Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC Splávek B - Kaštani          4 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018 | 12:00

Sojka Jan 2
Šik Michal 1
Špic Štěpán 1
Kubík Jan
Mašek Radek
Navrátil Ladislav
Říšský František
Veselý Tomáš
Müller Jan 3
Metlička Daniel 1
Mach Martin 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Dušek Roman
Hazdra Tomáš
Hazdra Petr
Forejt Jan
Tupý David

NFC Wan Plzeň - FC Zmar          0 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
13. 10. 2018 | 13:00

Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Martin
Krauz Petr
Rajtmajer Marek
Riegel Jan ŽK
Špaček Miroslav
Vitouš Josef 1
Král Michal 1
Štěpánek Petr 1
Hynek Daniel ŽK
Vícha Petr
Souček David
Petrák Dalibor
Mezera Martin
Komorová Eliška
Zemko Dominik

FC Veselá - Hurikáni          12 : 2    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie — Bláha Etienne Michel
14. 10. 2018 | 11:00

Rybař Matěj 4
Kastner Tomáš 3
Pelc Miloslav 2
Janda Pavel 1
Linda Jiří 1
Veselý Martin 1
Herejk Jakub
Sobotka Lukáš
Berger Jiří 1 ŽK
Klinger Milan 1
Brůha Marek
Čorňák Jiří

The Wankers C - TJ Bouda          3 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
14. 10. 2018 | 15:00

Angermayer Patrick 2
Jandoš Michal 1
Diviš Jan
Hofman Jiří
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš
Lid Stanislav
Prokš Adam 4 ŽK
Fichtl Luděk 1
Behenský David
Bouda Jiří
Kropáček Jaroslav
Svoboda Václav
Weis Ondřej
Žídek Slavomír

Moes - Seladons United          4 : 8    ( 4 : 3 )

Rozhodčí: Batěk Daniel — Služba: Maišlová Lucie
14. 10. 2018 | 16:00

Hellmayer Ladislav 2
Mitas Martin 2
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Kepka Karel
Kolečko Petr
Pangrác Roman
Dřímal Miloš 3
Krč Michal 3
Krč Daniel 1
Riška David 1
Balej Tomáš
Klička Jakub
Somolík Petr

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Zmar 8 8 0 0 49 : 5  ( 44 ) 24
2. Seladons United 8 7 0 1 42 : 16  ( 26 ) 21
3. TJ Bouda 8 5 1 2 35 : 30  ( 5 ) 16
4. FC Splávek B 9 4 2 3 39 : 33  ( 6 ) 14
5. Kaštani 8 4 0 4 21 : 34  ( -13 ) 12
6. The Wankers C 8 3 1 4 24 : 29  ( -5 ) 10
7. Hurikáni 9 3 0 6 40 : 48  ( -8 ) 9
8. Moes 9 2 3 4 30 : 43  ( -13 ) 9
9. FC Veselá 8 2 1 5 35 : 38  ( -3 ) 7
10. NFC Wan Plzeň 9 0 0 9 15 : 54  ( -39 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Prokš Adam (TJ Bouda) 20 2.86
2. Sojka Jan (FC Splávek B) 16 1.78
3. Vitouš Josef (FC Zmar) 12 1.5
4. Krč Michal (Seladons United) 12 1.5
5. Šik Michal (FC Splávek B) 10 1.43
6. Štěpánek Petr (FC Zmar) 9 1.13
7. Kepka Karel (Moes) 8 1.14
8. Nedorost Jakub (FC Veselá) 7 1.75
9. Čejka Lukáš (Hurikáni) 7 1.4
10. Bělohlávek Martin (Seladons United) 7 1.17

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Zemko Dominik (FC Zmar) 0.6 8
2. Klička Jakub (Seladons United) 2.3 7
3. Diviš Jan (The Wankers C) 2.6 5
4. Behenský David (TJ Bouda) 3.2 6
5. Hucl Jan (FC Splávek B) 3.3 4
6. Soukup Petr (Kaštani) 3.7 6
7. Melka František (FC Veselá) 3.7 3
8. Říšský František (FC Splávek B) 4.3 4
9. Kaiser Daniel (Moes) 5 7
10. Berger Jiří (Hurikáni) 5 6