Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

BAF Žebrákův zen - Warriors B          4 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Větrovská Veronika
6. 4. 2019 | 08:00

Kocáb Jan 4
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Michal
Hos Josef
Kučera Petr
Navrátil Pavel
Pěnek Jan
Archalous Matěj 1
Ivanko Miroslav
Kubásek Tomáš
Kutný Petr
Suchý Pavel
Tvrz Tomáš
Vinický Zdeněk

Dream Team B - FC Bördelo Radčice          6 : 4    ( 4 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Líkařová Markéta
6. 4. 2019 | 14:00

Voves Petr 4
Kravčík Pavel 1
Macháček Martin 1
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Sajfrt Michal
Špirk Dominik
Kazda Robert 3
Lavička David 1
Brožík Ondřej
Hajajs Josef
Justra Dominik ŽK
Kolařík Roman
Polereczský Pavel
Průša Pavel
Rath Pavel

FC Vallecas - Drebins Team B WSA          1 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Líkařová Markéta
6. 4. 2019 | 16:00

Janovský Karel 1
Anton Jaroslav
Reithmaier Filip
Plaščiak Patrik
Novák Daniel
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Janovský Petr ŽK
Červený Lukáš
Žežulka Petr
Pelán Petr 2
Pecháček Jakub 1
Feigerle Tomáš
Rohlík Tomáš
Slavík Michal
Šimandl Martin
Urban Lukáš

Starý dřeváky - Depo team          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
7. 4. 2019 | 13:00

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Vallecas 16 11 2 3 68 : 41  ( 27 ) 35
2. BAF Žebrákův zen 16 9 4 3 65 : 45  ( 20 ) 31
3. Starý dřeváky 16 10 1 5 81 : 61  ( 20 ) 31
4. Dream Team B 16 8 3 5 65 : 51  ( 14 ) 27
5. Warriors B 16 8 2 6 69 : 48  ( 21 ) 26
6. Drebins Team B WSA 16 7 2 7 56 : 60  ( -4 ) 23
7. FC Bördelo Radčice 16 6 0 10 70 : 74  ( -4 ) 18
8. Depo team 16 4 1 11 61 : 99  ( -38 ) 13
9. (Ne)závislí 16 0 3 13 36 : 92  ( -56 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Kopřiva Martin (Starý dřeváky) 31 2.21
2. Němček Miroslav (Depo team) 22 2.75
3. Kazda Robert (FC Bördelo Radčice) 17 1.7
4. Macháček Martin (Dream Team B) 15 1.36
5. Plaščiak Patrik (FC Vallecas) 15 1.15
6. Janovský Karel (FC Vallecas) 15 1
7. Kolařík Roman (FC Bördelo Radčice) 14 1.17
8. Voves Petr (Dream Team B) 13 2.6
9. Folk Jan (Drebins Team B WSA) 11 1.22
10. Pelán Petr (Drebins Team B WSA) 11 1.1

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Volák Jakub (Warriors B) 2 3
2. Anton Jaroslav (FC Vallecas) 2.2 11
3. Pěnek Jan (BAF Žebrákův zen) 3 14
4. Sajfrt Michal (Dream Team B) 3.5 13
5. Vinický Zdeněk (Warriors B) 3.5 11
6. Feigerle Tomáš (Drebins Team B WSA) 3.8 16
7. Florian Jiří (Starý dřeváky) 4.1 14
8. Pospíšil Jakub (FC Vallecas) 4.3 4
9. Polereczský Pavel (FC Bördelo Radčice) 4.8 12
10. Mildorf Lukáš (FC Bördelo Radčice) 5 3