Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 -

Do Dna - FC Remi          1 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
1. 3. 2020 | 17:30

Čejka Lukáš 1
Heller David
Krysl Kamil
Palka Karel
Pavlíček Lukáš
Přibáň Tadeáš
Půta Tomáš
Rychna Radek
Šťastný Petr
Šulc Jan 2 1
Trojovský Martin 2
Vohrna Marek 1 1
Bendl Petr
Krejčí Pavel
Malý Adam
Suchý Vojtěch
Šindelář David
Škarda Petr 2

FK Vítr z plachet - Blázni z kapsy          5 : 1    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
1. 3. 2020 | 20:30

Kropáček René 4
Turek Jan 1 2
Böhm Lukáš 1
Brabec David
Grätsch Dominik 1
Havlas Marek 1
Tříska David
Spálenský Přemysl 1
Adamovič Daniel
Volín Stanislav
Souček David
Chocholoušek Ondřej
Hradecký Dominik
Havlíček Pavel
Domabyl Patrik
Denk Patrik 1
Černý Daniel
Zelený Tomáš

Střelci

# jméno góly g/z
1. Kropáček René (FK Vítr z plachet) 5 2.5
2. Šulc Jan (FC Remi) 3 1.5
3. Trojovský Martin (FC Remi) 3 1.5
4. Filipec Lukáš (FK Vítr z plachet) 2 2
5. Čejka Lukáš (Do Dna) 2 1
6. Havlas Marek (FK Vítr z plachet) 2 1
7. Spálenský Přemysl (Blázni z kapsy) 2 1
8. Černý Daniel (Blázni z kapsy) 2 1
9. Matulka David (Do Dna) 1 1
10. Bendl Petr (FC Remi) 1 0.5

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Suchý Vojtěch (FC Remi) 2 2
2. Turek Jan (FK Vítr z plachet) 2.5 2
3. Rychna Radek (Do Dna) 4 2

Asistence

# jméno asistence a/z
1. Grätsch Dominik (FK Vítr z plachet) 3 1.5
2. Škarda Petr (FC Remi) 2 2
3. Denk Patrik (Blázni z kapsy) 2 1
4. Brabec David (FK Vítr z plachet) 2 1
5. Turek Jan (FK Vítr z plachet) 2 1
6. Hejnal Michal (FC Remi) 1 1
7. Houdek Petr (Blázni z kapsy) 1 1
8. Vohrna Marek (FC Remi) 1 0.5
9. Šťastný Petr (Do Dna) 1 0.5
10. Malý Adam (FC Remi) 1 0.5

Kanadské bodování

# jméno body b + a b/z
1. Kropáček René (FK Vítr z plachet) 6 5 + 1 3
2. Šulc Jan (FC Remi) 4 3 + 1 2
3. Trojovský Martin (FC Remi) 3 3 + 0 1.5
4. Havlas Marek (FK Vítr z plachet) 3 2 + 1 1.5
5. Turek Jan (FK Vítr z plachet) 3 1 + 2 1.5
6. Grätsch Dominik (FK Vítr z plachet) 3 0 + 3 1.5
7. Filipec Lukáš (FK Vítr z plachet) 2 2 + 0 2
8. Černý Daniel (Blázni z kapsy) 2 2 + 0 1
9. Spálenský Přemysl (Blázni z kapsy) 2 2 + 0 1
10. Čejka Lukáš (Do Dna) 2 2 + 0 1