Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

Do Ugandy jedou pandy - SK Šeptem          9 : 2    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018 | 15:00

Denk Patrik 3
Loukota Jiří 2
Myška Michal 2
Šobr Martin 2
Šobr Dominik
Šejda Jakub
Šagát Daniel
Pytlík Lukáš
Papranec Filip
Zelený Tomáš
Bodanský Michal 1
Martiška Ivan 1
Behenský David
Bórik Tomáš
Kratochvíl Václav
Matulka David

FC Důraz - Krvavá Tlačenka          2 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018 | 08:00

Forman Jakub 1
Kožíšek Lukáš 1 ŽK
Anděl Jakub
Sartorius Michal ŽK
Kožíšek Vlastimil
Kozubík Michal
Kalaš Petr
Hladký Filip
Dočekal Pavel
Bratek Jan
Tegi Zdeněk
Zmrazek Josef 2 ŽK
Hrdlička Petr 1
Perk Josef 1
Holý František
Karas Michal
Mašek Michal
Procházka Josef
Šmídl Milan

FC Jerigo 1994 Plzeň - Bee Sting B          8 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
23. 9. 2018 | 10:00

Touš Ondřej 2
Řežábek Filip 2
Koc Václav 2
Herejk David 1
Sejrek Josef 1
Řezáč Ota
Loužecký Michal
Kaňka Lukáš
Hirma Tomáš
Frantl Pavel
Šroub Jan 3
Trojovský Martin 2
Holý Martin
Jůna František
Švarc Karel
Touš Petr

Plzeňský ležák - FC Psycho          2 : 4    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018 | 11:00

Holý Robert 1
Stupka Lukáš 1
Ernst Tomáš ŽK
Helma Karel
Kračmer Marek ŽK
Štván Vojtěch
Zdvořan Jiří
Karika Jan 1
Kerber Daniel 1
Šoltys Miloslav 1
Vondrka Pavel 1
Horník Jakub
Kočandrle Petr
Malý Adam
Pavlíček Jaroslav
Šoltys Miloslav st.

FC RS - FC TBC          3 : 3    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018 | 12:00

Bass David 1 ŽK
Hejsek Jiří 1
Skala Petr 1
Bečvář Miroslav
Kaiser Daniel
Měsíček Zdeněk
Stehlík Jiří
Rajtolar Stanislav 1
Rogaczewski Jan 1
Šourek Jaromír 1
Handlíř Miroslav
Hejna Jindřich
Kašpar Václav
Kubín Dominik
Liška Kamil
Šmíd Jiří

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Do Ugandy jedou pandy 18 14 2 2 103 : 56  ( 47 ) 44
2. Krvavá Tlačenka 18 12 2 4 72 : 47  ( 25 ) 38
3. FC TBC 18 9 4 5 79 : 58  ( 21 ) 31
4. FC Jerigo 1994 Plzeň 18 10 1 7 95 : 74  ( 21 ) 31
5. SK Šeptem 18 7 3 8 75 : 78  ( -3 ) 24
6. FC Důraz 18 8 0 10 69 : 76  ( -7 ) 24
7. FC Psycho 18 6 2 10 65 : 72  ( -7 ) 20
8. Plzeňský ležák 18 5 3 10 88 : 104  ( -16 ) 18
9. Bee Sting B 18 4 3 11 69 : 128  ( -59 ) 15
10. FC RS 18 4 2 12 82 : 104  ( -22 ) 14

Střelci

# jméno góly g/z
1. Myška Michal (Do Ugandy jedou pandy) 29 1.61
2. Anděl Jakub (FC Důraz) 26 1.63
3. Porada Petr (FC RS) 25 2.08
4. Šroub Jan (Bee Sting B) 25 1.39
5. Koc Václav (FC Jerigo 1994 Plzeň) 24 2.4
6. Denk Patrik (Do Ugandy jedou pandy) 24 1.71
7. Bass David (FC RS) 24 1.41
8. Bodanský Martin (SK Šeptem) 20 1.67
9. Bodanský Michal (SK Šeptem) 19 1.73
10. Kubín Dominik (FC TBC) 17 1.13

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Šoltys Miloslav (FC Psycho) 2.3 4
2. Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 2.5 13
3. Šmídl Milan (Krvavá Tlačenka) 2.8 4
4. Pytlík Lukáš (Do Ugandy jedou pandy) 2.8 17
5. Rogaczewski Jan (FC TBC) 3.2 17
6. Loužecký Michal (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3.4 14
7. Tegi Zdeněk (FC Důraz) 3.9 15
8. Behenský David (SK Šeptem) 4 14
9. Šoltys Miloslav st. (FC Psycho) 4.5 14
10. Kaiser Daniel (FC RS) 4.5 11