Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 -

FC Playmakers Plzeň - FK Lochotín          1 : 6    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
2. 2. 2020 | 09:00

Kozel Jan 1
Buršík Jakub
Dvořák Michal
Faltus Derek
Legát Milan
Mrvka Jan
Paum František
Šiman Jan
Hora Matěj 2 1
Fürbacher Karel 1 1
Gabriel Patrik 1 2
Rozboud Karel 1
Stanka Jakub 1 1
Klečka Daniel

UFK Slavoj - FK Vítr z plachet          7 : 1    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
2. 2. 2020 | 10:00

Štrajt Michal 3 3
Krčál Jakub 1 1
Kuťák Filip 1 1
Pekník Tomáš 1
Vitouš Ondřej 1 2
Lenk Ondřej
Pelikán Jiří
Rusňák František
Böhm Lukáš 1
Filipec Lukáš
Grätsch Dominik 1
Havlas Marek
Kule Václav
Mižár Jakub
Turek Jan

Bee Sting - Blázni z kapsy          5 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
2. 2. 2020 | 11:00

Husník Lukáš 3
Karlíček Pavel 1
Pavlíček Martin 1
Rybár Jiří
Šroub Jan 1
Švarc Nikolas 1 ŽK
Valtr Luboš 1
Záhořík Pavel
Černý Daniel 2 1
Hradecký Dominik 2 ŽK
Volín Stanislav 1 2
Doležal Jakub
Havlíček Pavel 1 ŽK
Houdek Petr
Spálenský Přemysl
Zelený Tomáš 1

FC Remi - Do Dna          3 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
2. 2. 2020 | 12:00

Škarda Petr 2
Bendl Petr 1 1
Hinterholzinger Václav
Malý Adam
Marek Tomáš
Šindelář David
Šulc Jan 1 ŽK
Trojovský Martin 1
Čejka Lukáš 2
Přibáň Tadeáš 1 1
Heller David 1
Kodl Pavel 1
Kramer Lukáš
Krysl Kamil
Pavlíček Lukáš ŽK
Rychna Radek
Šťastný Petr

FC Uklizenozavás - Pobřeží Kocoviny          1 : 11    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
2. 2. 2020 | 13:00

Sláma Vojtěch 1
Červík Marek
Horník Jakub
Otýs Martin 1
Šoltys Miloslav
Scheinherr Martin 3 3
Brož Martin 2
Straka Jiří 2 1
Šíša Jiří 2 3
Hereit Jiří 1
Scheinherr Jiří 1 3
Černý Jan
Rybař Matěj
Vild Jan 1

Pumidas - The Wankers          5 : 7    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
2. 2. 2020 | 14:00

Doležal Miloš 2
Brejcha Pavel 1
Spörl Rudolf 1
Vyleta Patrik 1 2
Kuna Václav 3
Kořínek Jiří ml.
Hanuš Jaromír
Šural David
Vyleta Marcel
Shklyarskyy Bohdan
Strejček Matěj 2 1
Vitouš Josef 2 2
Angermayer Patrick 1
Dobiáš Matěj 1 3
Kratochvíl Václav 1 ŽK
Diviš Jan
Kravčík Pavel
Matlák David
Zíka Michal

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Remi 12 8 3 1 54 : 38  ( 16 ) 27
2. UFK Slavoj 12 8 1 3 63 : 49  ( 14 ) 25
3. Blázni z kapsy 12 7 2 3 49 : 36  ( 13 ) 23
4. FK Vítr z plachet 12 7 2 3 62 : 49  ( 13 ) 23
5. FK Lochotín 12 6 1 5 48 : 44  ( 4 ) 19
6. Pumidas 12 4 4 4 62 : 52  ( 10 ) 16
7. Do Dna 12 3 6 3 54 : 48  ( 6 ) 15
8. Bee Sting 12 4 3 5 45 : 47  ( -2 ) 15
9. Rabbit Plzeň 12 4 3 5 53 : 56  ( -3 ) 15
10. Pobřeží Kocoviny 12 4 1 7 45 : 49  ( -4 ) 13
11. FC Uklizenozavás 12 3 3 6 41 : 50  ( -9 ) 12
12. The Wankers 12 2 2 8 45 : 61  ( -16 ) 8
13. FC Playmakers Plzeň 12 2 1 9 31 : 73  ( -42 ) 7

Střelci

# jméno góly g/z
1. Štrajt Michal (UFK Slavoj) 24 2.18
2. Vyleta Patrik (Pumidas) 23 2.09
3. Havlas Marek (FK Vítr z plachet) 17 1.89
4. Grätsch Dominik (FK Vítr z plachet) 15 1.25
5. Čejka Lukáš (Do Dna) 14 1.17
6. Černý Daniel (Blázni z kapsy) 13 1.44
7. Bendl Petr (FC Remi) 11 1.38
8. Bezdička David (FC Uklizenozavás) 10 1.67
9. Uzlík Václav ml. (Rabbit Plzeň) 10 1.67
10. Škarda Petr (FC Remi) 10 1.25

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Suchý Vojtěch (FC Remi) 2.8 8
2. Klečka Daniel (FK Lochotín) 2.8 6
3. Vančát Milan (UFK Slavoj) 3 3
4. Vild Jan (Pobřeží Kocoviny) 3.3 7
5. Hanuš Lukáš (Pumidas) 3.4 7
6. Rychna Radek (Do Dna) 3.5 10
7. Šoltys Miloslav (FC Uklizenozavás) 3.5 11
8. Houdek Petr (Blázni z kapsy) 3.6 11
9. Vacín Jan (FK Vítr z plachet) 3.8 5
10. Rybár Jiří (Bee Sting) 3.9 10

Asistence

# jméno asistence a/z
1. Vitouš Ondřej (UFK Slavoj) 19 1.9
2. Grätsch Dominik (FK Vítr z plachet) 14 1.17
3. Krysl Kamil (Do Dna) 13 1.3
4. Filipec Lukáš (FK Vítr z plachet) 13 1.18
5. Spörl Rudolf (Pumidas) 12 1.2
6. Štrajt Michal (UFK Slavoj) 11 1
7. Hora Matěj (FK Lochotín) 10 0.91
8. Böhm Lukáš (FK Vítr z plachet) 9 1
9. Like Adam (The Wankers) 9 0.9
10. Vitouš Josef (The Wankers) 9 0.82

Kanadské bodování

# jméno body b + a b/z
1. Štrajt Michal (UFK Slavoj) 35 24 + 11 3.18
2. Vyleta Patrik (Pumidas) 31 23 + 8 2.82
3. Grätsch Dominik (FK Vítr z plachet) 29 15 + 14 2.42
4. Havlas Marek (FK Vítr z plachet) 24 17 + 7 2.67
5. Vitouš Ondřej (UFK Slavoj) 24 5 + 19 2.4
6. Filipec Lukáš (FK Vítr z plachet) 23 10 + 13 2.09
7. Čejka Lukáš (Do Dna) 18 14 + 4 1.5
8. Černý Daniel (Blázni z kapsy) 16 13 + 3 1.78
9. Kropáček René (FK Vítr z plachet) 16 9 + 7 2.29
10. Hradecký Dominik (Blázni z kapsy) 16 8 + 8 1.78