Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

Kanonýři - Moes          10 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Štefanová Eliška
2. 8. 2020 | 13:00

Mudra Lukáš 3
Folk Jan 2
Polák Lukáš 2
Černý Dominik 1
Duchek Dominik 1
Hraběta Václav 1
Feifrlík Jakub
Kouřil Matěj
Prach Matyáš
Bláha Pavel
Kepka Karel
Klečka Václav
Kutlák Jiří
Mitas Martin
Starý Jan

MD Elektronik C.F. - FC Stars Plzeň          3 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Štefanová Eliška
2. 8. 2020 | 13:00

Straluciuc Roland 1
Popule Michal 1
Korčík Radek 1
Beneš Lukáš
Mrhal David
Kostroun Filip
Korčík Roman
Korčík Martin
Drozda Karel
Švehla Martin
Kohút Lukáš 1
Jurčenko Kirill
Lysek Dominik ŽK
Lysek Jaroslav
Negru Maxim
Tóth Mikuláš

FC Persie - MD Elektronik C.F.          4 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 14:00

Jandoš Michal 2
Kruml David 1
Malý Pavel 1
Černý Tomáš
Davídek Ondřej
Kosť Tomáš
Pelán Petr
Polák Petr
Pressl Jan
Popule Michal 2
Korčík Martin 1
Beneš Lukáš
Straluciuc Roland
Mrhal David
Kostroun Filip
Korčík Roman
Korčík Radek
Drozda Karel
Švehla Martin

Kanonýři - FC DAB B          2 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 14:00

Folk Jan 1
Kouřil Matěj 1
Černý Dominik
Duchek Dominik
Feifrlík Jakub
Hraběta Václav
Mudra Lukáš
Polák Lukáš
Prach Matyáš
Klich Patrik 1
Pitlík Karel 1
Jebas Jan
Kubík Tomáš
Sinkule Michael
Syrovátka Jiří
Šura Dominik

FC Vallecas - FC Stars Plzeň          8 : 2    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 15:00

Novák Daniel 2
Velík Jakub 2
Javorský Štěpán 2
Janovský Karel 1
Plaščiak Patrik 1
Soukup Petr
Anton Jaroslav
Nevečeřal Jakub
Fronk Michal
Žežulka Petr
Tóth Mikuláš 2
Jurčenko Kirill
Kohút Lukáš
Lysek Dominik ŽK
Lysek Jaroslav
Negru Maxim

Pilsen Boys - Moes          2 : 4    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Štefanová Eliška — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 15:00

Kotlár Lukáš 1
Tintěra Lukáš 1
Černý Tomáš
Vondrášek Dominik
Šloufová Michaela
Ševčík Filip
Schmirler David
Psohlavec Aleš
Němec Ondřej ŽK
Kulda Daniel
Zapletal Jiří
Kepka Karel 2
Klečka Václav 1
Starý Jan 1
Bláha Pavel
Fořt Jiří
Kutlák Jiří
Mitas Martin
Pšenička Emil

Pilsen Boys - FC DAB B          8 : 6    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Minaříková Pavlína
2. 8. 2020 | 16:00

Kotlár Lukáš 3 ŽK
Tintěra Lukáš 3 ŽK
Schmirler David 2
Vondrášek Dominik
Šloufová Michaela
Ševčík Filip
Psohlavec Aleš
Němec Ondřej
Kulda Daniel
Zapletal Jiří
Pitlík Karel 4
Klich Patrik 1
Šura Dominik 1
Jebas Jan
Kubík Tomáš ŽK
Sinkule Michael
Syrovátka Jiří

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Kanonýři 8 7 1 0 54 : 17  ( 37 ) 22
2. FC Vallecas 8 6 1 1 47 : 18  ( 29 ) 19
3. FC Persie 8 5 1 2 30 : 34  ( -4 ) 16
4. FC DAB B 8 3 2 3 33 : 30  ( 3 ) 11
5. FC Debakl 8 2 2 4 30 : 35  ( -5 ) 8
6. Moes 8 2 2 4 21 : 37  ( -16 ) 8
7. FC Stars Plzeň 8 2 1 5 34 : 43  ( -9 ) 7
8. MD Elektronik C.F. 8 2 0 6 34 : 36  ( -2 ) 6
9. Pilsen Boys 8 2 0 6 25 : 58  ( -33 ) 6

Střelci

# jméno góly g/z
1. Pitlík Karel (FC DAB B) 14 1.75
2. Hasler Miroslav (FC Debakl) 12 1.71
3. Malý Pavel (FC Persie) 11 1.83
4. Plaščiak Patrik (FC Vallecas) 10 1.67
5. Mudra Lukáš (Kanonýři) 10 1.67
6. Palkovič Pavol (FC Stars Plzeň) 10 1.67
7. Švarc Karel (FC Vallecas) 8 1.6
8. Fořt Jiří (Moes) 8 1.33
9. Kotlár Lukáš (Pilsen Boys) 7 1.17
10. Toma Gabriel (MD Elektronik C.F.) 7 1.17

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Kouřil Matěj (Kanonýři) 2.1 8
2. Anton Jaroslav (FC Vallecas) 2.6 7
3. Jebas Jan (FC DAB B) 3.8 8
4. Kutlák Jiří (Moes) 4 4
5. Černý Tomáš (FC Persie) 4.3 7
6. Wurll Tomáš (FC Stars Plzeň) 4.3 3
7. Kulišan Stanislav (FC Debakl) 4.4 7
8. Růžička Karel (MD Elektronik C.F.) 5.2 6
9. Negru Maxim (FC Stars Plzeň) 5.8 4
10. Vondrášek Dominik (Pilsen Boys) 6.4 7