Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

FK Lochotín B - FC Palasio Plzeň          6 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Žebro Michal — Služba: Votýpková Kristýna
25. 5. 2019 | 11:00

Slavík Jaroslav 3
Havel Jan 1
Holý Michal 1
Kasýk Zdeněk 1
Bochníček Tomáš
Šťastný Petr
Stanka Jakub
Marek Tomáš
Kocour Stanislav
Tříska Jakub
Doležal Jakub 1
Kovářík Jan 1
Souček David 1
Denk Patrik
Kaiser Daniel
Štolle Dominik ŽK
Vávra Tomáš

Dragonflies of Pilsen - FC Kojak          2 : 3    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Radič Lukáš
26. 5. 2019 | 08:00

Alexi Michal 1
Bittermann Zdeněk 1
Arnet Stanislav
Bruml Martin
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Mattas Tomáš
Socha Filip
Strejček Matěj 3
Dvořák Antonín
Ježek Richard
Kazi Filip
Křížek Michael
Řezáč Karel
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Valenta Pavel

SK Nová Ves - FC Inter Plzeň          4 : 8    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
26. 5. 2019 | 10:00

Čech Jakub 2
Gillich Tomáš 1
Holeček Tomáš 1
Hoger Aleš ŽK
Janovský Petr
Jiroušek Jakub ŽK
Kubeš Pavel
Štefánek David
Meszárosz Michal 3
Frank Pavel 2
Grubr Tomáš 1
Holub Adam 1
Šebek Jan 1 ČK
Kalabza Pavel
Krejčík Stanislav

FC Splávek - Pumidas B          8 : 6    ( 6 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šoltysová Petra
26. 5. 2019 | 13:00

Knížek Radim 2
Krčál Jakub 2
Vukovič Slavko 2
Koc Václav 1
Sojka Jan 1
Mráz Jiří
Šik Michal
Hanuš Lukáš 3
Kořínek ml. Jiří 2
Doležal Miloš 1
Dlesk Petr
Hanuš Jaromír
Kuna Václav
Máj Dalibor
Pata Tomáš
Rádl Václav

Tahouni - Czech Made B          2 : 8    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Štefanová Eliška
26. 5. 2019 | 17:00

Jindra Vladimír 1
Tyml Libor 1
Bock Petr
Juha Petr
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Rakochyy Andriy 3
Stashko Rostyslav 3
Duchek Dominik 1
Repka Michal 1
Honomichl David
Matas Martin ŽK
Rosocha Lukáš ŽK

The Wankers B - FC Blizzard          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Štefanová Eliška
26. 5. 2019 | 18:00

Malý Michal 3
Kratochvíl Václav 2
Matlák David 1
Suda Václav 1
Angermayer Patrick
Diviš Jan
Navrátil Pavel
Vitouš Josef
Běl Michal
Bendík Lukáš
Hrubý Jan
Kotrch Miroslav
Křivánek Stanislav
Kukačka František
Najman Ondřej
Pecháček Jakub
Procházka Jan

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FK Lochotín B 22 19 1 2 151 : 52  ( 99 ) 58
2. FC Palasio Plzeň 22 16 2 4 130 : 67  ( 63 ) 50
3. FC Kojak 22 16 0 6 118 : 67  ( 51 ) 48
4. Czech Made B 22 12 1 9 96 : 82  ( 14 ) 37
5. FC Blizzard 22 10 1 11 75 : 73  ( 2 ) 31
6. SK Nová Ves 22 9 2 11 74 : 90  ( -16 ) 29
7. FC Inter Plzeň 22 9 1 12 86 : 120  ( -34 ) 28
8. The Wankers B 22 8 4 10 75 : 93  ( -18 ) 28
9. FC Splávek 22 7 2 13 90 : 119  ( -29 ) 23
10. Pumidas B 22 7 0 15 82 : 125  ( -43 ) 21
11. Dragonflies of Pilsen 22 6 3 13 86 : 103  ( -17 ) 21
12. Tahouni 22 4 1 17 67 : 139  ( -72 ) 13

Střelci

# jméno góly g/z
1. Holý Michal (FK Lochotín B) 34 1.7
2. Křížek Michael (FC Kojak) 28 1.75
3. Strejček Matěj (FC Kojak) 24 2
4. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 23 1.35
5. Fürbacher Karel (FK Lochotín B) 22 1.83
6. Dvořák Antonín (FC Kojak) 21 1.11
7. Doležal Jakub (FC Palasio Plzeň) 20 1.25
8. Socha Filip (Dragonflies of Pilsen) 19 1.06
9. Kubeš Pavel (SK Nová Ves) 19 0.86
10. Koc Václav (FC Splávek) 18 1.64

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Tříska Jakub (FK Lochotín B) 2.1 13
2. Koulák Vítězslav (Czech Made B) 2.4 9
3. Kaiser Daniel (FC Palasio Plzeň) 2.9 8
4. Hajžman Marek (FK Lochotín B) 3 3
5. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 3 15.3
6. Běl Michal (FC Blizzard) 3.1 19
7. Šoltys Miloslav st. (FC Kojak) 3.1 6.7
8. Kronďák Jan (FK Lochotín B) 3.2 5
9. Suchý Vojtěch (FC Palasio Plzeň) 3.2 5
10. Votýpka Petr (FC Palasio Plzeň) 3.3 8