Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

Hurikáni - FC Splávek B          5 : 6    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018 | 08:00

Čejka Lukáš 2 ŽK
Jelínek Jan 2
Čorňák Jiří 1
Brůha Marek ŽK
Cimbota Zdeněk
Čákora Jan
Klinger Milan ŽK
Šik Michal 4
Zach Miroslav 1
Sojka Jan 1
Říšský František
Suk Jakub
Navrátil Ladislav
Veselý Aleš
Veselý Tomáš
Vukovič Slavko ŽK
Hucl Jan

NFC Wan Plzeň - FC Veselá          1 : 13    ( 0 : 7 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018 | 10:00

Holec Zdeněk 1
Kovařík Martin
Krauz Petr
Volf Vladimír
Nedorost Jakub 5
Janda Pavel 2
Linda Jiří 2
Veselý Martin 2
Kastner Tomáš 1
Melka František 1
Klír Adam
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš

Seladons United - The Wankers C          0 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018 | 13:00

Balej Tomáš
Bělohlávek Martin
Dřímal Michal
Dřímal Miloš
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Krč Daniel
Krč Michal
Somolík Petr
Angermayer Patrick 1
Nádvorník Michael 1
Diviš Jan
Jandoš Michal
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš

TJ Bouda - Moes          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018 | 17:00

Kubásek Tomáš 2
Zenkl Zdeněk 1
Weis Ondřej
Svoboda Václav
Sedláček Radek
Prokš Adam
Kropáček Jaroslav
Fichtl Luděk
Bouda Jiří
Behenský David
Bláha Pavel 1
Hellmayer Ladislav
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Mitas Martin
Sirotek Vladimír

FC Zmar - Kaštani          9 : 0    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
4. 11. 2018 | 09:00

Vitouš Josef 3
Malý Michal 2
Štěpánek Petr 2
Král Michal 1
Souček David 1
Mezera Martin
Vícha Petr
Zemko Dominik
Černý Jan
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Müller Jan
Metlička Daniel
Mach Martin ŽK
Jebáček Karel
Hazdra Tomáš
Hazdra Petr
Forejt Jan
Dušek Roman ŽK
Tupý David

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Zmar 8 8 0 0 49 : 5  ( 44 ) 24
2. Seladons United 8 7 0 1 42 : 16  ( 26 ) 21
3. TJ Bouda 8 5 1 2 35 : 30  ( 5 ) 16
4. FC Splávek B 9 4 2 3 39 : 33  ( 6 ) 14
5. Kaštani 8 4 0 4 21 : 34  ( -13 ) 12
6. The Wankers C 8 3 1 4 24 : 29  ( -5 ) 10
7. Hurikáni 9 3 0 6 40 : 48  ( -8 ) 9
8. Moes 9 2 3 4 30 : 43  ( -13 ) 9
9. FC Veselá 8 2 1 5 35 : 38  ( -3 ) 7
10. NFC Wan Plzeň 9 0 0 9 15 : 54  ( -39 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Prokš Adam (TJ Bouda) 20 2.86
2. Sojka Jan (FC Splávek B) 16 1.78
3. Vitouš Josef (FC Zmar) 12 1.5
4. Krč Michal (Seladons United) 12 1.5
5. Šik Michal (FC Splávek B) 10 1.43
6. Štěpánek Petr (FC Zmar) 9 1.13
7. Kepka Karel (Moes) 8 1.14
8. Nedorost Jakub (FC Veselá) 7 1.75
9. Čejka Lukáš (Hurikáni) 7 1.4
10. Bělohlávek Martin (Seladons United) 7 1.17

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Zemko Dominik (FC Zmar) 0.6 8
2. Klička Jakub (Seladons United) 2.3 7
3. Diviš Jan (The Wankers C) 2.6 5
4. Behenský David (TJ Bouda) 3.2 6
5. Hucl Jan (FC Splávek B) 3.3 4
6. Soukup Petr (Kaštani) 3.7 6
7. Melka František (FC Veselá) 3.7 3
8. Říšský František (FC Splávek B) 4.3 4
9. Kaiser Daniel (Moes) 5 7
10. Berger Jiří (Hurikáni) 5 6