Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC Playmakers Plzeň B - AC Shape          5 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Sypták Petr — Služba: Charužínová Denisa
23. 10. 2021 | 11:00

Pondělík Ondřej 2
Rajtolar Jiří 2
Svoboda Daniel 1
Faltus Derek
Kružej Luděk
Mašek Michal
Rajtolar Stanislav
Blažek Lukáš 1
Liberský David 1
Ivanov Zlatomir
Kuna Marek
Lešťan Jaroslav ŽK
Zítek Jakub

FC Důraz - Camerlengo          15 : 4    ( 7 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Charužínová Denisa
24. 10. 2021 | 09:00

Anděl Jakub 5
Macoun Daniel 5
Pojer Daniel 3
Kouřil Matěj 2
Beneš Martin
Hladký Filip
Kalaš Petr
Hodan Michael 3
Sikyta Jakub 1
Oliverius Jakub
Straka Martin
Svoboda Tomáš
Šoltys Miloslav

Plzeňský ležák - Green Rebels          5 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Pospíšil Jakub — Služba: Charužínová Denisa
24. 10. 2021 | 11:00

Kuncendorfer Jan 3
Stupka Lukáš 1
Vričan Jiří 1
Ernst Tomáš
Kračmer Marek
Matula Patrik
Vričan Martin
Popel David 3
Eršek Roman 1
Malý Adam 1
Bouzek Tomáš
Honomichl David
Rosocha Lukáš
Šticha Miroslav
Štichová Lucie
Zýka Tomáš

SK Šeptem - Tvoje máma          5 : 4    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Charužínová Denisa
24. 10. 2021 | 12:00

Bodanský Michal 3
Kalabza Josef 1
Martiška Ivan 1
Behenský David
Kratochvíl Václav
Kotík Ondřej 3
Gutwirth Adam 1
Dumnický Michal
Jurek Petr
Mařík David
Pták Ondřej
Rosocha Bohumil

Autobahn - Moes & Dragonflies          2 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Větrovská Veronika — Služba: Charužínová Denisa
24. 10. 2021 | 16:00

Vladař David 1
Krinke David 1
Ulrych Jan
Trylč Jakub
Sosnovec Roman
Procházka Mikoláš
Křivánek Stanislav
Kolečko Martin ŽK
Jernek Petr
Hrdina Jan
Hebr David
Bruml Martin 1
Kopcsák Jozef 1
Bílý Radek
Bittermann Zdeněk ŽK
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Krejča Jan
Mitas Martin

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Důraz 8 6 0 2 49 : 21  ( 28 ) 18
2. SK Šeptem 8 5 1 2 38 : 24  ( 14 ) 16
3. Tvoje máma 8 5 1 2 29 : 17  ( 12 ) 16
4. Green Rebels 8 3 3 2 33 : 26  ( 7 ) 12
5. Moes & Dragonflies 8 3 1 4 32 : 26  ( 6 ) 10
6. Plzeňský ležák 7 2 2 3 26 : 34  ( -8 ) 8
7. FC Playmakers Plzeň B 7 2 2 3 22 : 37  ( -15 ) 8
8. Autobahn 8 1 4 3 20 : 30  ( -10 ) 7
9. AC Shape 8 2 1 5 20 : 31  ( -11 ) 7
10. Camerlengo 8 2 1 5 26 : 49  ( -23 ) 7

Střelci

# jméno góly g/z
1. Anděl Jakub (FC Důraz) 18 2.25
2. Martiška Ivan (SK Šeptem) 13 1.63
3. Malý Adam (Green Rebels) 12 1.5
4. Kalabza Josef (SK Šeptem) 11 1.38
5. Bodanský Michal (SK Šeptem) 9 1.8
6. Dumnický Michal (Tvoje máma) 9 1.13
7. Koc Václav (Camerlengo) 7 3.5
8. Macoun Daniel (FC Důraz) 7 1.75
9. Forman Jakub (FC Důraz) 7 1.17
10. Sikyta Jakub (Camerlengo) 7 1

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Jurek Petr (Tvoje máma) 1.8 6
2. Krejča Jan (Moes & Dragonflies) 2.6 5
3. Beneš Martin (FC Důraz) 2.6 8
4. Behenský David (SK Šeptem) 3.1 7
5. Honomichl David (Green Rebels) 3.7 6
6. Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň B) 3.8 5
7. Zítek Jakub (AC Shape) 3.9 8
8. Hebr Václav (Autobahn) 4 5
9. Kaiser Daniel (Moes & Dragonflies) 4.3 3
10. Stuchl Václav (Plzeňský ležák) 4.3 3