Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC Bördelo Radčice - BAF Žebrákův zen          4 : 5    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
15. 9. 2018 | 14:00

Kohout Martin 2
Houdek Josef 1
Kolařík Roman 1
Brožík Ondřej
Kazda Robert
Komanec Petr
Lavička David
Mildorf Lukáš
Polereczský Pavel
Beránek Daniel 1
Černý Jan 1
Kocáb Jan 1
Kučera Petr 1
Steinbach Martin 1
Benedikt Martin
Hecler Daniel
Navrátil Pavel
Pěnek Jan

FC Vallecas - Dream Team B          1 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
15. 9. 2018 | 17:00

Janovský Karel 1
Anton Jaroslav
Červený Lukáš
Jerman Martin
Novák Daniel
Reithmaier Filip
Velík Jakub
Žežulka Petr
Kravčík Pavel 1
Špirk Dominik 1
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Macháček Milan

Starý dřeváky - Drebins Team B WSA          4 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
16. 9. 2018 | 13:00

Janda Martin 2
Dvořák Petr 1
Majer Dušan 1
Florian Jiří
Kasl František
Kopřiva Martin
Ščislák Daniel
Vild Jiří
Urban Lukáš 1
Slavík Michal 1
Pecháček Jakub 1
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Folk Jan
Plachý Daniel
Reichman Michal
Feigerle Tomáš
Čakarov Pavel

Depo team - (Ne)závislí          6 : 4    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
24. 3. 2019 | 09:00

Němček Miroslav 4
Němček Tomáš 1
Šlouf Pavel 1
Albl Václav
Hirma Tomáš
Kluska Michal
Kopecký Patrik
Veber Kamil
Vlasák Václav
Michna Miroslav 2
Ňakat Ladislav 1
Pogádl Ľubomír 1
Bláha Miroslav
Dzurnak Rado
Hypš David
Kopcsák Jozef
Ušiak Juraj

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Vallecas 16 11 2 3 68 : 41  ( 27 ) 35
2. BAF Žebrákův zen 16 9 4 3 65 : 45  ( 20 ) 31
3. Starý dřeváky 16 10 1 5 81 : 61  ( 20 ) 31
4. Dream Team B 16 8 3 5 65 : 51  ( 14 ) 27
5. Warriors B 16 8 2 6 69 : 48  ( 21 ) 26
6. Drebins Team B WSA 16 7 2 7 56 : 60  ( -4 ) 23
7. FC Bördelo Radčice 16 6 0 10 70 : 74  ( -4 ) 18
8. Depo team 16 4 1 11 61 : 99  ( -38 ) 13
9. (Ne)závislí 16 0 3 13 36 : 92  ( -56 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Kopřiva Martin (Starý dřeváky) 31 2.21
2. Němček Miroslav (Depo team) 22 2.75
3. Kazda Robert (FC Bördelo Radčice) 17 1.7
4. Macháček Martin (Dream Team B) 15 1.36
5. Plaščiak Patrik (FC Vallecas) 15 1.15
6. Janovský Karel (FC Vallecas) 15 1
7. Kolařík Roman (FC Bördelo Radčice) 14 1.17
8. Voves Petr (Dream Team B) 13 2.6
9. Folk Jan (Drebins Team B WSA) 11 1.22
10. Pelán Petr (Drebins Team B WSA) 11 1.1

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Volák Jakub (Warriors B) 2 3
2. Anton Jaroslav (FC Vallecas) 2.2 11
3. Pěnek Jan (BAF Žebrákův zen) 3 14
4. Sajfrt Michal (Dream Team B) 3.5 13
5. Vinický Zdeněk (Warriors B) 3.5 11
6. Feigerle Tomáš (Drebins Team B WSA) 3.8 16
7. Florian Jiří (Starý dřeváky) 4.1 14
8. Pospíšil Jakub (FC Vallecas) 4.3 4
9. Polereczský Pavel (FC Bördelo Radčice) 4.8 12
10. Mildorf Lukáš (FC Bördelo Radčice) 5 3