Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC 11° Excelent - Tvoje máma          2 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018 | 13:00

Prokopec Martin 1
Hankovec Jiří 1
Zacharda Karel
Švarc Matěj
Rosocha Lukáš
Bohmann Filip
Kůžel Martin
Helma Václav ŽK
Hankovec Jan
Zíka Michal
Kotík Ondřej 1 ŽK
Pták Ondřej 1
Mařík David 1 ŽK
Šustr Jan
Matuška Martin
Baumruk Martin
Fiala Vít
Dumnický Michal
Čižmar Viktor
Bejček Jiří
Vítovec Martin

Oranjes B - Del Fuego FC Holýšov B          8 : 6    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018 | 12:00

Kadlec Michal 4
Titěra Jan 4
Flachs Robert
Gúth Jiří
Hess Aleš
Mikeska Jan
Sinkule Michael
Múčka Jakub 3
Hulina Patrik 1
Trubenbach Adam 1
Vítek Jan 1
Hladík Drahoslav
Pagáč Jaroslav
Pinker Petr
Vrzal Tomáš

Czech Made C - Autobahn          3 : 6    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018 | 12:00

Sojka Jan 3
Král Tomáš
Mácha Jan
Maur Matěj
Repka Michal
Vodrážka Pavel
Barcal Jan 2
Jung Jan 1
Sosnovec Roman 1
Trylč Jakub 1
Ulrych Jan 1
Hebr Václav
Křivánek Stanislav
Trylč Ladislav

Tahouni B - SK Žraloci z Plzně          6 : 4    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018 | 14:00

Juha Petr 3
Tyml Libor 3
Dvořák Jan
Henrich Pavel
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Zigmund Petr 2
Rubeš Zdeněk 1
Zahálka Luděk 1
Hodys Tomáš
Kolář Radim
Pavel Jiří
Rom Filip ŽK+ŽK
Švec Petr

FC Brush - Nová Hospoda          5 : 6    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
14. 10. 2018 | 17:00

Holický Marek 2
Ernst Tomáš 1
Javorský Michal 1
Zdvořan Jiří 1
Ciganek Zdeněk
Veselý Václav
Ficu Ladislav 2
Fryček Jan 2
Pieniak Daniel 1
Valenta Václav 1
Janouš Pavel
Velík Jakub
Zítek Martin

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Tvoje máma 7 7 0 0 40 : 10  ( 30 ) 21
2. Autobahn 8 7 0 1 42 : 17  ( 25 ) 21
3. SK Žraloci z Plzně 8 4 1 3 34 : 28  ( 6 ) 13
4. Oranjes B 8 3 2 3 24 : 31  ( -7 ) 11
5. FC Brush 8 3 1 4 29 : 36  ( -7 ) 10
6. Nová Hospoda 9 3 1 5 33 : 51  ( -18 ) 10
7. Tahouni B 8 2 3 3 27 : 32  ( -5 ) 9
8. FC 11° Excelent 9 2 2 5 26 : 27  ( -1 ) 8
9. Del Fuego FC Holýšov B 8 2 0 6 30 : 36  ( -6 ) 6
10. Czech Made C 7 1 2 4 26 : 43  ( -17 ) 5

Střelci

# jméno góly g/z
1. Holický Marek (FC Brush) 14 2
2. Jung Jan (Autobahn) 13 1.63
3. Myška Michal (Del Fuego FC Holýšov B) 12 2.4
4. Zigmund Petr (SK Žraloci z Plzně) 11 2.75
5. Sojka Jan (Czech Made C) 11 2.2
6. Maur Matěj (Czech Made C) 9 2.25
7. Titěra Jan (Oranjes B) 9 1.29
8. Mařík David (Tvoje máma) 9 1.29
9. Popule Michal (Nová Hospoda) 7 1.75
10. Dumnický Michal (Tvoje máma) 7 1

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Hebr Václav (Autobahn) 1.8 4
2. Navrátil Pavel (SK Žraloci z Plzně) 2 4
3. Jurek Petr (Tvoje máma) 2.2 5
4. Trylč Ladislav (Autobahn) 2.5 4
5. Sinkule Michael (Oranjes B) 3.2 6
6. Kůžel Martin (FC 11° Excelent) 3.4 8
7. Kalina Pavel (Tahouni B) 3.9 7
8. Vodrážka Pavel (Czech Made C) 4.3 3
9. Hosnedl Lukáš (FC Brush) 4.8 6
10. Pagáč Jaroslav (Del Fuego FC Holýšov B) 4.8 6