Foto
Organizace Kraj Pohár

Play off - Krajský přebor a Pohár APF 2018/19

Aktualizace 18. 2. 2019, 8:00

Termíny:

Čtvrtfinále 1. zápas - 16. 2. 2019, 9-17h, Lokomotiva 3

Čtvrtfinále 2. zápas - 23. 2. 2019, 10:30-18:30h, Lokomotiva 3

Semifinále 1. zápas - 2. 3. 2019, 12-16h, Lokomotiva 3

Semifinále 2. zápas - 9. 3. 2019, 12-16h, Lokomotiva 1

Finále - 16. 3. 2019, cca od 15h v rámci finálového dne, Lokomotiva 3


Detailní informace k systému play off jsou uvedeny v propozicích v sekci Dokumenty:
Odkaz pro Krajský přebor ZDE a pro Pohár ZDE.

Info: Pavouk v obrázku u Poháru APF platí. Krajský přebor hraje dle platných propozic KP semifinále takto: V semifinále pak hraje nejlepší postupující tým se čtvrtým nejlepším postupujícím týmem a druhý nejlepší postupující tým s třetím nejlepším postupujícím týmem.


POHÁR APF | Čtvrtfinále

1. utkání, sobota 16. 2. 2019, SH Lokomotiva 3

FC Kojak - FC Fighters 4:2 (1:1)
FC Splávek - 3 promile 0:4 (0:1)
Tahouni - The Wankers 0:5 (0:0)
FC Jerigo 1994 Plzeň - FC Palasio Plzeň 4:2 (1:2)

2. utkání, sobota 23. 2. 2019, SH Lokomotiva 3

11:30 FC Fighters - FC Kojak
12:30 The Wankers - Tahouni
13:30 3 promile - FC Splávek
16:30 FC Palasio Plzeň - FC Jerigo 1994 Plzeň

 

KRAJSKÝ PŘEBOR | Čtvrtfinále

1. utkání, sobota 16. 2. 2019, SH Lokomotiva 3

Vítr z plachet - The Wankers 2:3 (1:2)
FC Remi - Pumidas 3:4 (1:3)
FK Lochotín - FC Uklizenozavás 4:7 (1:4)
Pobřeží Kocoviny - UFK Slavoj 2:1 (1:0)

2. utkání, sobota 23. 2. 2019, SH Lokomotiva 3

10:30 UFK Slavoj - Pobřeží Kocoviny
14:30 FC Uklizenozavás - FK Lochotín
15:30 The Wankers - Vítr z plachet
17:30 Pumidas - FC Remi

 

Výsledky:

POHÁR APF | Osmifinále

Dragonflies of Pilsen - Tahouni 1:6 (0:1)

FC Jerigo 1994 Plzeň - Drebins Team B WSA 5:3 (5:1)

FC Kojak - AFK Hradiště 89 10:3 (4:1)

FC Splávek - FC Blizzard 3:2 (2:1)

3 promile - FC Inter Plzeň 5:5 (2:1) - 2:1 na penalty

FC Palasio Plzeň - FC RS 8:4 (3:1)

FC Fighters - DTJ Klabava 6:3 (0:2)

FK Výkop - The Wankers 3:8 (0:4)

 

 

(pv) (ms)