Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

BAF Žebrákův zen - Drebins Team B WSA          5 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Štefanová Eliška
2. 8. 2020 | 13:00

Benedikt Martin 1
Černý Jan 1
Černý Ota 1
Kocáb Jan 1
Pěnek Jan 1
Belina Ladislav
Kučera Petr
Reichman Michal 1
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Pecháček Jakub
Urban Lukáš

Warriors B - Tigons          8 : 4    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 14:00

Sládek Michal 3
Křen Tomáš 2
Turek David 2
Archalous Matěj 1
Nikolov Jakub
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk
Šašek Jan 3
Panský Josef 1
Fajfrlík Karel
Frémund Adam
Šauer Dominik
Švenda Jaroslav
Vořech Jan

FC Predators - Legendární Háčkovo Levá          4 : 7    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 15:00

Götz Daniel 3
Vild Jiří 1
Hromádka Pavel
Klíč Tomáš
Rýdl Jiří
Varga Karel
Kadlec Jaroslav 3
Čimera Radek 2
Brožek Martin 1
Růžek Tomáš 1
Fremr Jan

International - No Star          2 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 16:00

Dinchev Plamen 1
Gyula Béla 1
Mazurkiewicz Arkadiusz
Melnyk Tomáš
Pieniak Daniel
Sedláček Marek
Baloun Patrik
Toušek Martin
Toušek David
Sikora Ondřej
Neubauer Lukáš
Moravanský Michal
Modrák Josef
Mikoláš Jakub
Hess Daniel
Bykov Jaroslav
Žurek Martin

Doubr Hůd - Legendární Háčkovo Levá          5 : 2    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 16:00

Zíka Michal 2
Vítek Dominik 1
Roth Václav 1
Rosocha Lukáš 1
Kůžel Martin
Chaloupka Matěj
Švarc Daniel
Švarc Matěj
Dolanský Kryštof
Bohmann Filip
Brožek Martin 1
Kadlec Jaroslav 1
Čimera Radek
Fremr Jan
Růžek Tomáš

Doubr Hůd - No Star          5 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 17:00

Zíka Michal 2
Dolanský Kryštof 1
Vítek Dominik 1
Švarc Daniel 1
Švarc Matěj
Roth Václav
Rosocha Lukáš
Kůžel Martin
Chaloupka Matěj
Bohmann Filip
Modrák Josef 2
Baloun Patrik
Toušek Martin
Toušek David
Sikora Ondřej
Neubauer Lukáš
Moravanský Michal
Mikoláš Jakub
Hess Daniel
Bykov Jaroslav
Žurek Martin

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Tigons 8 7 0 1 70 : 16  ( 54 ) 21
2. Doubr Hůd 8 6 0 2 44 : 15  ( 29 ) 18
3. Warriors B 8 6 0 2 45 : 26  ( 19 ) 18
4. BAF Žebrákův zen 8 5 0 3 50 : 23  ( 27 ) 15
5. International 8 4 0 4 34 : 47  ( -13 ) 12
6. Legendární Háčkovo Levá 8 2 0 6 32 : 56  ( -24 ) 6
7. No Star 8 2 0 6 21 : 65  ( -44 ) 6
8. Drebins Team B WSA 8 2 0 6 28 : 35  ( -7 ) 6
9. FC Predators 8 2 0 6 30 : 71  ( -41 ) 6

Střelci

# jméno góly g/z
1. Zíka Michal (Doubr Hůd) 24 3
2. Sládek Michal (Warriors B) 20 2.86
3. Hos Josef (BAF Žebrákův zen) 13 2.17
4. Benedikt Martin (BAF Žebrákův zen) 12 1.71
5. Frémund Adam (Tigons) 12 1.71
6. Janouškovec Tomáš (Tigons) 10 1.67
7. Bystřický Jan (Tigons) 9 1.8
8. Šroubek Jakub (Tigons) 9 1.8
9. Götz Daniel (FC Predators) 9 1.13
10. Dinchev Plamen (International) 9 1.13

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Kůžel Martin (Doubr Hůd) 2 7
2. Pěnek Jan (BAF Žebrákův zen) 2.7 7
3. Vinický Zdeněk (Warriors B) 3.3 8
4. Sedláček Marek (International) 3.8 4
5. Švenda Jaroslav (Tigons) 5 7
6. Feigerle Tomáš (Drebins Team B WSA) 5 5
7. Bykov Jaroslav (No Star) 7 5
8. Fremr Jan (Legendární Háčkovo Levá) 7.4 7
9. Hromádka Pavel (FC Predators) 8.6 7