Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

FK Lochotín B - 3 promile          5 : 7    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Onody Jakub — Služba: Charužínová Denisa
23. 10. 2021 | 11:00

Kolouch Petr 3
Havlas Marek 1 ŽK
Kovács Michal 1
Hajžman Marek
Javorský Milan
Kocour Stanislav
Salák Patrik
Chejlava Petr 2
Sklenář Václav 2
Štrunc Jan 2
Krysl Tomáš 1
Antony Štefan
Cimbota Zdeněk
Pelikán Jiří

Krvavá Tlačenka - FC Blizzard          2 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Onody Jakub — Služba: Charužínová Denisa
23. 10. 2021 | 12:00

Grätsch Dominik 2
Hrdlička Petr
Kolář Václav
Mařík Matyáš
Mašek Jakub
Mašek Michal
Šmídl Milan
Zmrazek Josef
Havlíček Martin 2
Formánek Miroslav 1
Malý Adam 1
Běl Michal
Najman Ondřej
Trojek Tomáš

SK Splávek Nová Ves - Czech Made          3 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Pospíšil Jakub — Služba: Charužínová Denisa
24. 10. 2021 | 10:00

Gillich Tomáš 1
Sojka Jan 1 ŽK
Veselý Tomáš 1
Hoger Aleš
Holeček Tomáš
Šik Michal
Štefánek David
Plzák Patrik 2
Suja Ján 1
Eršek Roman 1
Popel David 1
Matulka David
Křen Tomáš
Král Ondřej ŽK
Kanát Martin
Honomichl David
Bittermann Zdeněk

Drebins Team - FC Inter Plzeň          4 : 7    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Větrovská Veronika — Zemko Dominik — Služba: Charužínová Denisa
24. 10. 2021 | 14:00

Pecháček Jakub 2
Černý Michal 1
Urban Lukáš 1
Černý Vladimír
Feigerle Tomáš
Langmajer Martin
Lukavský Jindřich
Starý Jiří
Meszaros Michal 3
Frank Pavel 2
Holub Adam 1
Šebek Jan 1
Duchoň Radek
Grubr Tomáš

The Wankers B - FC Palasio Plzeň          1 : 3    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Větrovská Veronika — Zemko Dominik — Služba: Charužínová Denisa
24. 10. 2021 | 15:00

Navrátil Pavel 1
Diviš Jan
Kroc Jakub
Matlák David
Pressl Jan
Suda Pavel
Suda Václav
Denk Patrik 2 ŽK
Hradecký Dominik 1
Kalčík Petr
Král Michal
Kypta Martin
Skalozubov Yuriy
Suchý Vojtěch
Volena Josef

Pumidas B - FC Kojak          0 : 11    ( 0 : 6 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Větrovská Veronika — Služba: Charužínová Denisa
24. 10. 2021 | 17:00

Barcal Jan
Doležal Miloš
Hanuš Jaromír
Hanuš Lukáš ŽK
Konáš David
Kuna Václav
Máj Dalibor
Křížek David 5
Rubáš Michal 4
Břicháček Jaroslav 1
Holub Lukáš 1
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Valenta Pavel

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Blizzard 9 7 2 0 52 : 14  ( 38 ) 23
2. FC Palasio Plzeň 8 7 1 0 39 : 13  ( 26 ) 22
3. FK Lochotín B 7 6 0 1 47 : 26  ( 21 ) 18
4. Krvavá Tlačenka 8 5 0 3 43 : 26  ( 17 ) 15
5. The Wankers B 9 4 2 3 35 : 31  ( 4 ) 14
6. 3 promile 8 4 0 4 37 : 40  ( -3 ) 12
7. FC Inter Plzeň 9 3 1 5 42 : 46  ( -4 ) 10
8. Czech Made 9 3 1 5 36 : 53  ( -17 ) 10
9. Drebins Team 8 2 2 4 19 : 23  ( -4 ) 8
10. FC Kojak 9 2 2 5 26 : 43  ( -17 ) 8
11. Pumidas B 9 0 2 7 21 : 62  ( -41 ) 2
12. SK Splávek Nová Ves 7 0 1 6 12 : 32  ( -20 ) 1

Střelci

# jméno góly g/z
1. Havlíček Martin (FC Blizzard) 15 2.14
2. Formánek Miroslav (FC Blizzard) 13 1.44
3. Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 10 1.11
4. Grätsch Dominik (Krvavá Tlačenka) 9 2.25
5. Křížek David (FC Kojak) 8 2
6. Kovács Michal (FK Lochotín B) 8 1.6
7. Kristl Tomáš (Krvavá Tlačenka) 8 1.6
8. Mašek Jakub (Krvavá Tlačenka) 8 1.14
9. Angermayer Patrick (The Wankers B) 8 1
10. Meszaros Michal (FC Inter Plzeň) 7 1.75

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Běl Michal (FC Blizzard) 1.6 9
2. Suchý Vojtěch (FC Palasio Plzeň) 1.7 6
3. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 2.3 4.42
4. Tříska Jakub (FK Lochotín B) 2.3 3
5. Diviš Jan (The Wankers B) 2.6 5
6. Feigerle Tomáš (Drebins Team) 2.9 7
7. Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 3.1 7
8. Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 3.8 4
9. Hoger Aleš (SK Splávek Nová Ves) 4 7
10. Pelikán Jiří (3 promile) 4 3