Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC DAB - FC Predators          3 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019 | 14:00

Schleis Karel 1 1
Matas Martin 1
Tichý Daniel 1
Větrovec Zdeněk
Šmůla Filip
Fakan Jan
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Gita Tomáš 2
Vojáček Michal
Götz Daniel 2
Bešta Jiří
Varga Karel
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Fryč Pavel
Červeňák Radim 1
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří

FC Predators - Dragonflies of Pilsen          0 : 4    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019 | 14:30

Bešta Jiří
Varga Karel
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Červeňák Radim
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří
Hejda Radek 3
Alexi Michal 1
Beránek Martin 2
Bílý Radek
Bruml Martin 1
Kepka Karel
Krejča Jan
Mattas Tomáš 1

FC DAB - Dragonflies of Pilsen          3 : 4    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019 | 15:00

Vojáček Michal 1 1
Schleis Karel 1
Matas Martin 1 1
Procházka Petr
Reichert Ondřej
Gita Tomáš
Šmůla Filip
Tichý Daniel
Větrovec Zdeněk
Fakan Jan 1
Hejda Radek 3
Beránek Martin 1 1
Alexi Michal
Bílý Radek
Bruml Martin 1
Kepka Karel
Krejča Jan
Mattas Tomáš 1

AFK Hradiště 89 - BAF Žebrákův zen          0 : 0    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019 | 15:30

Dumnický Michal
Kellner Jiří
Kroc Jakub
Kuneš Václav
Lusk Vojtěch
Mařík David
Sichinger Petr
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Jan
Hecler Daniel
Hos Josef
Kocáb Jan
Kučera Petr
Pěnek Jan

BAF Žebrákův zen - The Wankers          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019 | 16:00

Hecler Daniel 1 1
Kocáb Jan 1
Belina Ladislav 1
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Jan
Hos Josef
Kučera Petr
Pěnek Jan
Chotěborský Dominik 1
Angermayer Patrick
Kovářík Petr
Kratochvíl Václav
Kravčík Pavel
Malý Michal
Nádvorník Michael
Sinkule Michael
Vitouš Josef 1

AFK Hradiště 89 - The Wankers          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019 | 16:30

Kellner Jiří 2
Dumnický Michal 1
Kroc Jakub
Kuneš Václav
Lusk Vojtěch
Mařík David
Sichinger Petr
Kratochvíl Václav 1
Angermayer Patrick
Chotěborský Dominik
Kovářík Petr 1
Kravčík Pavel
Malý Michal
Nádvorník Michael
Sinkule Michael
Vitouš Josef

FC RS - FC Fighters          3 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Služba: Šoltysová Petra
5. 1. 2019 | 20:00

Bass David 1
Hejsek Jiří 1
Skala Petr 1
Loužecký Petr ŽK
Porada Petr 2
Rada David
Stehlík Jiří 1
Šoltys Miloslav st.
Tillinger Michal
Anděl Jakub
Anděl Jakub
Bláha Pavel
Diviš Jakub
Forman Jakub
Novák Miroslav
Roztočil Jiří
Šolc David
Špic Štěpán

FC Fighters - FC Splávek          1 : 3    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Služba: Šoltysová Petra
5. 1. 2019 | 20:30

Anděl Jakub 1
Anděl Jakub
Bláha Pavel
Diviš Jakub
Forman Jakub
Novák Miroslav
Roztočil Jiří
Šolc David
Špic Štěpán
Djemali Bojan 1
Lejsek Teodor 1
Sojka Jan 1 1
Gillich Tomáš
Heller Adam 1
Heller David 1
Knížek Radim
Kubík Jan

FC RS - FC Splávek          4 : 4    ( 4 : 4 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Šoltys Miloslav (p) — Služba: Šoltysová Petra
5. 1. 2019 | 21:00

Porada Petr 2 1
Skala Petr 1 1
Tillinger Michal 1 1
Bass David
Hejsek Jiří
Loužecký Petr
Rada David
Stehlík Jiří
Šoltys Miloslav st.
Sojka Jan 2 1
Heller Adam 1 1
Heller David 1 1
Djemali Bojan
Gillich Tomáš
Knížek Radim
Kubík Jan
Lejsek Teodor

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Dragonflies of Pilsen 4 4 0 0 18 : 7  ( 11 ) 12
2. FC Splávek 4 3 1 0 16 : 7  ( 9 ) 10
3. FC RS 4 2 1 1 10 : 7  ( 3 ) 7
4. The Wankers 4 2 0 2 11 : 4  ( 7 ) 6
5. FC DAB 4 2 0 2 10 : 10  ( 0 ) 6
6. AFK Hradiště 89 4 1 1 2 4 : 9  ( -5 ) 4
7. BAF Žebrákův zen 4 1 1 2 3 : 9  ( -6 ) 4
8. FC Fighters 4 1 0 3 6 : 11  ( -5 ) 3
9. FC Predators 4 0 0 4 2 : 16  ( -14 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen) 11 2.75
2. Sojka Jan (FC Splávek) 5 1.25
3. Heller Adam (FC Splávek) 5 1.25
4. Matas Martin (FC DAB) 4 1
5. Anděl Jakub (FC Fighters) 3 0.75
6. Kravčík Pavel (The Wankers) 3 0.75
7. Götz Daniel (FC Predators) 2 1
8. Kellner Jiří (AFK Hradiště 89) 2 1
9. Svoboda Jaroslav (FC Splávek) 2 1
10. Beránek Martin (Dragonflies of Pilsen) 2 0.5

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Sinkule Michael (The Wankers) 1 4
2. Šoltys Miloslav st. (FC RS) 1.8 4
3. Větrovec Zdeněk (FC DAB) 2 3
4. Pěnek Jan (BAF Žebrákův zen) 2.3 4
5. Sichinger Petr (AFK Hradiště 89) 2.3 4
6. Diviš Jakub (FC Fighters) 2.8 4
7. Bláha Etienne Michel (FC Predators) 4 4

Asistence

# jméno asistence a/z
1. Beránek Martin (Dragonflies of Pilsen) 5 1.25
2. Novák Miroslav (FC Fighters) 4 1
3. Heller Adam (FC Splávek) 4 1
4. Sojka Jan (FC Splávek) 3 0.75
5. Porada Petr (FC RS) 3 0.75
6. Kravčík Pavel (The Wankers) 3 0.75
7. Bruml Martin (Dragonflies of Pilsen) 2 1
8. Heller David (FC Splávek) 2 1
9. Gita Tomáš (FC DAB) 2 0.5
10. Skala Petr (FC RS) 2 0.5

Kanadské bodování

# jméno body b + a b/z
1. Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen) 11 11 + 0 2.75
2. Heller Adam (FC Splávek) 9 5 + 4 2.25
3. Sojka Jan (FC Splávek) 8 5 + 3 2
4. Beránek Martin (Dragonflies of Pilsen) 7 2 + 5 1.75
5. Kravčík Pavel (The Wankers) 6 3 + 3 1.5
6. Matas Martin (FC DAB) 5 4 + 1 1.25
7. Porada Petr (FC RS) 5 2 + 3 1.25
8. Novák Miroslav (FC Fighters) 5 1 + 4 1.25
9. Anděl Jakub (FC Fighters) 4 3 + 1 1
10. Djemali Bojan (FC Splávek) 4 2 + 2 1