Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

Hurikáni - Oranjes          5 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019 | 10:00

Čejka Lukáš 2
Kepka Tomáš 2
Čorňák Jiří 1
Berger Jiří
Cimbota Zdeněk
Monhart Aleš
Titěra Jan 2
Kugler Martin 1 ŽK
Flachs Robert
Hess Aleš
Kadlec Michal
Kalaš Pavel
Klečka Daniel ŽK
Nový Josef
Vachovec Michal ŽK

FC DAB - Real Plzeň          10 : 2    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019 | 12:00

Schleis Karel 2
Gita Tomáš 2
Potoček Matěj 2
Tichý Daniel 2
Šura Dominik 2
Vojáček Michal
Šmůla Filip
Fakan Jan
Růžička Jan
Lecjaks Lukáš
Vojta Dominik
Ficu Ladislav 2
Kopcsák Jozef
Krýda Martin
Valenta Václav
Zítek Jakub

FC Brush - Seladons United          4 : 11    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Služba: Větrovská Veronika — Hess Aleš
2. 11. 2019 | 14:00

Tančous Jakub 3
Javorský Michal 1
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš
Veselý Václav
Zdvořan Jiří
Bělohlávek Martin 3
Zimmermann Lukáš 3
Dřímal Michal 2
Dřímal Miloš 1
Novák Vladislav 1
Vaník Rostislav 1
Klička Jakub
Krč Daniel
Somolík Petr

FC RS - Tahouni B          4 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal
3. 11. 2019 | 12:00

Skala Petr 2
Bass David 1
Tillinger Michal 1
Hejsek Jiří
Hladík Drahoslav
Stehlík Jiří
Angermayer Patrick 2
Kalina Pavel
Kepka Karel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Procházka Martin

FC Fighters - FC 11° Excelent          7 : 1    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Roučka Filip
3. 11. 2019 | 14:00

Špic Štěpán 2
Anděl Jakub 1
Forman Jakub 1
Novák Miroslav 1
Sedlák Jan 1
Vrba Lukáš 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Dočekal Pavel
Zíka Michal 1
Bohmann Filip
Hankovec Jan
Helma Václav
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Švarc Daniel
Švarc Matěj

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Fighters 9 8 1 0 82 : 18  ( 64 ) 25
2. FC DAB 9 6 3 0 50 : 17  ( 33 ) 21
3. Hurikáni 9 5 2 2 44 : 34  ( 10 ) 17
4. FC 11° Excelent 9 5 1 3 52 : 31  ( 21 ) 16
5. Seladons United 9 4 2 3 41 : 49  ( -8 ) 14
6. FC RS 9 4 0 5 38 : 51  ( -13 ) 12
7. Tahouni B 9 3 0 6 28 : 45  ( -17 ) 9
8. FC Brush 9 2 1 6 24 : 51  ( -27 ) 7
9. Oranjes 9 2 0 7 29 : 74  ( -45 ) 6
10. Real Plzeň 9 1 0 8 34 : 52  ( -18 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Špic Štěpán (FC Fighters) 18 2.25
2. Novák Miroslav (FC Fighters) 14 1.75
3. Palka Karel (FC 11° Excelent) 13 2.6
4. Anděl Jakub (FC Fighters) 13 2.17
5. Zíka Michal (FC 11° Excelent) 13 1.63
6. Bělohlávek Martin (Seladons United) 13 1.44
7. Titěra Jan (Oranjes) 10 2
8. Tichý Daniel (FC DAB) 10 1.25
9. Cimbota Zdeněk (Hurikáni) 10 1.11
10. Porada Petr (FC RS) 9 1.5

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Lecjaks Lukáš (FC DAB) 1.9 7
2. Diviš Jakub (FC Fighters) 2 9
3. Berger Jiří (Hurikáni) 3.8 8
4. Kůžel Martin (FC 11° Excelent) 3.9 8
5. Šoltys Miloslav st. (FC RS) 4.8 4
6. Kalina Pavel (Tahouni B) 5 9
7. Hosnedl Lukáš (FC Brush) 5 7
8. Hladík Drahoslav (FC RS) 5 3
9. Zítek Jakub (Real Plzeň) 5.5 6
10. Klička Jakub (Seladons United) 5.9 8