Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

FK Lochotín B - FC Inter Plzeň          8 : 2    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Šťastný Petr — Služba: Větrovská Veronika
28. 4. 2019 | 15:00

Holý Michal 3
Slavík Jaroslav 3
Kocour Stanislav 1
Marek Tomáš 1
Havel Jan
Hrbáček Jakub
Kolouch Petr
Tříska Jakub
Šebek Jan 2
Duchoň Radek
Frank Pavel
Grubr Tomáš
Stuchlík Petr

Dragonflies of Pilsen - Pumidas B          4 : 6    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Štefanová Eliška
2. 6. 2019 | 09:00

Socha Filip 2
Bittermann Zdeněk 1
Kepka Karel 1
Bruml Martin ŽK
Dzurnak Rado
Kopcsák Jozef
Królikowsky Aleksander
Zdeněk Michal
Spörl Rudolf 3
Doležal Miloš 2
Hanuš Lukáš 1
Hanuš Jaromír
Konáš David
Kuna Václav
Pelikán Jiří

SK Nová Ves - FC Splávek          3 : 7    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Štefanová Eliška
2. 6. 2019 | 10:00

Čech Jakub 2
Štefánek David 1
Hoger Aleš
Holeček Tomáš
Jiroušek Jakub
Kubeš Pavel
Koc Václav 3
Knížek Radim 1
Kubík Jan 1
Lejsek Teodor 1
Veselý Tomáš 1
Gillich Tomáš
Mráz Jiří
Svoboda Jaroslav

FC Palasio Plzeň - Tahouni          6 : 3    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
2. 6. 2019 | 13:00

Doležal Jakub 3
Kypta Martin 2
Souček David 1
Vávra Tomáš
Votýpka Petr
Ždych Jakub
Juha Petr 2
Blažek Jaroslav 1
Bláha Zdeněk
Bock Petr
Filip Václav
Kalina Pavel
Pechr Jiří
Petričko Pavel

The Wankers B - Czech Made B          5 : 2    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
2. 6. 2019 | 16:00

Vitouš Josef 3
Kroc Jakub 1
Suda Pavel 1
Angermayer Patrick
Diviš Jan
Kratochvíl Václav
Kravčík Pavel
Matlák David
Suda Václav
Kanát Martin 1
Suja Ján 1
Eršek Roman
Honomichl David
Popel David
Repka Michal
Rosocha Lukáš

FC Blizzard - FC Kojak          6 : 8    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
2. 6. 2019 | 18:00

Procházka Jan 2
Běl Michal 1
Hrubý Jan 1
Kotrch Miroslav 1
Křivánek Stanislav 1
Havlíček Martin
Kukačka František
Pecháček Jakub
Křížek David 3
Strejček Matěj 3
Křížek Michael 1
Řezáč Karel 1
Dvořák Antonín
Šoltys Miloslav
Valenta Pavel

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FK Lochotín B 22 19 1 2 151 : 52  ( 99 ) 58
2. FC Palasio Plzeň 22 16 2 4 130 : 67  ( 63 ) 50
3. FC Kojak 22 16 0 6 118 : 67  ( 51 ) 48
4. Czech Made B 22 12 1 9 96 : 82  ( 14 ) 37
5. FC Blizzard 22 10 1 11 75 : 73  ( 2 ) 31
6. SK Nová Ves 22 9 2 11 74 : 90  ( -16 ) 29
7. FC Inter Plzeň 22 9 1 12 86 : 120  ( -34 ) 28
8. The Wankers B 22 8 4 10 75 : 93  ( -18 ) 28
9. FC Splávek 22 7 2 13 90 : 119  ( -29 ) 23
10. Pumidas B 22 7 0 15 82 : 125  ( -43 ) 21
11. Dragonflies of Pilsen 22 6 3 13 86 : 103  ( -17 ) 21
12. Tahouni 22 4 1 17 67 : 139  ( -72 ) 13

Střelci

# jméno góly g/z
1. Holý Michal (FK Lochotín B) 34 1.7
2. Křížek Michael (FC Kojak) 28 1.75
3. Strejček Matěj (FC Kojak) 24 2
4. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 23 1.35
5. Fürbacher Karel (FK Lochotín B) 22 1.83
6. Dvořák Antonín (FC Kojak) 21 1.11
7. Doležal Jakub (FC Palasio Plzeň) 20 1.25
8. Socha Filip (Dragonflies of Pilsen) 19 1.06
9. Kubeš Pavel (SK Nová Ves) 19 0.86
10. Koc Václav (FC Splávek) 18 1.64

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Tříska Jakub (FK Lochotín B) 2.1 13
2. Koulák Vítězslav (Czech Made B) 2.4 9
3. Kaiser Daniel (FC Palasio Plzeň) 2.9 8
4. Hajžman Marek (FK Lochotín B) 3 3
5. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 3 15.3
6. Běl Michal (FC Blizzard) 3.1 19
7. Šoltys Miloslav st. (FC Kojak) 3.1 6.7
8. Kronďák Jan (FK Lochotín B) 3.2 5
9. Suchý Vojtěch (FC Palasio Plzeň) 3.2 5
10. Votýpka Petr (FC Palasio Plzeň) 3.3 8