Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC RS - Bee Sting B          3 : 10    ( 1 : 6 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika — Radič Lukáš
12. 5. 2019 | 09:00

Bass David 2
Měsíček Zdeněk 1
Bečvář Miroslav
Skala Petr
Stehlík Jiří
Tillinger Michal
Šroub Jan 3
Touš David 3
Bartošek Jan 1
Pavlíček Martin 1
Švarc Karel 1
Trojovský Martin 1
Holý Martin
Zemčík Robert

FC Jerigo 1994 Plzeň - Krvavá Tlačenka          4 : 6    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika — Radič Lukáš
12. 5. 2019 | 10:00

Nádrazský Pavel 3 ŽK
Kaňka Lukáš 1
Herejk David
Kozel Jan
Petričko Pavel
Sejrek Josef ŽK
Kristl Tomáš 2
Zmrazek Josef 2
Kolář Václav 1
Mařík Martin 1
Holý František
Šmídl Milan

Plzeňský ležák - FC TBC          5 : 5    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
12. 5. 2019 | 13:00

Helma Karel 1
Holý Michal 1
Koranda Marek 1
Ráb Michal 1
Vričan Martin 1
Ernst Tomáš
Holý Robert
Knaf Karel
Končel Jiří
Kubín Dominik 4
Kastelic Oliver 1
Liška Kamil
Nový Jiří
Picek Jan
Rajtolar Stanislav
Rogaczewski Jan
Šourek Jaromír

SK Šeptem - FC Psycho          4 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
12. 5. 2019 | 15:00

Bodanský Martin 1
Kratochvíl Václav 1
Martiška Ivan 1
Matulka David 1
Behenský David
Štěpánek Petr
Turek Michal
Krušina Martin 2
Malý Adam 1
Vondrka Pavel 1
Karika Jan
Kerber Daniel
Kočandrle Petr
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.

FC Důraz - Do Ugandy jedou pandy          2 : 10    ( 0 : 6 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
15. 6. 2019 | 12:00

Kalaš Petr 2
Anděl Jakub
Anděl Pavel
Bratek Jan
Dočekal Pavel
Hladký Filip
Křížek Karel
Sartorius Michal
Loukota Jiří 3
Denk Patrik 2
Myška Michal 2
Šobr Dominik 2
Zelený Tomáš 1
Pytlík Lukáš
Papranec Filip
Šobr Martin
Vítek Tomáš
Šagát Daniel

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Do Ugandy jedou pandy 18 14 2 2 103 : 56  ( 47 ) 44
2. Krvavá Tlačenka 18 12 2 4 72 : 47  ( 25 ) 38
3. FC TBC 18 9 4 5 79 : 58  ( 21 ) 31
4. FC Jerigo 1994 Plzeň 18 10 1 7 95 : 74  ( 21 ) 31
5. SK Šeptem 18 7 3 8 75 : 78  ( -3 ) 24
6. FC Důraz 18 8 0 10 69 : 76  ( -7 ) 24
7. FC Psycho 18 6 2 10 65 : 72  ( -7 ) 20
8. Plzeňský ležák 18 5 3 10 88 : 104  ( -16 ) 18
9. Bee Sting B 18 4 3 11 69 : 128  ( -59 ) 15
10. FC RS 18 4 2 12 82 : 104  ( -22 ) 14

Střelci

# jméno góly g/z
1. Myška Michal (Do Ugandy jedou pandy) 29 1.61
2. Anděl Jakub (FC Důraz) 26 1.63
3. Porada Petr (FC RS) 25 2.08
4. Šroub Jan (Bee Sting B) 25 1.39
5. Koc Václav (FC Jerigo 1994 Plzeň) 24 2.4
6. Denk Patrik (Do Ugandy jedou pandy) 24 1.71
7. Bass David (FC RS) 24 1.41
8. Bodanský Martin (SK Šeptem) 20 1.67
9. Bodanský Michal (SK Šeptem) 19 1.73
10. Kubín Dominik (FC TBC) 17 1.13

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Šoltys Miloslav (FC Psycho) 2.3 4
2. Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 2.5 13
3. Šmídl Milan (Krvavá Tlačenka) 2.8 4
4. Pytlík Lukáš (Do Ugandy jedou pandy) 2.8 17
5. Rogaczewski Jan (FC TBC) 3.2 17
6. Loužecký Michal (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3.4 14
7. Tegi Zdeněk (FC Důraz) 3.9 15
8. Behenský David (SK Šeptem) 4 14
9. Šoltys Miloslav st. (FC Psycho) 4.5 14
10. Kaiser Daniel (FC RS) 4.5 11