Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

Warriors - Pumidas B          3 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Sypták Petr
14. 9. 2019 | 11:00

Forghieri Daniel 1
Malcát David 1
Radič Lukáš 1
Tvrz Tomáš
Štrunc Jan
Suchý Pavel
Reiser Ondřej
Laštovka Jakub
Koryťák Tomáš
Vinický Zdeněk
Spörl Rudolf 2
Barcal Jan 1
Lhoták Zdeněk 1
Hanuš Jaromír
Konáš David
Nguyen Son Huy

FC Hombre - Green Rebels          2 : 5    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2019 | 15:00

Pitlík Karel 1 ŽK
Směšný Michal 1
Adamčík Miroslav
Křížek Daniel
Rosocha Marek
Zahálka Vít
Kovářík Jan 2
Zýka Tomáš 2
Eršek Roman 1
Honomichl David
Janoušek Vojtěch
Malý Adam
Šticha Miroslav
Vajskébr Michal

DTJ Klabava - Plzeňský ležák          10 : 4    ( 4 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Maišlová Lucie — Sypták Petr
15. 9. 2019 | 16:00

Mertl Tomáš 3
Pejchar Tomáš 3
Kypta Martin 2
Švec Petr 1
Vaňourek Tomáš 1
Rubeš Zdeněk
Světlík Petr
Zahálka Luděk
Holý Michal 3
Ernst Tomáš 1
Helma Karel
Štván Vojtěch
Vričan Martin
Zdvořan Jiří

Tvoje máma - Tahouni          3 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2019 | 17:00

Dumnický Michal 2
Bejček Jiří 1
Baumruk Martin ŽK
Jurek Petr
Kotík Ondřej
Mařík David
Pták Ondřej
Rosocha Bohumil
Vítovec Martin
Angermayer Patrick 1
Bock Petr
Juha Petr
Kalina Pavel
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Rous Radek
Tyml Libor

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. DTJ Klabava 2 2 0 0 13 : 5  ( 8 ) 6
2. Tvoje máma 2 2 0 0 6 : 3  ( 3 ) 6
3. Tahouni 2 1 0 1 5 : 4  ( 1 ) 3
4. Pumidas B 2 1 0 1 6 : 6  ( 0 ) 3
5. Green Rebels 2 1 0 1 6 : 6  ( 0 ) 3
6. Plzeňský ležák 2 1 0 1 10 : 11  ( -1 ) 3
7. FC Hombre 2 1 0 1 8 : 10  ( -2 ) 3
8. Camerlengo 1 0 0 1 5 : 6  ( -1 ) 0
9. FC TBC 1 0 0 1 1 : 3  ( -2 ) 0
10. Warriors 2 0 0 2 4 : 10  ( -6 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Holý Michal (Plzeňský ležák) 5 2.5
2. Pitlík Karel (FC Hombre) 4 2
3. Pejchar Tomáš (DTJ Klabava) 4 2
4. Koc Václav (Camerlengo) 3 3
5. Mertl Tomáš (DTJ Klabava) 3 1.5
6. Zýka Tomáš (Green Rebels) 3 1.5
7. Dumnický Michal (Tvoje máma) 2 2
8. Straka Martin (Camerlengo) 2 2
9. Spörl Rudolf (Pumidas B) 2 2
10. Kypta Martin (DTJ Klabava) 2 2

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Jurek Petr (Tvoje máma) 1.5 2
2. Kalina Pavel (Tahouni) 2 2
3. Světlík Petr (DTJ Klabava) 2.5 2
4. Honomichl David (Green Rebels) 3 2