Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC Důraz - FC Psycho          0 : 4    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Radič Lukáš
26. 5. 2019 | 09:00

Bratek Jan
Hladký Filip
Kožíšek Vlastimil
Křížek Karel
Sartorius Michal
Tegi Zdeněk
Karika Jan 1
Kočandrle Petr 1
Krušina Martin 1
Vondrka Pavel 1
Horník Jakub
Malý Adam
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.

Plzeňský ležák - Krvavá Tlačenka          5 : 7    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
26. 5. 2019 | 09:00

Holý Michal 1
Holý Robert 1
Knaf Karel 1
Vričan Jiří 1
Zdvořan Jiří 1
Ernst Tomáš ŽK
Vričan Martin
Grätsch Dominik 3
Mašek Jakub 1
Kristl Tomáš 1
Kolář Václav 1
Holý František 1
Karas Michal
Hric Tomáš
Mařík Martin
Růžička Ivo
Vraný Luboš

FC RS - FC Jerigo 1994 Plzeň          5 : 6    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Radič Lukáš
26. 5. 2019 | 11:00

Porada Petr 3
Loužecký Petr 1
Stehlík Jiří 1
Hejsek Jiří
Skala Petr
Tillinger Michal
Kaňka Lukáš 2
Herejk David 1
Koc Václav 1
Petričko Pavel 1
Sejrek Josef 1
Loužecký Michal
Nádrazský Pavel

SK Šeptem - Bee Sting B          3 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Štefanová Eliška
26. 5. 2019 | 19:00

Bodanský Michal 1
Kratochvíl Václav 1
Špetka Jiří 1
Behenský David
Martiška Ivan
Turek Michal
Vondra Štěpán
Pavlíček Martin 2
Švarc Karel 1
Bartošek Jan
Touš David
Šroub Jan
Škach Ondřej
Najman Ondřej
Jůna František
Holý Martin
Zemčík Robert

Do Ugandy jedou pandy - FC TBC          9 : 3    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
15. 6. 2019 | 11:00

Loukota Jiří 4
Myška Michal 2
Denk Patrik 1
Šobr Martin 1
Šobr Dominik 1
Vítek Tomáš ŽK
Šagát Daniel
Pytlík Lukáš
Papranec Filip
Zelený Tomáš
Kastelic Oliver 2
Nový Jiří 1
Dvořák Jan
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Picek Jan
Rogaczewski Jan
Šourek Jaromír

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Do Ugandy jedou pandy 18 14 2 2 103 : 56  ( 47 ) 44
2. Krvavá Tlačenka 18 12 2 4 72 : 47  ( 25 ) 38
3. FC TBC 18 9 4 5 79 : 58  ( 21 ) 31
4. FC Jerigo 1994 Plzeň 18 10 1 7 95 : 74  ( 21 ) 31
5. SK Šeptem 18 7 3 8 75 : 78  ( -3 ) 24
6. FC Důraz 18 8 0 10 69 : 76  ( -7 ) 24
7. FC Psycho 18 6 2 10 65 : 72  ( -7 ) 20
8. Plzeňský ležák 18 5 3 10 88 : 104  ( -16 ) 18
9. Bee Sting B 18 4 3 11 69 : 128  ( -59 ) 15
10. FC RS 18 4 2 12 82 : 104  ( -22 ) 14

Střelci

# jméno góly g/z
1. Myška Michal (Do Ugandy jedou pandy) 29 1.61
2. Anděl Jakub (FC Důraz) 26 1.63
3. Porada Petr (FC RS) 25 2.08
4. Šroub Jan (Bee Sting B) 25 1.39
5. Koc Václav (FC Jerigo 1994 Plzeň) 24 2.4
6. Denk Patrik (Do Ugandy jedou pandy) 24 1.71
7. Bass David (FC RS) 24 1.41
8. Bodanský Martin (SK Šeptem) 20 1.67
9. Bodanský Michal (SK Šeptem) 19 1.73
10. Kubín Dominik (FC TBC) 17 1.13

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Šoltys Miloslav (FC Psycho) 2.3 4
2. Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 2.5 13
3. Šmídl Milan (Krvavá Tlačenka) 2.8 4
4. Pytlík Lukáš (Do Ugandy jedou pandy) 2.8 17
5. Rogaczewski Jan (FC TBC) 3.2 17
6. Loužecký Michal (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3.4 14
7. Tegi Zdeněk (FC Důraz) 3.9 15
8. Behenský David (SK Šeptem) 4 14
9. Šoltys Miloslav st. (FC Psycho) 4.5 14
10. Kaiser Daniel (FC RS) 4.5 11