Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

Pumidas B - FC Splávek          4 : 5    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018 | 13:00

Barcal Jan 3
Lhoták Zdeněk 1
Brejcha Pavel
Konáš David
Pata Tomáš
Vyleta Marcel
Šik Michal 2
Djemali Bojan 1
Koc Václav 1
Mašek Radek 1
Krákora David
Kubík Jan
Říšský František
Svoboda Jaroslav
Veselý Tomáš

FC Kojak - Dragonflies of Pilsen          2 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018 | 09:00

Dvořák Antonín 1
Šoltys Miloslav 1
Ježek Richard
Řezáč Karel
Strejček Matěj
Šoltys Miloslav st.
Valenta Pavel
Hejda Radek 2
Kopcsák Jozef 1
Bílý Radek
Bittermann Zdeněk
Bruml Martin
Kepka Karel
Krejča Jan

FC Palasio Plzeň - FK Lochotín B          3 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018 | 10:00

Vávra Tomáš 2
Hradecký Dominik 1
Votýpka Petr
Štolle Dominik
Svítil Ondřej
Suchý Vojtěch
Souček David
Kovářík Jan
Hulina Patrik
Ždych Jakub
Fürbacher Karel 1
Kocour Jakub 1
Holý Michal
Kolouch Petr
Mičkal Patrik
Tříska Jakub

FC Inter Plzeň - SK Nová Ves          3 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018 | 10:00

Duchoň Radek 2
Brejcha Vladimír 1 ŽK
Grubr Tomáš
Kalabza Pavel
Krejčík Stanislav
Stuchlík Petr
Šebek Jan ŽK
Jiroušek Jakub 1 ŽK
Klůc Martin 1
Boči Martin
Gillich Tomáš
Hoger Aleš
Holeček Tomáš
Janovský Petr
Kubeš Pavel
Štefánek David ŽK

Czech Made B - Tahouni          11 : 2    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018 | 13:00

Malý Adam 4
Bendl Petr 2
Eršek Roman 2
Suja Ján 2
Touš Ondřej 1
Koulák Vítězslav
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Juha Petr 1
Petričko Pavel 1
Bláha Zdeněk
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Tyml Libor

FC Blizzard - The Wankers B          2 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
14. 10. 2018 | 16:00

Nohejl Michal 1
Procházka Jan 1
Běl Michal
Hrubý Jan
Křivánek Stanislav
Kukačka František
Pecháček Jakub
Matlák David 2
Angermayer Patrick 1
Kratochvíl Václav 1
Kroc Jakub 1
Gita Tomáš
Kravčík Pavel
Sinkule Michael

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Kojak 10 8 0 2 57 : 26  ( 31 ) 24
2. FK Lochotín B 9 7 1 1 58 : 25  ( 33 ) 22
3. Czech Made B 9 7 1 1 43 : 22  ( 21 ) 22
4. FC Palasio Plzeň 9 6 1 2 51 : 26  ( 25 ) 19
5. The Wankers B 11 5 3 3 43 : 44  ( -1 ) 18
6. FC Inter Plzeň 9 4 0 5 35 : 42  ( -7 ) 12
7. Dragonflies of Pilsen 8 3 2 3 37 : 31  ( 6 ) 11
8. SK Nová Ves 9 3 2 4 23 : 27  ( -4 ) 11
9. FC Splávek 10 2 2 6 36 : 56  ( -20 ) 8
10. FC Blizzard 10 2 1 7 22 : 36  ( -14 ) 7
11. Tahouni 10 2 1 7 27 : 64  ( -37 ) 7
12. Pumidas B 10 1 0 9 32 : 65  ( -33 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Křížek Michael (FC Kojak) 16 2.67
2. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 15 1.67
3. Holý Michal (FK Lochotín B) 14 1.75
4. Strejček Matěj (FC Kojak) 12 1.71
5. Fürbacher Karel (FK Lochotín B) 11 1.83
6. Touš Ondřej (Czech Made B) 11 1.57
7. Barcal Jan (Pumidas B) 11 1.22
8. Matlák David (The Wankers B) 11 1.1
9. Denk Patrik (FC Palasio Plzeň) 9 1.8
10. Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen) 8 1.33

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Koulák Vítězslav (Czech Made B) 2.4 9
2. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 2.6 8
3. Hoger Aleš (SK Nová Ves) 3 9
4. Votýpka Petr (FC Palasio Plzeň) 3 4
5. Hajžman Marek (FK Lochotín B) 3 3
6. Tříska Jakub (FK Lochotín B) 3 3
7. Kaiser Daniel (FC Palasio Plzeň) 3.3 3
8. Běl Michal (FC Blizzard) 3.6 10
9. Krejča Jan (Dragonflies of Pilsen) 3.6 5
10. Sinkule Michael (The Wankers B) 4.2 9