepka Karel
Klečka Václav
Kolečko Petr
Krejča Jan
Hradecký Dominik 2 1
Doležal Jakub 1
Svítil Ondřej 1 2
Štolle Dominik 1
Ždych Jakub 1 1
Kužma Marek 1
Souček David
Suchý Vojtěch 1

The Wankers - Moes & Dragonflies          1 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Šašek Šimon (služba)
28. 1. 2023 | 17:30

Matlák David 1
Kovářík Petr 1
Kratochvíl Václav
Malý Michal
Mudra Lukáš
Sinkule Michael
Šubrt Václav
Bláha Pavel
Bruml Martin
Kepka Karel
Klečka Václav
Kolečko Petr ŽK
Krejča Jan

Tahouni - Hurikáni          2 : 5    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Šašek Šimon (služba)
28. 1. 2023 | 18:00

Mitas Martin 1
Rous Radek 1
Bláha Zdeněk
Kalina Pavel
Pechr Jiří 1
Picek Jan 1
Tyml Libor
Krysl Kamil 2 1
Čorňák Jiří 1
Monhart Aleš 1
Sklenář Václav 1
Berger Jiří
Cimbota Zdeněk 1
Koranda Adam 1
Otto Daniel

Do Dna - Tahouni          1 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Šašek Šimon (služba)
28. 1. 2023 | 18:30

Mašek Josef 1
Fiedler Tomáš 1
Jaroš Zbyněk
Kocourek Vít
Koudele Tadeáš
Půta Tomáš
Strejc David
Bláha Zdeněk
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Picek Jan
Rous Radek
Tyml Libor

Hurikáni - Do Dna          0 : 3    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Šašek Šimon (služba)
28. 1. 2023 | 19:00

Berger Jiří
Cimbota Zdeněk
Čorňák Jiří
Koranda Adam
Krysl Kamil
Monhart Aleš
Otto Daniel
Sklenář Václav
Mašek Josef 2
Koudele Tadeáš 1
Fiedler Tomáš
Jaroš Zbyněk
Kocourek Vít ŽK
Půta Tomáš 3
Strejc David

Starý Plzenec - FC Buccaneers          2 : 3    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub (p) — Charužínová Denisa (služba) — Onody Jakub (p)
29. 1. 2023 | 19:00

Brejcha Pavel 1
Brejcha Vladimír 1
Parlásek Josef ŽK
Pata Tomáš
Spálenský Přemysl 2
Vlček Jan
Volín Stanislav
Vyskočil Jan ŽK
Rychnovský Martin 2 1
Tutzký Filip 1
Štefl Matěj
Sedláček Čeněk
Hora Petr
Rokyta Tomáš
Papán Julius 1
Moravanský Jan
Krinke David 1
Vít Pavel

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Palasio Plzeň 7 5 2 0 27 : 8  ( 19 ) 17
2. Hurikáni 7 5 0 2 21 : 18  ( 3 ) 15
3. The Wankers 7 5 0 2 18 : 12  ( 6 ) 15
4. FC Buccaneers 7 4 1 2 20 : 18  ( 2 ) 13
5. Do Dna 7 4 1 2 19 : 13  ( 6 ) 13
6. Starý Plzenec 7 2 0 5 17 : 22  ( -5 ) 6
7. Tahouni 7 1 0 6 14 : 22  ( -8 ) 3
8. Moes & Dragonflies 7 0 0 7 8 : 31  ( -23 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Denk Patrik (FC Palasio Plzeň) 6 2
2. Mašek Josef (Do Dna) 5 1.67
3. Parlásek Josef (Starý Plzenec) 5 1
4. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 5 1
5. Čejka Lukáš (Hurikáni) 5 1
6. Sklenář Václav (Hurikáni) 5 0.71
7. Fořt Jiří (Moes & Dragonflies) 4 0.8
8. Koudele Tadeáš (Do Dna) 4 0.67
9. Rous Radek (Tahouni) 4 0.57
10. Koranda Adam (Hurikáni) 4 0.57

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Bykov Jaroslav (FC Palasio Plzeň) 1.6 5
2. Sinkule Michael (The Wankers) 1.7 3
3. Papán Julius (FC Buccaneers) 1.8 5
4. Will Jan (Starý Plzenec) 2.3 4
5. Strejc David (Do Dna) 2.3 4
6. Diviš Jan (The Wankers) 2.3 3
7. Berger Jiří (Hurikáni) 2.5 4
8. Cimbota Zdeněk (Hurikáni) 2.7 3
9. Kalina Pavel (Tahouni) 3.1 7
10. Krejča Jan (Moes & Dragonflies) 4 6

Asistence

# jméno asistence a/z
1. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 7 1.4
2. Rychnovský Martin (FC Buccaneers) 6 0.86
3. Čejka Lukáš (Hurikáni) 5 1
4. Spálenský Přemysl (Starý Plzenec) 5 1
5. Brejcha Pavel (Starý Plzenec) 4 0.8
6. Štolle Dominik (FC Palasio Plzeň) 4 0.8
7. Sklenář Václav (Hurikáni) 4 0.57
8. Bláha Zdeněk (Tahouni) 4 0.57
9. Tušek Martin (FC Buccaneers) 3 1.5
10. Půta Tomáš (Do Dna) 3 1.5

Kanadské bodování

# jméno body b + a b/z
1. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 12 5 + 7 2.4
2. Čejka Lukáš (Hurikáni) 10 5 + 5 2
3. Sklenář Václav (Hurikáni) 9 5 + 4 1.29
4. Rychnovský Martin (FC Buccaneers) 8 2 + 6 1.14
5. Brejcha Pavel (Starý Plzenec) 7 3 + 4 1.4
6. Štolle Dominik (FC Palasio Plzeň) 7 3 + 4 1.4
7. Spálenský Přemysl (Starý Plzenec) 7 2 + 5 1.4
8. Denk Patrik (FC Palasio Plzeň) 6 6 + 0 2
9. Mašek Josef (Do Dna) 6 5 + 1 2
10. Parlásek Josef (Starý Plzenec) 6 5 + 1 1.2