Foto
Organizace Kraj

Krajský přebor 2019/2020

Organizační informace k novému ročníku Krajského přeboru.

Přihlášky a záloha:

Přihlášení týmů a záloha do 12. 7. 2019. Stávající týmy KP posílají přihlášku do soutěže na mail stk@futsalpm.cz a zálohu 5.000,- Kč na účet APF.

Nové týmy, které mají zájem o to hrát zimní KP posílají žádost o účast na info@futsalpm.cz
Po přijetí pošle nový tým zálohu na účet APF dle přihlašovacích údajů, které mu budou po přijetí poslány. Žádost o účast musí nové týmy poslat do 12. 7. 2019

 

Při přihlášení 17ti týmů:

Hrací systém:

Zatím stejný jako loňský rok – týmy odehrají jednokolově zápasy každý s každým. Každý tým tedy čeká 16 zápasů v základní části. Prvních 8 týmů pak postoupí do play-off hraném na 2 zápasy. Vyvrcholením bude finále – jediný zápas.  Finále se odehraje v první polovině března 2019 pravděpodobně na Lokomotivě stejně jako finále Poháru APF. Vítěz bude hrát v dalším Superpoháru. Organizační komise může na svých dalších schůzích rozhodnout o změně hracího systému, nebo hrací systém bude ovlivněn až na další sezónu.

Startovné:
Pro 17 týmů je stanoveno na 13 250 Kč (tedy po záloze 5 000 Kč čeká doplatek 8 250 Kč). Ze startovného se hradí veškeré náklady základní části vč. pohárů a cen pro první týmy. Úhradu play-off zajišťuje APF. Maximální startovné bude 16.000 Kč.

Haly:
Hrát se bude zhruba ve stejné míře na Lokomotivě, Slavii a 31.ZŠ.

Termíny:
Zálohu a nedoplatky z předešlého ročníku je nutné uhradit do 12. 7. 2019 (musí být na účtu). Doplatek startovného je nutné uhradit do 30. 9. 2019 (musí být na účtu). Týmy, které toto nedodrží, začnou pravděpodobně s odečtenými body. Hrát se zřejmě začíná o víkendu 16. 11. 2019, základní část skončí na začátku února, play-off pak vyvrcholí finálem v první polovině března 2019. Uzávěrka soupisek bude před prvním kolem.

Povinnosti:
Hráči jsou povinninosit na zápasy kraje registračky pro ověření totožnosti.
V krajském přeboru je povinnost mít dvě sady dresů a stejné trenky a stulpny, dále mít chrániče, jinak hráč nebude připuštěn k utkání. Jediná povolená obuv jsou sálovky.

Více již v propozicích. Budou zvěřejněny.