Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

FK Lochotín B - Dragonflies of Pilsen          10 : 1    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Radič Lukáš — Služba: Štefanová Eliška
11. 5. 2019 | 10:00

Holý Michal 3
Stanka Jakub 3
Havel Jan 2
Kasýk Zdeněk 1
Marek Tomáš 1
Bochníček Tomáš
Slavík Jaroslav
Tříska Jakub
Socha Filip 1
Alexi Michal
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Królikowsky Aleksander
Mattas Tomáš

Pumidas B - Tahouni          5 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
11. 5. 2019 | 13:00

Máj Dalibor 2
Hanuš Lukáš 1
Konáš David 1
Kuna Václav 1
Hanuš Jaromír
Lhoták Zdeněk
Juha Petr 1
Bock Petr
Bryš Michal
Filip Václav
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Rous Radek

SK Nová Ves - FC Palasio Plzeň          2 : 4    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika — Radič Lukáš
12. 5. 2019 | 08:00

Čech Jakub 1
Kubeš Pavel 1
Gillich Tomáš
Hoger Aleš
Jiroušek Jakub
Štefánek David
Doležal Jakub 1
Hradecký Dominik 1
Kovářík Jan 1
Štolle Dominik 1
Denk Patrik
Kypta Martin
Souček David
Vávra Tomáš
Votýpka Petr

Czech Made B - FC Inter Plzeň          4 : 3    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika
12. 5. 2019 | 08:00

Matas Martin 2
Tureček Martin 2
Eršek Roman
Honomichl David
Malý Adam
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Smutný David 2
Holub Adam 1
Duchoň Radek
Frank Pavel
Grubr Tomáš
Kalabza Pavel
Stuchlík Petr
Šebek Jan

FC Blizzard - FC Splávek          4 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Štrunc Jan — Služba: Roučka Filip
12. 5. 2019 | 17:00

Formánek Miroslav 2
Pecháček Jakub 2
Běl Michal
Havlíček Martin
Křivánek Stanislav
Kukačka František
Procházka Jan
Krčál Jakub 1
Svoboda Jaroslav 1
Veselý Tomáš 1
Knížek Radim
Kubík Jan
Lejsek Teodor
Mašek Radek
Mráz Jiří

The Wankers B - FC Kojak          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Štrunc Jan — Služba: Roučka Filip
12. 5. 2019 | 19:00

Kroc Jakub 1
Malý Michal 1
Matlák David 1
Diviš Jan
Suda Pavel
Suda Václav
Křížek Michael 1
Dvořák Antonín
Ježek Richard
Kotrnoch Ondřej
Řezáč Karel
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Valenta Pavel

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FK Lochotín B 22 19 1 2 151 : 52  ( 99 ) 58
2. FC Palasio Plzeň 22 16 2 4 130 : 67  ( 63 ) 50
3. FC Kojak 22 16 0 6 118 : 67  ( 51 ) 48
4. Czech Made B 22 12 1 9 96 : 82  ( 14 ) 37
5. FC Blizzard 22 10 1 11 75 : 73  ( 2 ) 31
6. SK Nová Ves 22 9 2 11 74 : 90  ( -16 ) 29
7. FC Inter Plzeň 22 9 1 12 86 : 120  ( -34 ) 28
8. The Wankers B 22 8 4 10 75 : 93  ( -18 ) 28
9. FC Splávek 22 7 2 13 90 : 119  ( -29 ) 23
10. Pumidas B 22 7 0 15 82 : 125  ( -43 ) 21
11. Dragonflies of Pilsen 22 6 3 13 86 : 103  ( -17 ) 21
12. Tahouni 22 4 1 17 67 : 139  ( -72 ) 13

Střelci

# jméno góly g/z
1. Holý Michal (FK Lochotín B) 34 1.7
2. Křížek Michael (FC Kojak) 28 1.75
3. Strejček Matěj (FC Kojak) 24 2
4. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 23 1.35
5. Fürbacher Karel (FK Lochotín B) 22 1.83
6. Dvořák Antonín (FC Kojak) 21 1.11
7. Doležal Jakub (FC Palasio Plzeň) 20 1.25
8. Socha Filip (Dragonflies of Pilsen) 19 1.06
9. Kubeš Pavel (SK Nová Ves) 19 0.86
10. Koc Václav (FC Splávek) 18 1.64

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Tříska Jakub (FK Lochotín B) 2.1 13
2. Koulák Vítězslav (Czech Made B) 2.4 9
3. Kaiser Daniel (FC Palasio Plzeň) 2.9 8
4. Hajžman Marek (FK Lochotín B) 3 3
5. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 3 15.3
6. Běl Michal (FC Blizzard) 3.1 19
7. Šoltys Miloslav st. (FC Kojak) 3.1 6.7
8. Kronďák Jan (FK Lochotín B) 3.2 5
9. Suchý Vojtěch (FC Palasio Plzeň) 3.2 5
10. Votýpka Petr (FC Palasio Plzeň) 3.3 8