Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC Playmakers Plzeň B - Do Dna B          3 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Křen Tomáš — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018 | 11:00

Rajtolar Stanislav 2
Rajtolar Jiří 1
Cink Jaroslav
Faltus Derek ŽK+ŽK
Folk Jan ŽK
Mašek Michal
Tachovský Miloslav
Čejka Lukáš 1
Šťastný Petr 1
Berger Jiří
Šťovíček Martin ŽK
Palka Karel
Mrázek Denis
Matulka David
Koudele Tadeáš
Fiedler Tomáš
Terč Pavel

Dream Team - FC Hombre          0 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018 | 13:00

Hovorka Radim
Macháč Oldřich
Macháček Martin
Soucop Josif
Tichý Daniel
Vodráška Martin
Wohlráb Jan
Adamčík Miroslav 1
Adamčík Jan
Hřebec Jaroslav
Křížek Daniel
Pitlík Karel
Rosocha Marek
Sedlecký Libor
Urban Martin

Green Rebels - 3 promile          10 : 5    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
7. 10. 2018 | 11:00

Malý Adam 5
Kovářík Jan 2
Eršek Roman 1
Honomichl David 1
Suja Ján 1
Bouřil Petr
Malcát David 3
Antony Štefan 2
Chejlava Petr
Karpíšek Petr
Krysl Kamil
Krysl Tomáš
Štrunc Jan

AC Shape - Camerlengo          1 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018 | 14:00

Korynta Jakub 1 ŽK
Blažek Lukáš
Bock Petr
Ježek Richard
Juha Petr
Klouda Josef
Liberský David
Nevečeřal Jakub
Sládek Milan
Hodan Michael 2
Zeman Jiří 2
Sikyta Jakub 1
Oliverius Jakub
Straka Martin
Svoboda Ondřej
Svoboda Tomáš ŽK
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin

Drebins Team - FK Výkop          4 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018 | 14:00

Černý Vladimír 2
Herget Jan 1
Lukavský Jindřich 1
Černý Michal
Nový Jiří
Pecháček Jakub
Starý Jiří
Urban Lukáš
Jagerčík Josef 1
Němec Martin 1
Němec Petr 1
Pohanka Tomáš 1
Dyk Pavel
Tománek Jakub
Touš Ondřej

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Hombre 9 6 1 2 33 : 25  ( 8 ) 19
2. FC Playmakers Plzeň B 9 5 1 3 34 : 28  ( 6 ) 16
3. Green Rebels 7 5 0 2 37 : 18  ( 19 ) 15
4. Dream Team 8 5 0 3 30 : 14  ( 16 ) 15
5. Drebins Team 7 4 3 0 30 : 18  ( 12 ) 15
6. Camerlengo 7 5 0 2 26 : 28  ( -2 ) 15
7. AC Shape 8 3 0 5 26 : 25  ( 1 ) 9
8. 3 promile 8 2 0 6 36 : 56  ( -20 ) 6
9. Do Dna B 9 2 0 7 23 : 43  ( -20 ) 6
10. FK Výkop 8 0 1 7 19 : 39  ( -20 ) 1

Střelci

# jméno góly g/z
1. Malcát David (3 promile) 15 1.88
2. Malý Adam (Green Rebels) 11 1.83
3. Urban Martin (FC Hombre) 11 1.38
4. Juha Petr (AC Shape) 10 1.43
5. Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň B) 9 1.5
6. Černý Vladimír (Drebins Team) 8 1.14
7. Macháček Martin (Dream Team) 8 1
8. Pitlík Karel (FC Hombre) 8 1
9. Fürbacher Karel (Dream Team) 7 2.33
10. Tichý Daniel (Dream Team) 7 1.17

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Hovorka Radim (Dream Team) 1.8 8
2. Motyčka Tomáš (AC Shape) 2 3
3. Honomichl David (Green Rebels) 2.6 7
4. Křížek Daniel (FC Hombre) 2.8 8
5. Černý Michal (Drebins Team) 2.8 6
6. Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň B) 3.3 7
7. Šoltys Miloslav (Camerlengo) 4 7
8. Klouda Josef (AC Shape) 4 5
9. Berger Jiří (Do Dna B) 4.4 7
10. Tománek Jakub (FK Výkop) 4.9 7