Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

Bee Sting B - FC Psycho          7 : 6    ( 5 : 5 )

Rozhodčí: Fürbacher Karel — Služba: Větrovská Veronika
27. 10. 2018 | 10:00

Šroub Jan 3
Touš Petr 1
Záhořík Pavel 1
Zemčík Robert 1
Bartošek Jan
Buřič Oldřich
Holý Martin
Škach Ondřej
Krušina Martin 3
Kerber Daniel 2
Karika Jan 1
Kočandrle Petr
Malý Adam
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Vondrka Pavel

Do Ugandy jedou pandy - Krvavá Tlačenka          0 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
27. 10. 2018 | 16:00

Loukota Jiří
Myška Michal
Papranec Filip
Pytlík Lukáš
Šagát Daniel
Šobr Dominik
Šobr Martin
Zelený Tomáš
Grätsch Dominik 1
Kolář Václav 1
Mašek Jakub 1
Perk Josef 1
Holý František
Karas Michal
Kristl Tomáš
Mašek Michal
Zmrazek Josef

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Do Ugandy jedou pandy 8 7 0 1 48 : 20  ( 28 ) 21
2. Krvavá Tlačenka 8 6 0 2 33 : 14  ( 19 ) 18
3. FC TBC 8 4 2 2 35 : 26  ( 9 ) 14
4. FC Psycho 9 4 1 4 33 : 31  ( 2 ) 13
5. SK Šeptem 8 4 0 4 39 : 34  ( 5 ) 12
6. FC Důraz 8 3 0 5 31 : 31  ( 0 ) 9
7. FC Jerigo 1994 Plzeň 8 3 0 5 27 : 40  ( -13 ) 9
8. FC RS 8 2 2 4 37 : 39  ( -2 ) 8
9. Bee Sting B 9 2 1 6 30 : 69  ( -39 ) 7
10. Plzeňský ležák 6 2 0 4 23 : 32  ( -9 ) 6

Střelci

# jméno góly g/z
1. Myška Michal (Do Ugandy jedou pandy) 17 2.13
2. Denk Patrik (Do Ugandy jedou pandy) 15 2.5
3. Bodanský Michal (SK Šeptem) 14 2.33
4. Anděl Jakub (FC Důraz) 12 1.5
5. Šroub Jan (Bee Sting B) 12 1.33
6. Porada Petr (FC RS) 11 2.2
7. Bass David (FC RS) 11 1.38
8. Bodanský Martin (SK Šeptem) 8 1.6
9. Picek Jan (FC TBC) 8 1.14
10. Kerber Daniel (FC Psycho) 8 0.89

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 1.8 6
2. Pytlík Lukáš (Do Ugandy jedou pandy) 2.5 8
3. Behenský David (SK Šeptem) 2.8 5
4. Kaiser Daniel (FC RS) 3.2 5
5. Rogaczewski Jan (FC TBC) 3.3 8
6. Šoltys Miloslav st. (FC Psycho) 3.7 7
7. Tegi Zdeněk (FC Důraz) 3.8 6
8. Loužecký Michal (FC Jerigo 1994 Plzeň) 4 6
9. Kračmer Marek (Plzeňský ležák) 5 3
10. Stupka Lukáš (Plzeňský ležák) 5.7 3